Úžasná kombinace Avalanche, parádní individuální akce Hedmana: Podívejte se na nejhezčí góly čtvrtého finálového klání

Kanadsko-americká NHL měla v noci ze středy na čtvrtek na programu další finálový duel mezi Tampou Bay Lightning a Coloradem Avalanche. V utkání padly dva krásné góly, domácí však Coloradu v prodloužení podlehli.

Finálová série mezi Lightning a Avalanche přináší opravdu mnohé. Především ale krásné góly. A ve čtvrtém vzájemném zápase padly minimálně dva, které stojí za připomenutí.

Absolutně perfektní kombinaci předvedli hráči Colorada už úvodu druhé třetiny, když po asistenci Rantanena a Makara využil přesilovou hru Nathan MacKinnon.

Ten tak vyrovnal stav utkání na 1:1, o otevření gólového účtu zápasu se totiž už po šestatřiceti vteřinách po prvním buly postaral Anthony Cirelli.

Druhou parádní trefu má na svědomí obránce Tampy Bay Victor Hedman, který po vskutku povedené individuální akci posunul svůj tým do vedení 2:1. Nutno podotknout, tato branka téměř přesně v polovině zápasu a asistencí se na ní podílel Jan Rutta.

Jak už výše píšeme, tato finálová série přináší opravdu krásné hokejové akce a góly. Finále Stanley Cupu však může být brzy u konce.

Colorado totiž díky trefám Cogliana a Kadriho zvládlo veledůležitý duel na ledě Lightning a navýšilo své vedení v sérii už na 3:1. A tento stav se bude Tampě už jen horko těžko otáčet. Pátý a možná také poslední zápas sezóny má NHL na programu v noci z pátku na sobotu, tedy 25. června.