Spojte se s námi


Bojové sporty

Šok v Oktagonu. Čepo chtěl zachránit zápas, Peňáz usiluje o rozvázání kontraktu: Není cesty zpět, udělali ze mě toho špatného

Nekonečná telenovela? Zdálo se to tak, nicméně nyní to vypadá, že by se mohla brzy dočkat rozuzlení. A ne šťastného. Matěj Peňáz prozradil, že bude usilovat o rozvázání kontraktu s Oktagonem.

Publikováno

dne

Nekonečná telenovela? Zdálo se to tak, nicméně nyní to vypadá, že by se mohla brzy dočkat rozuzlení. A ne šťastného. Matěj Peňáz prozradil, že bude usilovat o rozvázání kontraktu s Oktagonem.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Když se oznámilo, že náhradníkem pro titulovou bitvu ve střední váze na galavečeru v Edenu bude Vlasto Čepo, byli fanoušci nadšení. I kdyby vypadl Matěj Peňáz či Patrik Kincl, dostali by zaručeně atraktivní zápas. Jenže se tak nestane a to není bohužel vše.

Šampion Kincl se zranil a v Edenu se neukáže. Peňáz pak nesouhlasí s tím, že by měl s Čepem bojovat na tři kola po pěti minutách bez možnosti získat alespoň prozatímní titul. Banalita? Pro někoho možná, ne však pro Moneyho.

Bývalý bojovník Glory si stál za svým. Se slovenským ranařem se poměrně ostře přestřeloval na sociálních sítích, oba měli své verze. Padala slova o kalkulování či férovém jednání. Faktem však je, že když Oktagon oznamoval Čepa jako náhradníka, oficiálně u toho oznámil, že v případě zranění Kincla nebude mít Peňáz možnost zabojovat o titul.

Situace zašla tak daleko, že k ní musel udělat živé vysílání Ondřej Novotný. Promotér organizace nabídl svůj pohled, svá fakta. Nedobře z toho vyšel moravský bojovník. Šéf Oktagonu dokonce mluvil o lidském zklamání, naznačil, že s Moneym ani v současnosti příliš nechce mluvit.

Čepo chtěl zápas zachránit

V pondělí ráno zveřejnil Vlasto Čepo skvělou zprávu a vrátil fanouškům naději. Veřejně oznámil, že je ochoten se svým rivalem, s nímž už se měl utkat čtyřikrát, bojovat o prozatímní titul. Musí s tím však souhlasit organizace i Money.

Promotér Ondřej Novotný oznámil tento krok za gamechanger, pochválil slovenského bijce a sliboval, že brzy organizace vydá své stanovisko. Než se tak stalo, přišel se zásadním prohlášením Matěj Peňáz.

Končí Peňáz v Oktagonu?

„Co k tomu všemu mám říct? Myslíte, že je to fakt náhoda, že se celý týden řeší můj zápas, Oktagon mi nechce dát prozatímní titul za žádnou cenu, Vlasto se mnou o něj nechce bojovat, nedává to smysl, prostě to tak nebude, v pátek padne poslední slovo, řekne se ne, vše se začne ven, Oktagon ze mě klasicky udělá toho špatného, že já jsem ten, co si něco vymyslel?“ začal své vyjádření na Instagramu talentovaný bojovník.

„Ne. Jsem ten, co nedostal správné informace. Nedostal jsem smlouvy, nebyl obeznámen s tím, jak to bude. Druhá strana jasně byla. A nakonec se to celé otočí proti mně, Ondra (Novotný) vydá vyjádření, jaké dá, úplně proti mně, a ještě po mně chtějí, abych jim udělal radost, že doručím jeden z nejsledovanějších zápasů na scéně? To si nemyslím. Nejsem d*****. Vím, že to nejsou náhody,“ pokračuje Peňáz.

Prý je tedy jasné, co se z jeho strany stane. Cesta je jen jedna: „Budu chtít rozvázat smlouvu a zápasit pro jinou organizaci. Tedy není cesty zpět. Už se ze mě udělal kr**** dvakrát, teď se v tom Oktagon snaží pokračovat. Nemám na to co říct. Už stačilo. Chci bojovat, ne točit videa a někomu se zalíbit. A chci k tomu férové jednání.“

Money cítí, že se jej snažili veřejně pomluvit a shodit. Na veřejnost se prý dostaly pouze polopravdy, neúplné informace. Nehodlá se tvářit, že je vše v pohodě. Nebude dělat, že se nic nestalo.

Co bude dál?

A co bude dál? S rozvázáním kontraktu musí souhlasit i Oktagon. On sám v rozhovoru pro Kaocko.cz mluví o možnosti jít do KSW či bojovat ve Švédsku. Snem a cílem je pochopitelně UFC.

Nutno pak zmínit, že Peňáz situaci úplně neunáší. Špatně se vyrovnává s kritikou. Jednomu z kritických fanoušků napsal, že má přijít do gymu, aby mu ukázal rozdíl mezi zápasníkem a člověkem, který píše komentáře. Celá situace je hodně zvláštní. Čeká se na vyjádření organizace.

Zdroj: Matěj Peňáz, Oktagon MMA

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.