Spojte se s námi


Hokej

Přestupové spekulace TELH: Ve hře návrat z NHL. Kdo po sezoně změní dres?

Od přestupové uzávěrky v Tipsport Extralize uběhnul sotva měsíc, ale už teď se hovoří o dalších přesunech, jenž nastanou po konci aktuální sezony. Už teď se spekuluje o docela zajímavých jménech. Do extraligy by se mohl ze zámoří vrátit Radim Šimek. Nejistota panuje stále kolem Dominika Lakatoše.

Publikováno

dne

Od přestupové uzávěrky v Tipsport Extralize uběhnul sotva měsíc, ale už teď se hovoří o dalších přesunech, jenž nastanou po konci aktuální sezony. Už teď se spekuluje o docela zajímavých jménech. Do extraligy by se mohl ze zámoří vrátit Radim Šimek. Nejistota panuje stále kolem Dominika Lakatoše.

Na brány probíhající sezóny už pozvolna klepe play-off, avšak manažeři extraligových klubů už mají napilno i směrem k příští sezoně. Kdo zaspí, prohrává. Boj o posily na další ročník je v plném proudu. Níže nabízíme několik zajímavých jmen, o kterých se v hokejovém prostředí spekuluje.

Radim Šimek (San José Sharks > TELH)

Nejvíce se aktuálně mluví o návratu jednatřicetiletého obránce Radima Šimka. Ten působí v organizaci San José Sharks už od sezony 2017/2018. Nyní mu ale v zámoří končí smlouva. A jelikož Šimek tráví celou letošní sezonu na farmě, řeší se údajně návrat domů. Ve hře by měli být Liberec a Sparta.

Adam Polášek (Třinec > Energie KV)

Řízný bek přišel do třinecké organizace v létě. Nejdříve měl přijmout roli ve Frýdku-Místku, odkud by se mohl probojovat do áčka. Avšak Polášek si našel místo v sestavě Ocelářů hned od začátku. Přesto je podle iSportu téměř hotovou záležitostí, že zamíří po sezoně do Karlových Varů, které by měly značně posílit.

Ondřej Kovařčík (Jukurit > Motor ČB)

Spojení bratrů Kovařčíků je nejspíš v tuto chvíli u konce. Zatímco Michal by měl po sezoně zamířit do Karpat Oulu, Ondřej se nejspíš vrátí do Česka. Hodně se spekulovalo o Kometě, zájem měl také Třinec, kde se však nejspíš zasekla jednání na podmínkách. Aktuálně se jako nejžhavější kandidát jeví České Budějovice.

Dominik Furch (Kometa > Ml. Boleslav)

Už během sezony musel Dominik Furch společně s Kometou vyvracet spekulace o jeho odchodu. Uvidíme, jak tomu bude teď. Podle iSportu by měl být totiž Furch na radaru Mladé Boleslavi. Mluví se o rodinných důvodech, aby byl blíže domova. Má to však jeden háček. Furch má v Kometě ještě na další rok platnou smlouvu, takže ho bude muset Mladá Boleslav vyplatit.

Jan Bambula (Olomouc > Vítkovice)

Loni se na stejné trase ocitl Jan Káňa, následně se ale vrátil na Hanou. Teď se rýsuje další transfer z Olomouce do Vítkovic. Teprve třiadvacetiletý perspektivní útočník Jan Bambula doteď pendloval pouze mezi Havířovem a Olomoucí. Vítkovice by měl vlastně tak nějak po ruce. Ve svém věku je možná ideální čas udělat zase krok jiným směrem.

Jindřich Abdul (Litvínov > Vítkovice)

Možná jen výkřik do tmy, možná se ale taky rýsuje zajímavá posila Vítkovicím. Osmadvacetiletý rodák ze Vsetína by se mohl přestěhovat blíže k domovu, odkud odešel v sezoně 2016/2017 do Prešova. Následně se ocitl v Popradu, Slovanu Bratislava, Čerepovci, Českých Budějovicích a poslední dvě sezony strávil v Litvínově.

Dominik Lakatoš (Vítkovice > ???)

Tajemno kolem vítkovického kapitána pokračuje. Dominik Lakatoš se v závěru základní části ocitl nejen mimo sestavu Vítkovic, ale také mimo tým. Zápasy sledoval pouze z tribuny. Rojí se také spekulace, že ve Vítkovicích skončil. 

Těžko si představit, že by tam ze dne na den zakopal válečnou sekeru. Vztahy s vedením nebo trenéry budou nejspíš na bodě mrazu. Lehce se šeptá o návratu do Liberce, což by dávalo smysl i pro Lakatoše. S Filipem Pešánem už spolu přece jen něco zažili.

Zdroj: Tipsport Extraliga, X, iSport

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.