Spojte se s námi


eSport

Sparta se spojuje s Enterprise a přivádí hvězdu Sampi Serona

Na esportové FIFA scéně přichází při startu nového ročníku FIFY velká změna. Sparta se spojuje s organizací Enterprise. Společně přivádí dvojnásobného vítěze COOL Ligy, vítěze mistrovství České a Slovenské republiky a e:Ligy.

Publikováno

dne

Na esportové FIFA scéně přichází při startu nového ročníku FIFY velká změna. Sparta se spojuje s organizací Enterprise. Společně přivádí dvojnásobného vítěze COOL Ligy, vítěze mistrovství České a Slovenské republiky a e:Ligy. Seron tak po několika úspěšných letech opouští Sampi.

Jakub Jankto, majitel Sampi, přišel do Sparty během letošního léta, nyní stejnou cestu volí sedmnáctiletý Seron. Sparta tak do nového ročníku FIFY přichází se sestavou Emerickson, Seron, TheJohny a Caster.

Pro Serona to bude už třetí angažmá. V FK Teplice Esports předváděl skvělé výkony a netrvalo to dlouho a všimla si ho vedení lepších týmů. Nakonec to byla právě organizace fotbalisty Jankta, které se podařilo tohoto talentovaného hráče získat.

Hráč, který byl považován za největšího českého talenta, dostal tedy šanci reprezentovat barvy jednoho z největších českých týmů. Čekalo se na to, jak snese tlak, který na něj bude. Dominik „Seron“ Čermák si s ním poradil fantasticky, přinesl svému týmu hned několik trofejí.

Hned dvě výhry v COOL Lize, jedna výhra v e:Lize a titul na mistrovství České a Slovenské republiky. V 72 % zápasů si připsal vítězství, jeho neuvěřitelné konzistence a skvělých výkonů si rychle všimla Sparta. Tým ACS Esports je fanoušky považován za ten největší u nás, Seron nabídku z Letné odmítnout nemohl.

První možnost se ukázat v barvách Sparty bude mít Seron už 11. října, kdy ho čeká první Hyundai MČR kvalifikace. První offline akcí by pro něj pak mělo být MČR v sobotu 5. listopadu.

Turnaj, který se odehraje v Brně, se bude vysílat na twitch kanále PLAYzone. V turnaji si hráči zahrají o 25 000 Kč.

Zdroj: ACS Esports, Enterprise, Sampi, PLAYzone

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.