Spojte se s námi


Různé

Alcaraz vs Humbert kurzy a preview: Wimbledon 2024

Publikováno

dne

V neděli se na Wimbledonu, nejstarším a zároveň i nejprestižnějším tenisovém turnaji, odehrají úvodní osmifinálové duely. V rámci mužské dvouhry dojde mimo jiné i na střetnutí Alcaraz vs Humbert, poměrně jednoznačným favoritem zápasu je španělský tenista, na jehož vítězství si můžete vsadit v kurzu 1.13. Zápas se odehraje v neděli 7. července a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2. V podobě live streamu bude možné utkání sledovat přes Tipsport, Fortunu, Betano nebo Chanci.

Zdarma živý přenos a další

Spustit přenos + 500Kč zdarma
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
  • Světová jednička má za sebou náročnou pětisetovou bitvu s Američanem Tiafoem
  • Ugo Humbert dohrával svůj zápas třetího kola až v úterý
  • Na vítězství Alcaraze vypsal Tipsport kurz 1.13, na postup francouzského tenisty si můžete vsadit s kurzem 6.65

Alcaraz vs Humbert kurzy

Carlos Alcaraz obhajuje loňský triumf, když si ve finále vyšlápl na Srba Novaka Djokoviče v nádherném pětisetovém souboji. Letos ale zatím nepředvádí na travnatém povrchu přesvědčivé výkony, blízko od vyřazení byl v souboji s americkým tenistou Francesem Tiafoem.

Tip na sázení – Humbert vyhraje alespoň set

Pokud chce Alcaraz obhájit loňský titul, nutně potřebuje své výkony zlepšit. Humbert v osmifinále rozhodně nebude snadnou překážkou, Francouz se na travnatém povrchu cítí výborně. Aktuální světová trojka navíc může být po téměř čtyřhodinovém zápase unavená, nabízí se proto tip na to, že Humbert v zápase vyhraje alespoň jednu sadu.

Tip na sázeníKurz TipsportKurz FortunaKurz Betano
Humbert vyhraje alespoň set1.79
Více než 3.5 setu1.97
Humbert vyhraje alespoň 2 sety3.39

500Kč zdarma s promo kódem: BIGPROMOCZ

dalších 3000Kč za vklad + free spiny

VYUŽÍT PROMO KÓD
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Náročný duel Alcaraze

Carlos Alcaraz letos vyhrál dva turnaje, kromě Indian Wells triumfoval také na nedávném French Open. Přípravu na Wimbledon, vrchol travnaté sezony, ale rozhodně neměl ideální, V Londýně totiž prohrál již svůj druhý zápas, když nenašel recept na domácího Jacka Drapera.

Ani v All England Clubu zatím nepředvádí svůj nejlepší tenis, přesvědčivý výkon nepodal ani v úvodních dvou kolech. Následoval již zmiňovaný zápas s Tiafoem, v němž Američan dotáhl čtvrtý set do tiebreaku. Pokud by zkrácenou hru ovládl, mohl by se radovat ze šokujícího vítězství.

Skvělá forma Humberta

Ugo Humbert je šestadvacetiletý francouzský reprezentant. Na žebříčku ATP mu náleží šestnáctá příčka, letos nenašel přemožitele v Dubaji a Marseille, přičemž oba podniky se odehrály na travnatém povrchu.

Na Wimbledonu má za sebou tři vítězné zápasy, ve všech byl k vidění alespoň jeden tiebreak. Ze šesti zkrácených her dokázal čtyřikrát uspět, což svědčí o jeho skvělé psychické připravenosti. Dokáže skvěle využívat svého levorukého servisu, velmi obstojně se prezentuje také v mezihře.

Kde sledovat zápas Alcaraz vs Humbert?

V All England Clubu se odehraje úvodní střetnutí mezi těmito soupeři, favoritem na postup je mladší z obou aktérů. Osmifinále se odehraje v neděli 7. července a v přímém přenosu jej odvysílá televizní stanice Eurosport 2. V podobě live streamu bude možné utkání sledovat přes Tipsport, Fortunu, Betano nebo Chanci.

Hlavní informace:
SoutěžWimbledon 2024
Termín zápasu7.7.2024
Místo zápasuAll England Club
Kurzy Tipsport1.13 vs 6.65
Kde sledovatEurosport 2, Tipsport, Fortuna, Betano, Chance
Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci1000 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci500 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.
Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.