Sázka na to, že Oba týmy dají gól (OTDG) – Both teams to score (BTTS)

Sázka na to, že oba týmy dají gól (OTDG, v angličtině both teams to score – BTTS) je v dnešní době poměrně vyhledávané. Podle statistik z posledních pěti sezon v top 5 evropských ligách by byla sázka na to, že oba týmy dají gól výherní v 52,47 %.

Co je tedy podstatné pro úspěšné sázení na to, že oba týmy dají gól?

Odpověď je poměrně jednoduchá, potřebujete kvalitní statistiky, na jejichž základě si můžete vytvořit vlastní analýzu, díky níž pak budete slavit úspěch.

Z logiky věci se musíte zaměřovat především na týmy, které hrají útočný fotbal. Například v bundesligové sezoně 2018/19 skórovaly v zápasech Hoffenheimu a Werderu Brémy oba týmy v 82,35 % případů. To už je věc k zamyšlení.

Určitě je důležité mít informace o tom, zda za daný tým nastoupí klíčový útočník týmu. Střílení gólů je pro tento typ sázení naprosto zásadní a právě nejlepší střelci jsou těch gólů zárukou. Dnes se často prosazují i křídelníci, podstatné ale je ten, na kom zakončování stojí!

S tím souvisí samozřejmě i role dvorního nahrávače. Právě tento post je při těchto sázkách velmi důležitý a hledejte v týmech hráče s největším počtem vytvořených šancí. Pokud jsou tito hráči zranění, často výrazně klesá počet vstřelených gólů.

Jak začít s online sázením? Klikněte ZDE a projděte si rady a tipy krok za krokem

Naopak výhodou často bývá to, když nehrají hráči, kteří mají na starost defenzivní práci. Zejména jde-li o lídra obranné řady. Vzhledem k tomu, že potřebujete, aby tým skóroval, tak zároveň potřebujete, aby branku inkasoval, právě tomu pomůže indispozice jednoho z důležitých hráčů v defenzivě.

Velmi důležitou roli hraje v těchto sázkách trenér. Na již zmíněných statistikách Hoffenheimu měl nemalý podíl mladý kouč Julian Nagelsmann, který momentálně trénuje RB Lipsko. Jeho strategií je “přestřílet soupeře” a pokud do zápasu jdete s tímto cílem, tak je velmi pravděpodobné, že nějaký ten gól i inkasujete, což statistiky jasně dokazují.

Určitě se soustřeďte i na derby, které bývají velmi vyhrocené a právě během těchto zápasů se posiluje role outsidera. V derby je navíc každý mnohem více motivován a tím pádem zde existuje i větší šance na to, že oba týmy dají gól.

Na lehkou váhu neberte ani počasí, jelikož když prší, tak je fotbal mnohem náročnější, než za pěkného počasí a branky nepadají tak často. Hlavně se poté trochu mění i strategie, i když jsou už dnes hřiště výborně připraveny a kolikrát i se zatahovací střechou, tak je silný déšť omezující.

V neposlední řadě je důležité si udělat podrobné statistiky ligových soutěží a týmů. Velmi rychle zjistíte, kde se hraje útočný fotbal. Ale zde bych varoval před zkreslenými statistikami, jelikož často v tom hraje hlavní roli trenér!

Liga2015/162016/172017/182018/192019/20*Celkový Průměr
Premier League51,84 %50,66 %48,95 %51,32 %53,47 %51,25 %
La Liga50,27 %56,05 %46,58 %51,84 %52,22 %51,39 %
Serie A51,05 %57,37 %49,47 %54,74 %59,38 %54,40 %
Bundesliga54,58 %54,90 %54,90 %59,48 %59,38 %56,65 %
Ligue 148,42 %46,32 %50,53 %49,74 %48,39 %48,68 %
*Sezona 2019/20 se kvůli pandemii COVID-19 počítá pouze do března. Zdroj: pinnacle.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Letenský svatostánek, aneb místo, kde se psala historie ČR, a především domov všech Sparťanů

Na Letné, jak se přezdívá Generali Česká Pojišťovna Aréně, se odehrály velké fotbalové bitvy, k velkým zápasům zde nastoupila i česká reprezentace a poblíž se tvořila budoucnost české demokracie.

Kouč Lampard byl oficiálně odvolán! Jeho nástupcem by měl být bývalý kouč PSG

Bylo jen otázkou času, než přijde radikální změna na pozici trenéra Chelsea. Vedení klubu se v pondělí definitivně rozhodlo vyhodit Franka Lamparda. Legenda Chelsea doplatila na nepříznivé výsledky týmu. Jeho nástupcem by měl být Thomas Tuchel.

Neuvěřitelné statistiky Jindřicha Trpišovského! Stane se historicky nejlepším koučem Slavie?

Slavia Praha si v sobotu poradila s Karvinou, na jejíž půdě dokázala vyhrát 3:1. I nadále tak pokračuje ve své dominanci napříč Fortuna ligou a po patnácti kolech je stále neporažená. Za úspěchy sešívaných z velké části stojí trenér Jindřich Trpišovský, který má nakročeno k tomu, aby se zapsal do slávistických kronik...