Spojte se s námi


Bojové sporty

Přijeď k nám do Dagestánu a za pár let budeš šampion, zve Khabib Nurmagomedov Ciryla Ganeho

Neporažená MMA legenda Khabib Nurmagomedov zve Ciryla Ganeho do Dagestánu, aby ho naučil wrestling. Jen tak se prý může stát šampionem.

Publikováno

dne

Neporažená MMA legenda Khabib Nurmagomedov zve Ciryla Ganeho do Dagestánu, aby ho naučil wrestling. Jen tak se prý může stát šampionem.

Ciryl Gane opět ukázal stejnou slabinu

Dvě titulové bitvy v UFC, dvě prohry. Ciryl Gane již podruhé svou titulovou šanci promarnil a jeho soupeř opět našel stejnou slabinu v bojových dovednostech francouzského bojovníka.

Loni v lednu se utkal v boji o titul těžké váhy UFC s tehdejším šampionem divize Francisem Ngannou, který v té době kácel jednoho soupeře za druhým. Před samotným zápase dávali odborníci Ganemu docela vysoké šance, protože Francouz platí za světového kickboxera, kterého není jednoduché trefit.

Nicméně Ngannou tehdy překvapil všechny přítomné, když trápil svého soupeře v boji na zemi a nakonec na body zaslouženě obhájil svůj pás šampiona. Onoho večera tak ukázal světu skulinku v bojových vlastnostech dosud neporaženého Ganeho.

Tu v září nevyužil australský bijec Tai Tuivasa, který si to s ním chtěl rozdat v postoji. To se mu ale stalo osudným a Gane si tak vybojoval další titulovou šanci. Tentokrát ale čelil mnohem chytřejšímu bojovníkovi, který přesně věděl, kam má směřovat vzájemný souboj.

Nyní byla Francouzova slabina ještě znatelnější a jednička divize v zápase s Jonem Jonesem nevydržela ani polovinu kola. Jones po tříletém bojovém půstu naprosto vyškolil svého protivníka z MMA a po dvou minutách donutil soupeře odklepat.

Khabib Nurmagomedov přišel se zajímavou nabídkou

Pohled na zlomeného Ganeho sedícího na podlaze oktagonu byl všeříkající. Přestože před zápasem tvrdil, jak v posledních letech piluje své wrestlingové dovednosti, v zápase vypadal jako školáček. Toho si všimla i neporažená dagestánská legenda Khabib Nurmagomedov, který Ganemu poslal zajímavou nabídku.

„Přijeď do Dagestánu, bratře,“ pozval Khabib v živém vysílání Canal+ Sport Ciryla Ganeho. „Přijeď sem, zůstaň tu jeden a půl až dva roky a my Tě naučíme vše o wrestlingu.“

„Je stále ještě mladý na těžkou váhu. Musí se naučit bránit a musí přijet do Dagestánu. Řekněme si na rovinu, kde je Francie ve wrestlingu? Ale nejsem jeden z těch, kteří by mu radili, ať zapomene na své trenéry. Naopak ať je vezme s sebou,“ radí francouzskému bojovníkovi.

„Poslední zápas ukázal opět jeho slabiny. Když přijede do Dagestánu, máme tu hodně těžkých vah, kteří ho mohou učit. Když přijede, pak věřím, že za pár let může být šampionem. Ale je to jen má rada, nic víc,“ zakončil své pozvání.

Zdroj: UFC, Canal+ Sport, Twitter – Calfkicker

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.