Spojte se s námi

Ostatní

Přátelský zápas velikánů

Publikováno

dne

V úterý se odehraje mnoho mezinárodních přátelských zápasů. Jedním z těch nejzajímavějších bude určitě duel mezi Anglií a Brazílií. Tyto dvě fotbalové velmoce se utkají ve 20:45 ve Wembley.

Anglie

Anglie postoupila na MS bez výraznějších potíží, byť své soupeře žádným způsobem nedeklasovávala. Anglie hrála ryze praktický fotbal založený na pevné defenzivě. Před nedávnem se totéž potvrdilo i v přátelském utkání proti Německu, které skončilo 0:0.

Anglie tyto přátelské dvojzápasy musí absolvovat bez velkého množství zraněných hráčů a tak se do kádru dostalo hned několik nových a mladých jmen. Jedním z těch, kteří zaujali nejvíce, je bezesporu Loftus-Cheek, který s nejspíš dostane šanci i v tomto zápase.

Pro tento dvojzápas nemohl kouč Southgate použít: Sterling, Alli, Kane, Winks, Henderson, Delph, Butland. Se zraněním dále bojuje Cahill a Jones. I tentokrát Southgate nejspíš zvolí volnější 3-5-2 ve složení: Hart – Cahill, Stones, Maguire – Young, Livermore, Dier, Loftus-Cheek, Walker – Rashford, Vardy. Předpokládanou sestavu je třeba brát jako odhad, vždyť je to přátelák.

http://gty.im/873541034

Brazílie

Brazílie se na MS také dostala bez výraznějších komplikací. Pomineme-li červnový přátelák s Argentinou, je Brazílie velmi dlouho neporažená. V posledním zápase (nedávný přátelák v Japonsku) vyhrála 1:3.

Trenér Tite má k dispozici konkrétní kádr, nejistý je jen start Coutinha. Sestavu lze očekávat ve složení 4-3-3. Jmenovitě: Marcelo, Miranda, Marquinhos, Alves – Augusto, Casemiro, Paulinho – Coutinho, Jesus, Neymar.

http://gty.im/873664774

Prediction

Tipovat tento zápas je velmi těžké. Zápas nemá žádnou velkou důležitost. Anglie sice má kádr poskládaný z méně zkušených hráčů, ale i ti proti Německu ukázali, že hrát fotbal na dospělé repre úrovni umí. SK poměrně výrazně favorizují Brazílii. To úplně neodpovídá realitě přítelského zápasu a zápasu hranému v Anglii. Value spíše vidím v sázkách na domácí, ať už v rámci AH, DNB, či DC.

Reklama

Oblíbené