Spojte se s námi

Ostatní

Spurs o víkendu bez Kanea

Publikováno

dne

Jedna z nejdůležitějších postav základní sestavy Tottenhamu – Harry Kane, nebude moci naskočit do víkendového zápasu proti Manchesteru United. Na vině je menší svalové zranění, které si útočník odnesl z posledního utkání proti Liverpoolu. Dle sdělení klubu není stav Kanea nijak vážný, ale snahou je, aby Kane hrál středeční zápas LM proti Realu Madrid. Tento zápas by, dle lékařů, měl Kane stihnout.

Zůstává otázkou, jak bude vypadat sestava Spurs proti Devils. Nejblíže do sestavy má španělský velezkušený kanonýr Llorente (4/0). Ten by měl vytvořit dvojici s Heung-Minem (8/1). Dalším čistokrevným atakerem v klubu je již jen mladý N´Koudou (1/0), který má však minimální zkušenosti a jeho start je méně pravděpodobný.

http://gty.im/865357978

Harry Kane má velmi dobře nakročeno k tomu, stát se v Anglii tím, čím byl pro Chelsea Lampard, nebo pro Liverpool Gerrard. Kane byl mimo kádr Spurs naposledy v sezóně 2012/2013, když hostoval v Leicesteru. Od té doby si svoji pozici stále více a více upevňuje. V sezóně 2015/2016 dal v 38 zápasech 25 branek. V sezóně 2016/2017 pak v třiceti zápasech 29 branek. Letos má zatím také dobře našlápnuto. Stihl v lize nastoupit k devíti zápasům a dal 8 gólů.

Není divu, že o Kanea projevuje enormní zájem právě soupeř Tottenhamu v LM – Real Madrid. Hovoří se o zajímavých nabídkách. Tottenham však stále odolává a sám Kane není odchodu ze Spurs nijak nakloněn.

Reklama

Oblíbené