Spojte se s námi


Bojové sporty

VIDEO: Cesta na vrchol! Jiří Procházka odhaluje unikátní záběry z regeneračního procesu v Las Vegas. Výsledky jsou ohromující

Jiří Procházka strávil únor a část března v Las Vegas. Zde pod dohledem těch nejlepších odborníků v UFC Performance Institutu probíhá jeho regenerační proces po vážném zranění ramene. Odborná vyšetření zatím ukazují ohromující výsledky.

Publikováno

dne

Jiří Procházka strávil únor a část března v Las Vegas. Zde pod dohledem těch nejlepších odborníků v UFC Performance Institutu probíhá jeho regenerační proces po vážném zranění ramene. Odborná vyšetření zatím ukazují ohromující výsledky.

Jiří Procházka odletěl do Las Vegas

Musel se vzdát šampionského opasku! Zranění, které Dana White označil jako jedno z nejhorších, které za poslední roky v jeho organizaci viděl. Nikdo nevěděl, kdy bude zpět, nicméně šéf UFC prozradil, že jeho návrat bude rovnou do titulového zápasu.

Tak si váží českého bojovníka v té největší MMA organizaci světa. Procházka celý minulý měsíc trávil v UFC Performance Institutu (UFC PI) v Las Vegas. To je jedno z nejmodernějších středisek pro MMA zápasníky z celého světa.

Zde pod dohledem těch nejlepších odborníků probíhá jeho regenerační proces a nutno dodat, že vše probíhá podle těch nejlepších představ. Moravský samuraj zveřejnil na svém youtube kanálu nové video, v němž ukazuje průběh jeho rehabilitačních technik i toho, jak trávil dny ve Vegas.

Na svém youtube kanálu zveřejnil unikátní video

Unikátní snímky ukazují, jak trávil dny ve svém novém domově i v UFC PI a zejména odhalují spolupráci se zdejšími odborníky. Ti jsou z jeho práce po náročném zranění doslova nadšení a podobné výsledky dlouho neviděli.

Mnohdy ale musí bývalého šampiona brzdit, i když by chtěl ještě přidat. „Zastavil jsem Tě, protože už nemusíme dál pokračovat, máme, co jsme chtěli mít,“ brzdí fyzioterapeut v jednom momentu Procházku na rotopedu.

Ten mu vzkázal, že by chtěl ještě pokračovat, nicméně odborníci musí dbát na správné postupy a nechtějí tělo tak moc zatěžovat. „Musíš si uvědomit, že tohle není soutěž a my to nechceme ještě tolik zatížit.“

Průběh rehabilitačního procesu ohromuje UFC odborníky

Výsledky jsou ale zatím ohromující. „Odvádíš skvělou práci, jsou to ty nejlepší výsledky, co jsem viděl za poslední tři roky, a to jsme pracovali s více než 500 sportovci. To je úžasné,“ pochvalují si odborníci práci Procházky.

„Spíš devět a půl hodiny, což je skvělé, dáváš tělu příležitost se zregenerovat z toho, co za celý den děláš,“ oceňují jeho regenerační proces. „To je level opravdového šampiona. Mít dobrý spánek je zásadní v téhle zotavující fázi, jinak by veškerá práce nebyla tak efektivní.“

Jiří Procházka tak dostane od odborníků analýzu výkonnosti, která bude obsahovat všechny informace potřebné k těm nejlepším možným výkonům. Spolupráce s takovými odborníky je určitě krok správným směrem, který zamezí případnému přetěžování postižených oblastí.

I samotný Procházka si spolupráci s odborníky z UFC PI náramně pochvaluje. „Cítím na sobě, jak to funguje. Jak je tělo více propojeno od noh až po krk, což je super.“ Dočkáme se tak opravdu jeho letního návratu do klece? Šampion má jasno.

„Všechno je možné, když opravdu chceš a já fakt chci, takže si myslím, že budu zpátky v létě a budu na tom pořád pomalu pracovat, ať jsem stoprocentně sebevědomý nejen v rameni, ale v celém těle. Mysl totálně neprůstřelná a těším se na to být znovu šampionem,“ vzkázal fanouškům.

Zdroj: Youtube kanál – Jiří BJP Procházka, UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.