Spojte se s námi


Bojové sporty

Szabová po výhře: Na tuhle chvíli jsem se moc těšila. Titulová šance přijde, až nastane ta správná chvíle

Lucia Szabová se vrátila do klece po necelých třech letech a opět si připsala výhru. Rozu Gumiennu ukončila krátce před závěrem třetího kola a mohla slavit. Jak se cítila v kleci a proč si neřekla o titulovou šanci, kterou si zaslouží?

Publikováno

dne

Lucia Szabová se vrátila do klece po necelých třech letech a opět si připsala výhru. Rozu Gumiennu ukončila krátce před závěrem třetího kola a mohla slavit. Jak se cítila v kleci a proč si neřekla o titulovou šanci, kterou si zaslouží?

Lucia Szabová dlouho patřila mezi nejnadanější bojovníky Oktagonu a byla adeptkou na přesun do UFC. Nakonec ale oznámila důležitější etapu svého života, čímž bylo mateřství. Nyní se po necelých třech letech opět vrátila do klece.

Už od začátku se Silent Killer snažila vyvíjet na svou soupeřku co největší tlak. Po zhruba minutě a půl přenesla zápas na zem a tam víceméně dominovala většinu prvního kola. Zkoušela nasadit pár submisí, rozdávala údery, byla dominantní.

Druhé kolo bylo o trochu vyrovnanější, Gumienna lépe zvládala bránit, občas pozice přetáčela a sem tam zasáhla, nicméně Lucia Szabová byla opět lepší. Po všech stránkách. Předváděla dokonalou bouři, nepolevovala z vražedného tempa.

To se jí ve třetím kole vyplatilo. Znovu totiž dominovala. Jako kdyby si řekla, že bude první bojovnicí, která Polku porazí na submisi. A zvládla to. Přesně 22 sekund před koncem nasadila úspěšně armbar a její soupeřka musela odklepat.

Szabová po výhře

„Na tuhle chvíli jsem se moc těšila. Samotnou mě překvapilo, že jsem v kleci nebyla nervózní, že jsem zůstávala až tak v klidu. Byl to náročný zápas, ale já jsem do něj dala fakt všechno. Když se blížil finiš, řekla jsem si, že není nač čekat. Že to prostě risknu, půjdu si pro ukončení. Jsem ráda, že to vyšlo,“ řekla v rozhovoru pro Kaocko.cz.

V Oktagonu to má aktuálně 5:0 a vzhledem k tomu, že v ženské divizi není taková konkurence, je horkou adeptkou na titulový zápas. O ten si ale po výhře neřekla a je v pohodě s tím, pokud si bude muset počkat.

„Já tohle moc neřeším. Titulová šance přijde, až nastane ta správná chvíle. Pás šampionky samozřejmě chci, pokud ale budu muset předtím ještě párkrát vyhrát, vadit mi to nebude. Neženu se za tím za každou cenu,“ dodala.

Zdroj: Kaocko.cz

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.