Spojte se s námi


Bojové sporty

Šílené záběry z galavečera UFC. Fanoušci napadli hvězdu, která měla zápasit s Chimaevem. Nezahrávejte si se mnou, reaguje zraněný Costa

UFC za sebou má další velký turnaj, tentokráte s pořadovým číslem 294. Konal se v Abú Dhabí a oproti původní kartě zápasů doznal několika velkých změn. Jednou z nich byla skutečnost, že Paulo Costa se zúčastnil pouze jako divák, přesto se málem dostal do zápasnického módu.

Publikováno

dne

UFC za sebou má další velký turnaj, tentokráte s pořadovým číslem 294. Konal se v Abú Dhabí a oproti původní kartě zápasů doznal několika velkých změn. Jednou z nich byla skutečnost, že Paulo Costa se zúčastnil pouze jako divák, přesto se málem dostal do zápasnického módu.

UFC 294 se uskutečnilo v sobotu v Abú Dhabí. Hlavní dva zápasy turnaje byly necelé dva týdny pře celou akcí v ohrožení, když kvůli zraněním vypadli ze hry Paulo Costa a Charles Oliveira.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Nahradili je však Kamaru Usman a Alexander Volkanovski, díky čemuž měli Khamzat Chimaev a Islam Makhachev více než adekvátní soupeře. Dost možná ještě těžší, než jakým měli čelit původně.

Zejména Costa se však na svůj zápas s Chimaevem hodně těšil. Dlouho se do sebe na sociálních sítích různě naváželi, pošťuchovali se, mohla to být velká válka. Jenže Brazilec musel ze zápasu odstoupit kvůli stafylokokové infekci.

Několik týdnů před zápasem sice podstoupil operaci, posléze trénoval pouze s jednou rukou a operovanou ruku nezatěžoval, aby se vyléčila. To se však nepodařilo. Aby umlčel kritiky a pochybovače, zveřejnil nepěkné fotografie, které použil jako důkaz, že si nevymýšlí.

Na UFC 294 tedy dorazil pouze jako divák, jelikož do Abú Dhabí dorazil s předstihem. Přesto málem musel přepnout do zápasnického módu.

Costa byl napaden fanoušky

Že by měl u fanoušků Khamzata Chimaeva nějak velké sympatie, to se říci nedá. Ti se však nechali během jinak fantastického turnaje až nesmyslně unést a došlo k takové situaci, k jakým by rozhodně na galavečerech docházet nemělo.

Na sociálních sítích se totiž objevilo video, na nichž je Paulo Costa napaden několika fanoušky. Není jasné, jak konflikt začal. Viditelné je pouze to, že jeden z fanoušků vyloženě skáče na Brazilce, který se navzdory svému zdravotnímu stavu bránil.

„Nezahrávejte si se mnou,“ vzkázal přes svůj Twitter spolu s přiloženým videem Costa mužům, kteří jej napadli.

Za zmínku stojí, že mimo napadení byl Costa fanoušky v hale také vypískán a vybučen, což si rozhodně nezaslouží. Dělal maximum, aby mohl do zápasu nastoupit. Kvůli infekci už podstoupil tři operace. Brazilec čeká na zápas už od srpna 2022.

Zdroj: UFC, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.