Spojte se s námi


Hokej

Provokatér Voženílek. Nejprve ostrý faul, po gólu provokoval oslavou kotel Sparty

Daniel Voženílek je hráč, kterého zkrátka milujete, nebo nesnášíte. Nic mezi tím. A opět to dokazuje v semifinálové sérii mezi Spartou a Třincem, kdy pořádně provokuje celou O2 Arenu.

Publikováno

dne

Daniel Voženílek je hráč, kterého zkrátka milujete, nebo nesnášíte. Nic mezi tím. A opět to dokazuje v semifinálové sérii mezi Spartou a Třincem, kdy pořádně provokuje celou O2 Arenu.

Voženílek je přesně typ hráče, kterého chce mít každý trenér v týmu při play-off. Nejenže to je výborný hokejista, jenž sbírá spousty bodů, ale zároveň má i svůj faktor X, čímž dokáže svůj celek nakopnout a naopak ten druhý dostat do nepohody.

V semifinálové sérii se Spartou se opět ukazuje v celé své kráse. V prvním zápase dojížděl puk, který lapil brankář Jakub Kovář, místo vyjetí obloukem ale zvolil prudkou brzdu a zasypal obličej sparťanského brankáře ledem.

Tím pořádně nahněval sparťanské fanoušky, kteří na něj po zbytek zápasu hlasitě pískali. „Byla to moje hloupost, asi jsem se tomu mohl vyhnout,“ přiznal po zápase Voženílek. „Jsem zvyklý, na mě bučí na každém stadionu, žádná novinka. Jsem za to rád,“ dodal třinecký buldok.

„Oblíbenec“ O2 Arény

A ve středečním zápase byl opět u všeho důležitého. V první třetině po jeho ostrém zákroku žádali fanoušci trest do konce zápasu, Voženílek však nezamířil ani na trestnou lavici. Sparta šla do vedení, jenže ve druhé třetině přišla otočka.

Po 26 vteřinách Voženílek lehce klepl do Kováře a puk zapadl do branky. Po dlouhém zkoumání ale nakonec sudí gól neuznali. Po neuznání branky si opět něco vyslechl od O2 Arény, a tak se zdravě naštval a už za pět minut skutečně vyrovnal.

28letý útočník si to tak namířil přesně pod kotel Sparty a dal si ruku na ucho na znamení, že domácí fanoušky neslyší. Logicky ani tento krok se neobešel bez velkého pískotu.

O chvíli později navíc Hudáček využil chybu domácí obrany a otočil skóre na 2:1 pro Třinec. Ještě ve druhé třetině se Voženílek připomněl znovu. Najel do brankoviště, trochu zabrousil do Kováře, postrkal se s protihráči, až mu rozhodčí musel osobně domluvit, aby jej nemusel vylučovat.

Zdroj: Tipsport Extraliga, X

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.