Spojte se s námi

eSports

RIIJK se stává mistrem ČR ve hře FIFA 19 a pojede na turnaj do Paříže!

Zveřejněno

dne

Štěpán “RIIJK” Sobocki zvítězil v PlayStation Mistrovství České republiky ve hře FIFA 19. Zajistil si tak místo na PlayStation Contentinal Cupu, který se bude konat příští týden od 26. do 28. října v Paříži.

Zdroj: facebook.com/RIIJK94/

Velké finále Mistrovství České republiky se odehrálo včera na Veletrzích Brno. Turnaje se také účastnili hráči jako T9Laky, MrRici, Gogetinho či Emerickson, který se ale do vyřazovací fáze neprobojoval. Do finále turnaje se probojoval společně s vítězným RIIJKem i T9Laky, který svému soupeři podlehl 2:0.

Do Francie se tak podívá RIIJK, který se tak stal součástí 32 nejlepších hráčů svého oboru. Mimo kvalifikace do Continental Cupu také vyhrál 8000 Kč. Fandit jedinému českému zástupci v turnaji budete moci od 26. do 28. října, sledovat ho můžete živě na platformách Twitch, YouTube, Facebook nebo Twitter.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

eSports

Návrat? Česká liga by se měla objevit ve hře FIFA 20

Zveřejněno

dne

Čeští fanoušci fotbalového simulátoru FIFA na tuto zprávu čekají dlouhá léta. Nyní jsou jí stále blíž. Do nového ročníku nejpopulárnější fotbalové hry světa by se měly vrátit všechny týmy FORTUNA:LIGY, které by tak doplnily již zde působící Slavii, Spartu a Viktorii Plzeň.

Koláž Ruik Football

Česká nejvyšší soutěž se naposledy ve hře FIFA objevila v roce 2011. Tehdy nic nenasvědčovalo ukončení dlouholeté spolupráce mezi Fotbalovou asociací České republiky a společností EA. Jenže v následujícím roce si česká strana chtěla finančně výrazně přilepšit, na což americká firma nepřistoupila a česká liga se tak z celosvětově známé hry vytratila.

V posledních letech se však znovu začaly vířit vody v českých vodách. Ve hře FIFA 18 se objevila pražská Sparta a v následujícím vydání se mezi týmy v sekci “Zbytek světa” objevily i Slavia Praha a Viktoria Plzeň.

Trio českých týmů by se mělo v novém vydání potkat i tentokrát. K nim by však mělo přibýt hned třináct dalších, které by kompletně vytvořily ve hře FIFA novou ligu, českou nejvyšší soutěž FORTUNA:LIGU.

To, zda se opravdu česká liga v nové verzi objeví, je nejisté. Žádná oficiální zpráva o návratu české ligy do hry FIFA zatím vydána nebyla, avšak ze zákulisí se k nám stále častěji tyto informace dostávají. Některé obeznámené zdroje dokonce tato sdělení potvrzují.

V hlasování FIFplay, kde se každoročně hlasuje o ligách, které si fanoušci přejí ve hře vidět, se však naše soutěž oproti loňskému roku výrazně propadla. Tato skutečnost ovšem nic neznamená, neboť hlasování nemá nic společného s EA a výsledky se pouze ukáží jejich PR týmu, který se pořadím nemusí vůbec nemusí řídit. Přesto je toto hlasování velmi populární a výsledky údajně nějaký vliv na vývojáře mají. Proto hlasujte zde a třeba i váš hlas pomůže k velkému combebacku.

Kompletní seznam soutěží a klubů, které se objeví ve FIFA 20, bude časem zveřejněn na oficiálním Twitteru EA Sports FIFA, o čemž vás budeme samozřejmě včas informovat. Očekávaná hra jde do prodeje 27. září a bude k dispozici na platformách PC, PlayStation 4, Xbox One a Switch.

Pokračovat ve čtení

eSports

Další český klub vstupuje do světa esportu! Svůj tým zakládají Bohemians

Zveřejněno

dne

Virtuální Ďolíček, jak klub prezentuje své webové stránky, dostojí svého názvu. Bohemians Praha 1905 spustili esportový projekt se zaměřením na konzolovou verzi hry FIFA 19. Klokani do esportové FIFA sekce Bohemians angažovali hned trojici hráčů. 

