Reklama

Sparta výrazně posiluje na poli eSportu! Do týmu přichází Caster a JamesBony28

Esportový tým pražské Sparty výrazně posiluje. Do klubu přichází dvojice hráčů Caster a JamesBony, kteří patří mezi špičku FIFA scény. Oba se tak připojí k dvojici The Johnny a Emerickson, kteří již ve Spartě působí.

Zdroj: sparta.cz

Caster, pravým jménem Martin Štěpán, přichází z klubu Bohemians 1905, který již svůj eSportový tým má. Za ten nastupuje třeba bývalý hráč Sparty MrRici.

“Jsem moc rád, že to vyšlo a můžu reprezentovat Spartu na poli eSportu. Můžu říct, že pro kluka, co chodí na Spartu od malička, je tohle něco neskutečného a jsem rád, že můžu Spartu reprezentovat aspoň na virtuálním trávníku. Doufám, že tuhle příležitost pořádně využiju a ukážu, že jsem tu právem,” řekl Caster.

Druhým hráčem je Jakub Němec, alias JamesBony, který přišel z Viktorie Plzeň, ve které působil již od května minulého roku. Jeho největším úspěchem je dozajista vítězství v Superfinále iSport ligy s prizemoney 100 000 Kč.

Ve finále tohoto turnaje porazil právě Castera. Společnost dvěma nejnovějším posilám v rudém dresu budou dělat Emerickson a The Johnny, kteří již ve Spartě působí.

“Mám obrovskou radost, že jsem se mohl stát součástí Sparty. Je to splněný sen a udělám maximum, abych Spartu co nejlépe reprezentoval na poli esportu. Věřím, že se nám společně s ostatními členy týmu podaří dosáhnout výrazných úspěchů,” dodává JamesBony.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

      • Mycwo, stydíš se za sebe, že tady píšeš jako Ponrava obecná všude? Proč?
        Každej vidí že jsi rudej zakomplexovanej buzerantskej děda co rozhazuje a vyhrožuje pěstičkama. Teď už se stydíš i za svuj nick? A navíc někoho osočuješ že má mindrák? Ty? Zrovna ty? Styď se ty rudej dědku zamindrákovanej…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

První esport televizi ChuckTV už naladíte i v Česku

Nová hybridní televize CHUCK TV zahájila své vysílání pro všechny příznivce her, esportu a technologií. Televize již delší dobu vysílá v online prostředí,...

Až 41 % herních účtů na platformě Sony PlayStation vlastní ženy

Herní průmysl je momentálně tím největším zábavním odvětvím na celém světě. A jak jsme si v době COVID karantén zvykli, láká nejen muže, ale také ženy.

VALORANT je tu s námi už rok! Rozšíří se i na mobilní telefony

Přední světový vývojář her Riot Games slaví jeden rok od vydání populární FPS (first-person shooter) hry VALORANT, která se stala světovým fenoménem.
Reklama