Spojte se s námi

Repre

Rakousko bude bojovat o svojí poslední šanci na postup se Srbskem

Publikováno

dne

Situace ve skupině D není ještě zdaleka rozhodnutá. Skupinu vede aktuálně Srbsko s 18ti body před druhým Walesem (14 bodů) a třetím Irskem (13 bodů). Čtvrté Rakousko je již bez šance na postup.

RAKOUSKO

Rakousko naopak zažívá po povedené kvalifikaci na ME útlum. Již samotné ME Rakousku hrubě nevyšlo a následná (aktuální) kvalifikace na ME také. Rakousko během celé kvalifikace vyhrálo jen dvakrát. V posledním zápase pouze remizovalo doma 1:1 s Gruzií.

Kouč Koller má již nyní jistotu, že mu smlouva u reprezentace nebude prodloužena a zbylé dva zápasy tak nemá již takřka vůbec o co hrát. V nominaci povolal Koller hned několik nováčků či méně zkušených hráčů. Do dvou zbylých zápasů nebudou moci totiž nastoupit hvězdy jako Alaba, Harnik, Hinteregger či Sabitzer. Zajímavé bude sledovat výkony, kteří se tyto hráče budou snažit nahradit (Lazaro, Klein).

Startovní jedenáctku Rakouska lze jen těžko odhadovat, předpokládaná sestava by ale měla vypadat v rozestavení 4-2-3-1 takto: Lindner – Klein, Lienehart, Dragovic, Lainer – Ilsanker, Baumgartlinger – Arnautovič, Schaub, Lazaro – Burgstaller.

SRBSKO

Srbsko hraje v této kvalifikaci velmi dobře a zatím ještě nepoznalo hořkost porážky. Body ztratilo za dvě remízy z Walesem a jednu domácí s Irskem. Pro jistotu postupu potřebuje Srbsko získat v posledních dvou zápasech alespoň jeden bod.

Trenér Muslin těží z koncepční práce srbské reprezentace. Současný stav a generace srbského fotbalu je na vysoké úrovni. Ve výběru Srbské reprezentace pro závěr kvalifikace navíc nechybí nikdo z důležitých hráčů.

Sestavu lze očekávat ve formaci 4-2-3-1 a ve složení Stojkovič – Ivanovič, Maksimovič, Natašič, Kolarov – Matič Milivojevič – Kostič, Tadič, Ljajič – Mitrovič.

PREDICTION

Rakousko bude hrát v trošku experimentální sestavě. Navíc nemá již příliš o co hrát, kouč Koller nehraje o budoucnost a celý tým již nemá jedinou naději na postup.

Srbsko hraje v kompletní sestavě a mělo by dnes získat potřebné body pro jistotu postupu na MS do Ruska.

Sázkařům doporučuji zkusit výhru hostů. Těm opatrnějším pak výhru v DNB či nulovém AH.

Reklama

Oblíbené