Spojte se s námi


Hokej

Švýcarsko vs. Dánsko: Preview a tipy na sázení

Poslední skupinový zápas na hokejovém olympijském turnaji proti sobě svedl reprezentaci Švýcarska a Dánska. Dánové se zatím překvapivě drží na druhém místě se třemi body, Švýcaři jsou poslední s jedním bodem za prohru po nájezdech s Českou republik

Publikováno

dne

Poslední skupinový zápas na hokejovém olympijském turnaji proti sobě svedl reprezentaci Švýcarska a Dánska. Dánové se zatím překvapivě drží na druhém místě se třemi body, Švýcaři jsou poslední s jedním bodem za prohru po nájezdech s Českou republikou.

Švýcaři se v prvním zápase rvali o zisk bodů, dokázali přestřílet silné Rusko, ale nepodařilo se jim vstřelit branku. Proti Česku také odvážně bojovali a podařilo se jim vstřelit branku, avšak Češi zvítězili 2:1 po nájezdech.

Švýcaři mají lepší tým než Dánsko, kterému to chtějí dokázat. Už dvakrát sahali po výhře, ale ještě na turnaji nezvítězili.

Avšak Dánové se nesmí podcenit, jasným důkazem je toho Česká republika, která jim podlehla 1:2 ve svém úvodním zápase na olympijském turnaji. Dánové se většinu zápasu jen bránili, ale přesto naši reprezentaci udolali. V druhém zápase předvedli výborný výkon v obraně proti Rusku, ale nakonec prohráli 0:2.

Oba týmy hrají velmi tvrdě, takže můžeme očekávat zápas plný tvrdosti, nelítostných soubojů a vyhrocených situací. Oba celky mají pevnou obranu, takže nejspíše nemůžeme očekávat velké množství branek. Přesto by nás měl čekat zajímavý zápas. Skóre Dánska činí 2:3 a Švýcarska 1:3.

Nejzajímavější by mohlo být sledování brankářů na obou stranách. Za švýcarský tým se do branky nejspíše postaví zkušený Reto Berra. Za výběr Dánska by se v brance mohl objevit také zkušený Sebastian Dahm. Oba brankáři zaznamenávají na turnaji skvělé zákroky a vysokou úspěšnost na zákrocích.

Švýcarsko je na turnaji velmi aktivní ve střelbě. Ze dvou zápasů proti Rusku a Česku zaznamenalo celkem 58 střel na branku. V úspěšnosti střelby to však skřípe. Jediným střelcem Švýcarů se stal Gaetan Haas.

Dánsko má naopak zajímavou statistiku na oslabení. Na oslabení hráli už jedenáctkrát v oslabení, ale ještě z nich neobdrželi branku. Proti Rusům faulovali osmkrát a proti Česku třikrát. Proti Česku se jim podařilo v oslabení vstřelit branku.

Poslední vzájemné setkání těchto týmů nastalo na loňském mistrovství světa, kde se z vítězství radovalo Švýcarsko. Zvítězilo 1:0. Výhru Švýcarů a malý počet branek můžeme očekávat i nyní.

Tip na sázení | Výsledek zápasu a počet gólů v zápasu: Švýcarsko a méně než 5,5 gólu v kurzu 2,29 u Tipsportu

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.