Klokani vstupují na esportovní scénu.
zdroj: bohemians.cz

Bohemians jednali o vstupu do esportu několik měsíců, a spolupráci se rozhodli zahájit s příchodem nové sezony i přesto, že ta esportová začíná až koncem září s příchodem nového ročníku hry FIFA. 

„Jsme nesmírně šťastní, že v řadách našich fanoušků máme tak výrazné osobnosti československého esportu. Uvědomujeme si, že prostřednictvím esportové sekce FIFA 19 můžeme oslovit celou řadu našich příznivců, případně získat nové fanoušky a ještě více je propojit s reálným fotbalem a naším klubem,“ řekl ředitel klubu Darek Jakubowicz

V rámci spolupráce s herním klubem RE-LOAD a gamingovými organizacemi Dark Tigers, MSG esports, budou esports Bohemians Praha reprezentovat tři hráči – Jakub “Valvi” Valvoda, Martin “Caster” Štěpán a Radek “Rozsi” Rozsívač.

V kuloárech se spekuluje, že dalším klubem, jenž vstoupí na českou esportovou scénu, bude Mladá Boleslav. Středočeský celek jedná s multigamingovou organizací Eclot Gaming, která se řadí mezi českou herní špičku.

zdroj: bohemians.cz

Pokračovat ve čtení

Blog

Barcelona obnovila své partnerství s KONAMI, na obalu PES 2020 se objeví Messi

Zveřejněno

dne

FC Barcelona a KONAMI včera oznámili obnovení svého vzájemného partnerského vztahu a i nadále tak uvidíme katalánský celek ve videoherní sérii Pro Evolution Soccer.

Zdroj: fcbarcelona.com

Obě strany se dohodly na prodloužení spolupráce o další čtyři roky. Jako hlavní hvězda obalu eFootball PES 2020, jak se letošní hra nazývá, se objeví Argentinec Lionel Messi, který tak naváže na své ofenzivní parťáky Luise Suáreze a Philippa Coutinha, jimž patřily předchozí dvě vydání této hry.

Hlavní tváří edice s podtitulem Legend se objeví někdo, kdo toto kritérium splňuje do posledního bodu a je také spojený s Barçou. Řeč je o brazilském míčovém kouzelníkovi Ronaldinhovi Gaúchovi, který se dočká i 3D naskenování své tváře.

Obě verze vycházejí shodně pro americký, evropský a asijský kontinent 10. září a o dva dny později v Japonsku, kde společnost KONAMI i také sídlí. Chybět nebude ani speciální barcelonská edice, o jejímž obalu rozhodnou od dnešního dne fanoušci, jež bude k dostání přímo v FCBotize (oficiálním fanshopu klubu) na Camp Nou.

Součástí obnovy této dohody je i reklamní prostor pro KONAMI přímo uvnitř barcelonského stánku a také z jeho vnější strany. Gigant mezi herními vývojáři tak bude i nadále poskytovat grafiku v den zápasu a opět může ztvárnit již zmiňovaný Camp Nou, který tím pádem chybí u konkurenční série FIFA. KONAMI se zároveň stává oficiálním klubovým partnerem ve světě e-sportu, kde bude sponzorovat účastníky na souvisejících událostech.

Jsme rádi, že se nám povedlo obnovit naše partnerství s KONAMI. Naše spolupráce začala před třemi lety a tato nová dohoda je důkazem naší společné cesty s jasným závazkem k dosažení excelence a společným hodnotám, jako úsilí, týmová práce a respekt. Rovněž posiluje náš závazek propojit se s fanoušky v rámci celého prostředí e-sportu.“

Josep Pont
člen rady FCB

FC Barcelona je loajálním a důvěryhodným partnerem naší společnosti už třetím rokem a jsme nadšení, že jsou na naší straně v okamžiku, kdy vydáváme náš nejambicióznější titul v sérii PES – eFootball PES 2020. FC Barcelona sdílí naše ambice ve světě e-fotbalu a společně tento sport pozvedneme do nových výšin.

Jonas Lygaard
ředitel značky Konami Digital Entertainment B.V. a jejího obchodního vývoje, .

Pokračovat ve čtení
Reklama

Ruik Football Talk

Reklama

Oblíbené