Spojte se s námi


Hokej

Ujčík už zase řádil! Disciplinárka trestala hned čtyři hráče. Musilové mimo hru

Disciplinární komise Tipsport Extraligy, v čele s jejím předsedou Viktorem Ujčíkem, vznesla během tohoto víkendu hned čtyři zásadní verdikty, jenž se v příštích zápasech negativně odrazí do sestav dvou týmů.

Publikováno

dne

Disciplinární komise Tipsport Extraligy, v čele s jejím předsedou Viktorem Ujčíkem, vznesla během tohoto víkendu hned čtyři zásadní verdikty, jenž se v příštích zápasech negativně odrazí do sestav dvou týmů. Stopku dostali David a Adam Musilové z Pardubic a Rostislav Olesz s Lukášem Klimkem z Olomouce.

Čtvrteční předehrávka 18. kola mezi Dynamem Pardubice a Olomoucí nabídla na ledě pořádnou dávku emocí. O první dramatický moment utkání se postaral v 16. minutě olomoucký útočník Rostislav Olesz, jenž nešetrně atakoval u mantinelu Tomáše Urbana. 

Zkušený forvard si od DK za tento zákrok vysloužil stopku na jeden zápas a finanční pokutou ve výši 10 % měsíční základní odměny. Faul byl posouzen jako nedovolený zásah do hlavy nebo krku.

Poté se už za rozhodnutého stavu 3:0 pro domácí Dynamo přiostřilo až v samotném závěru utkání. Nejdříve Olomoucký útočník Lukáš Klimek zbytečně dohrál domácího obránce Davida Musila, po čemž se strhla hromadná šarvátka.

Do role Zorro mstitele se vžil bratr Davida Musila Adam, který se okamžitě na Klimka vrhnul. Olomoucký Lukáš Klimek vyfasoval od DK za tvrdý zákrok distanc hned na čtyři zápasy, včetně pokuty ve výši 10 % měsíční základní odměny.

Bez úhony nevyšel z celé situace ani Adam Musil, který dostal stejný trest, jako faulující Klimek. Mezi fanoušky vzplály po tomto rozhodnutí vášně, neboť se jim zdá, že je rozložení trestů nespravedlivé.

Dvou zápasový distanc obdržel také pardubický obránce David Musil, který se následně do hromadné šarvátky připletl. V utkání Dynama s Olomoucí rozdali sudí na ledě 59 trestných minut.

Zdroj: Tipsport Extraliga, APK LH

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.