Spojte se s námi


Hokej

Trenérské rošády v TELH (4): Růžička má v Litvínově nového asistenta, přichází Mlejnek

Karty kolem hromady změn na trenérských postech v rámci Tipsport Extraligy pro nadcházející ročník se postupně odkrývají. Už teď je jasné, že změny se dotknou střídaček vícero extraligových týmů. Výjimkou nebude ani Litvínov.

Publikováno

dne

Karty kolem hromady změn na trenérských postech v rámci Tipsport Extraligy pro nadcházející ročník se postupně odkrývají. Už teď je jasné, že změny se dotknou střídaček vícero extraligových týmů. Výjimkou nebude ani Litvínov.

Verva už dříve potvrdila, že hodlá zanechat důvěru v hlavním kouči Vladimíru Růžičkovi, který přišel na střídačku Litvínova v průběhu minulé sezony. Verva se však rozhodla vyměnit svého asistenta.

Pravou rukou někdejšího úspěšného reprezentačního kouče se stane Karel Mlejnek, který tak oficiálně končí ve funkci hlavního trenéra reprezentační dvacítky. Verva se naopak loučí s Václavem Sýkorou.

Jsme rádi, že se nám podařilo Karla získat do našeho realizačního týmu. Má zkušenosti s trénováním v reprezentaci i extralize a věříme, že pro nás díky svým zkušenostem bude velkým přínosem,” uvedl na oficiálním webu Litvínova v tiskové zprávě generální ředitel klubu Pavel Hynek.

Jméno Karla Mlejnka bylo původně skloňováno v souvislosti s Libercem. Informace, se kterou vyrukoval expert O2 TV Sport Jakub Koreis se ale nakonec nepotvrdila.

Jsem moc rád, že jsem byl Vláďou Růžičkou osloven. Na novou spolupráci se moc těším. Věřím, že společně posuneme Litvínov tam, kam si všichni přejeme. Pro mě je to vynikající angažmá,“ řekl nový asistent trenéra Karel Mlejnek.

Ačkoliv Tipsport Extraliga se momentálně nachází ve finální fázi, některá jména už byla oficiálně oznámena. Zejména se jedná o kluby, které už řeší mají nějaký ten pátek po sezoně.

Už před několika dny oficiálně oznámila Kometa návrat Martina Pešouta, který strávil poslední sezony v Karlových Varech. Ve hře je několik dalších jmen. V přehledném seznamu níže, nabízíme přestupy, které jsou buď už potvrzené, nebo se o nich velmi hlasitě spekuluje. 

TRENÉRSKÉ PŘESTUPY

Martin Pešout > HC Kometa Brno*
Zdeněk Moták > HC Oceláři Třinec
Vladimír Országh > HC Oceláři Třinec
Boris Žabka > HC Olomouc
Pavel Patera > HC Sparta Praha
Patrik Martinec > HC Sparta Praha
Ladislav Čihák > BK Mladá Boleslav
Ladislav Čihák > Motor ČB
Radim Rulík > HC Dynamo Pardubice
David Bruk > HC Energie KV*
Václav Skuhravý > HC Energie KV*
Karel Mlejnek > HC Verva Litvínov*

(* potvrzeno)

Zdroj: Tipsport Extraliga

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.