Spojte se s námi


Bojové sporty

Hrozivé! Proč Costa nevyzve Chimaeva? Hvězda UFC zveřejnila fotografie jako důkaz vážnosti problému, nic pro slabé povahy

Již o víkendu se dočkáme galavečera UFC 294. Ten doznal několika velkých změn. V Abú Dhabí měl bojovat například Paulo Costa, toho však ze hry vyloučil nepříjemný problém. Že si nevymýšlel, dokazuje i fotografie, která rozhodně není pro slabé povahy.

Publikováno

dne

Již o víkendu se dočkáme galavečera UFC 294. Ten doznal několika velkých změn. V Abú Dhabí měl bojovat například Paulo Costa, toho však ze hry vyloučil nepříjemný problém. Že si nevymýšlel, dokazuje i fotografie, která rozhodně není pro slabé povahy.

Galavečer UFC 294 sliboval zejména v hlavních dvou zápasech zábavnou podívanou, oba duely však nakonec doznaly změn, díky čemuž jsou pro některé fanoušky ještě o něco atraktivnější.

Zatímco Islama Makhacheva vyzve místo Charlese Oliveiry šampion pérové váhy Alexander Volkanovski, tak Khamzat Chimaev se může těšit na prověrku v podobě bývalého krále welteru Kamaru Usmana.

Chimaeva přitom měl ve střední váze přivítat Paulo Costa, ten ale nemůže kvůli zdravotním problémům nastoupit. Pět týdnů před turnajem absolvoval operaci, po níž měl více než 10 stehů v lokti. Jeho start byl otazný.

Zdravotní komplikace se ale ani po operaci úplně nezlepšily. Dva týdny sice trénoval s jednou rukou a byl připraven bojovat navzdory tomu, nicméně jeho zdravotní stav to nakonec neumožnil.

Costa se pochlubil fotografií

Paulo Costa musí bojovat se stafylokokovou infekcí, která rozhodně není nic, co by se mohlo či mělo zlehčovat. O to větší obdiv si Brazilec naopak zaslouží, když chtěl navzdory tomu bojovat s vycházejícím hvězdou.

Místo zápasu následovala další hospitalizace v nemocnici a na programu je další operace. A jak na tom nyní Brazilec je? Na sociálních sítích se pochlubil fotografiemi, které nejsou pro slabé povahy.

Navzdory tomu, že o jeho zdravotních problémech někdo pochyboval, či je opravdu zlehčoval, se dočkal Costa také velké podpory, za kterou ostatně také všem náležitě poděkoval. Pro své fanoušky má navíc jasný vzkaz. „Brzo budu zpátky!“ vyjádřil se na sociálních sítích.

Ve svých 32 letech má nyní na kontě bilanci 14-2. V UFC absolvoval osm zápasů, porazili jej pouze Israel Adesanya a Marvin Vettori. On sám dokázal vyhrát například nad legendárním Yoelem Romerem.

Zdroj: Paulo Costa, UFC, MMA Fighting, Twitter

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.