Reklama

Tři sporty se o víkendu na olympiádě představí vůbec poprvé

Dva z nových sportů patří ke sportům na prknech, těšit se můžeme na surfing a skateboarding. Vůbec poprvé budou mít diváci možnost vidět pod pěti kruhy také basketbal 3×3.

Nejzajímavější víkendový zápas, co se basketbalu týká, se odehraje v přívětivém čase – v sobotu v 10:30. Jedničky ženského žebříčku Francouzky vyzvou tým USA. Američané mezi muži chybí, číslo 1 je Srbsko.  

Na OH jsme ještě nemohli vidět ani surfaře a surfařky. První rozplavba mužů začíná v neděli o půlnoci. Ženy začínají ve 3:20. Na obě finále si musíte počkat do středy.

Skateboardisté začínají první rozjížďky v neděli v 1:30. Finále začíná ve stejný den v 5:25. Stejný časový rozvrh čeká v pondělí na ženy.

Z pohledu českého fanouška bude o víkendu nejzajímavější nejspíš úvodní utkání českých basketbalistů proti Íránu. Hrát se bude v neděli od 3 hodiny po půlnoci.

Začínají také všechny tenistky – Plíšková, Kvitová, Vondroušová a Krejčíková. Krejčíková pak ve čtyřhře tvoří pár se Siniakovou. Další duo tvoří Plíšková a Vondroušová. Česká republika má v tenise mezi muži jediného zástupce, tím je Tomáš Macháč. V neděli to bude jeho první zápas na olympiádě.

Na medaile pomýšlí Zdeněk Štybar. Závod v silniční cyklistice začal v sobotu ve 4 hodiny ráno.

Zdroj: LOH Tokio 2021

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené