Spojte se s námi


Různé

Postup G.I.C. La Plate do EMF Champions League je i pro 121 ELITE Sports další výzva

Publikováno

dne

Úžasný výsledek, kterého postupně dosáhl tým malého fotbalu pražské Hanspaulské ligy G.I.C. La Plate, když v loňské podzimní sezóně bez jediné porážky vyhrál její druhou soutěž, letos se stal jejím mistrem a navíc v Českém národním poháru i finalistou tohoto vrcholného summitu nejlepších týmů v České republice, podpoříme. 121 ELITE Sports se bude podílet na nákladech spojených s výpravou La Plate na světově nejprestižnější turnaj Ligy mistrů EMF CL 2022, který se koná na počátku září v Černé Hoře, v městě Herceg Novi.

Když při dohrání finále Českého národního poháru zazněla v komentáři on-line streamu slova sportovně-technického ředitele Asociace malého fotbalu pana Petra Brejly, že oba finalisté budou nominovaní na letošní Ligu mistrů, věděli jsme hned, že jsme stoprocentně splnili cíl a také jsme posunuli jeden krásný společný sen do reality.

Že můžeme dál bojovat a porovnat síly s nejlepšími týmy malého fotbalu na světě. Konkurence, jak jsme mohli vidět na nedávném mistrovství Evropy, určitě nezahálí, my musíme zůstat v kontaktu a snažit se být lepší.

Věříme, že jsme pílí a schopnostmi sportovního týmu vytvořili atraktivní příležitost, která někoho zaujme a že najdeme do tohoto projektu byznys partnery. Anebo jednoho hlavního apod., který špičkový a vzorný reprezentační výkon sportovců z týmu G.I.C. La Plate na atraktivním turnaji, který pořádá European Mini-football Federation, podpoří a spojí tak svou sílu s reprezentanty a bude z toho další fantastický projekt.

Sportovce dlouhodobě podporujeme a nejen v malém fotbalu. Podpora vychází z našeho filantropického základu a funguje pozitivně vůči velice nepříznivé situaci, která panuje v posledních letech v českém sportu a v níž mnoho talentů zanikne dřív, než se vůbec stihnou ukázat.

Takže několika pilným sportovcům vytváříme individuální podporu a pomoc tak, aby mohli úspěšně rozvíjet své dovednosti a mohli dostat šanci a prostor, včetně ekonomického, se jednou stát českou sportovní elitou. S výkony i s přístupem našich sportovců jsme naprosto spokojeni, poskytujeme jim komplexní servis a jsme velice hrdi za nimi stát a spoluvytvářet jim s jejich sportovními kluby a týmy o něco lepší podmínky, než aktuálně dokáží sportovní svazy a stát.

Jedním ze sportovců a velkou naší radostí je Jindřich Novotný, který společně s týmem G.I.C. La Plate doslova vyrazil ke hvězdám, kluci vybojovali vše, co šlo, kromě práce s týmem se Jindra navíc účastnil a dovezl z mistrovství světa juniorských nadějí U23 stříbro, letos už také debutoval a dokonce i proti Francii skóroval na mistrovství Evropy mužů a spolu s týmem La Plate před pár dny vybojovali Ligu mistrů, současně se posunul do poloprofesionální České fotbalové ligy. Má sen, vizi, plán a má vynikající výsledky.

Je mu 20 let a kdo ví, kam až to vytáhne. Je to nadaný, pracovitý a inteligentní sportovec. Takovému hráči prostě na začátku kariéry musíte pomáhat. Proto jsme se jednomyslně rozhodli i tento projekt podpořit a vypomoci mu s náklady spojenými s reprezentací v Lize mistrů.

Také podpoříme tým, vážíme si stylu a nasazení trenéra G.I.C. La Plate, který nejen Jindrovi, ale stejně i všem mladým talentům ve svém klubu dává obrovskou porci příležitosti, aby se mohli na hřišti ukázat. A je z toho takový krásný výsledek!

HLEDÁME PARTNERA, KTERÝ SPOJÍ SVOU SÍLU S LIGOU MISTRŮ A PODPOŘÍ MLADÉ SPORTOVCE, SLIBUJEME, ŽE BUDEME BOJOVAT A VZORNĚ REPREZENTOVAT!

Nejsme zatím ale tak ekonomicky silní, abychom mohli pokrýt tak velký rozpočet a uhradit celému týmu G.I.C. La Plate veškeré náklady, které nyní přišly s vítězstvími a vysněnou výpravou na Ligu mistrů v Černé Hoře, podporu by si zasloužil celý tým.

Celkový rozpočet na organizaci účasti v Lize mistrů odhadujeme dle znalosti jednotlivých položek okolo 250.000,- korun, tým sice obdržel finanční podporu 15.000,- korun od Asociace malého fotbalu, je to kapička, je však důležitá a jsme za ni velice rádi. Úhrada startovného je 35.000,-, doprava 150.000,-, ubytování a strava 65.000,- korun. Vyplývá z toho, že nový partner může do projektu vstoupit a jakkoliv významně pomoci, aby si naši nadaní sportovci a reprezentanti nemuseli veškeré náklady platit sami.

Jsem životní optimista, pracuji desítky let v automobilovém průmyslu, nyní jako externí konzultant pro ŠKODA AUTO a.s., mám na starosti podporu dodávek od dodavatelů. Dneska je každé prodané auto vítězství. Věřím proto, že v současné době máme jako sportovci a účastníci světově nejprestižnější soutěže klubů vskutku nemalý potenciál přidané hodnoty pro každého business partnera úspěšného vítězného sportovního projektu.

Navíc, pokud se nám podaří zaujmout více partnerů, pak i jejich spojení může být novým benefitem. Chystáme například nový sportovní projekt, který nabídneme firmám a jejich zaměstnancům a především dětem a mládeži.

Sport je továrna na novou generaci a 121 ELITE Sports chce být iniciátorem zdravého sportování v České republice. Jsme zodpovědní a základem našeho sportování je udržitelnost. Musíme tvrdě pracovat a zasloužit si podporu, aby bylo za co hrát fotbal. Pokud nás někdo podpoří, to velice vyzdvihneme a dáme o tom do světa férově vědět.

Tým G.I.C. La Plate nyní odpočívá a regeneruje a už brzy se začne připravovat na svou další mezinárodní misi. Každý zápas je důležitý a každý hráč je v týmu klíčový. To je malý fotbal, říká zástupce 121 ELITE Sports, její senior konzultant, Jan Černota.

Reklama

Bojové sporty

UFC 278: Usman vs. Edwards – stream, program, informace, sázení

UFC 278 nám už 21. srpna nabídne další várku fantastických zápasů těch nejlepších MMA bojovníků na světě. K vidění bude jeden titulový souboj, do akce půjde i Lucie Pudilová. Jaký je program a kde turnaj sledovat?

Publikováno

dne

UFC 278 nám už 21. srpna nabídne další várku fantastických zápasů těch nejlepších MMA bojovníků na světě. K vidění bude jeden titulový souboj, do akce půjde i Lucie Pudilová. Jaký je program a kde turnaj sledovat?

UFC pokračuje ve zběsilém tempu pořádání turnajů a již 21. srpna nabídne další číslovaný galavečer, na němž se dočkáme i dvou titulových soubojů. Tentokráte se jedná o turnaj pořadovým číslem 278.

UFC 278 – kdy a kde

UFC 278 se bude konat v neděli 21. srpna, hostit jej bude Vivint Arena v Salt Lake City. Začátek hlavní karty je plánován na čtvrtou hodinu ranní středoevropského času.

UFC 278 – stream

Hlavní kartu UFC 278 bude vysílat televizní stanice Premier Sport.

Sledovat živě online na Tipsport TV bude možné celý turnaj, neunikne vám tedy ani jeden podstatný moment. Pěkný vstupní bonus za jednoduchou online registraci také potěší, ihned je možné si vsadit na své favority.

UFC 278 – program, karta zápasů

Na turnaj UFC 278 je naplánováno skutečně několik zajímavých zápasů. Tím nejzásadnějším však bude další titulová obhajoba Kamaru Usmana, kterého vyzve Leon Edwards. Do akce půjde i Paulo Costa, který se utká s Lukem Rockholdem.

O návrat legendy se postará José Aldo. Bývalého šampiona UFC čeká duel s Merabem Dvalishvilim. V souboji těžkotonážníků si to rozdají Marcin Tybura a Alexandr Romanov.

Pro české fanoušky však bude zlatý hřeb už na prelims kartě. V jejím předposledním zápase se totiž představí Lucie Pudilová, kterou čeká první zápas po návratu do UFC.

Karta zápasů

Hlavní karta

Kamaru Usman vs. Leon Edwards
Paulo Costa vs. Luke Rockhold
José Aldo vs. Merab Dvalishvili
Marcin Tybura vs. Alexandr Romanov
Tyson Pedro vs. Harry Hunsucker

Prelims

Leonardo Santos vs. Jared Gordon
Wu Yanan vs. Lucie Pudilová
Sean Woodson vs. Luis Saldana

Early Prelims

AJ Fletcher vs. Ange Loosa
Amir Albazi vs. Francisco Figueiredo
Aoriqileng vs. Jay Perrin
Daniel Da Silva vs. Victor Altamirano

UFC 278 – kurzy

Jako tradičně nabídne i na UFC 278 širokou kurzovou nabídku Tipsport, který rovněž nabídne streamy zápasů, díky čemuž budete mít vše potřebné k tomu, abyste mohli využít i live sázky.

Pokračovat ve čtení

Hokej

MS v hokeji do 20 let: Kdy hrají Češi a kde zápasy sledovat?

V úterý večer se rozjede odložené mistrovství světa do 20 let, na kterém se představí i český výběr. Výběr kolem Davida Jiříčka si hodně věří, kdy čeští mladíci hrají a kde zápasy sledovat?

Publikováno

dne

V úterý večer se rozjede odložené mistrovství světa do 20 let, na kterém se představí i český výběr. Výběr kolem Davida Jiříčka si hodně věří, kdy čeští mladíci hrají a kde zápasy sledovat?

Kdy a kde se turnaj odehrává

Mistrovství světa do 20 let se odehraje v Kanadě, v Edmontonu, netradičně v létě. Původní zimní turnaj odvála vlna koronaviru, náhradní termín je od úterý 9. srpna do neděle 20. srpna.

Základní skupiny

IIHF se rozhodla pro nový turnaj s novým rozlosováním, kvůli válce na Ukrajině se turnaje nezúčastní Rusko a Bělorusko.

Skupina ASkupina B
SlovenskoŠvýcarsko
FinskoNěmecko
ČESKOŠvédsko
LotyšskoUSA
KanadaRakousko

Kdy hraje Česko?

Český tým se představí poprvé už v úterý od 20 hodin našeho času se Slovenskem. Poté postupně vyzve Finsko, Kanadu a Lotyšsko.

ZápasČasDatum
ČESKO – Slovensko20:00Úterý 9.8.
Finsko – ČESKO20:00Čtvrtek 11.8.
ČESKO – Kanada00:00Neděle 14.8.
ČESKO – Lotyšsko00:00Pondělí 15.8.

Kdo postupuje

Z každé skupiny postupují čtyři týmy do čtvrtfinále, které se odehrají ve středu 17.8 a ve čtvrtek 18.8.

ZápasČasDatum
Čtvrtfinále18:00Středa 17.8.
Čtvrtfinále21:30Středa 17.8.
Čtvrtfinále1:00Čtvrtek 18.8.
Čtvrtfinále4:30Čtvrtek 18.8.

Kde turnaj sledovat?

Mistrovství světa do 20 let můžete sledovat na české televizi, kde však budou jen zápasy českého týmu. Pokud chcete sledovat celý šampionát, můžete tak učinit přes Tipsport.

Zdroj: IIHF, Český národní tým

Pokračovat ve čtení

Fotbal

Guimaraes vs. Hajduk Split: Preview a tipy na sázení

Publikováno

dne

Chudý středeční fotbalový program spestří utkání Guimaraese s Hajdukem Split v rámci třetího předkola Evropské konferenční ligy. Hosté mají náskok dvou gólů, co od odvety očekávat a na co si vsadit?

Guimaraes se snaží napravit loňskou neúspěšnou kvalifikaci Konferenční ligy, v odvetě to ale bude mít těžké. Naladil se na ní ligovou výhrou 1:0 v prvním kole. Loni skončil šestý, letos by rád usiloval o první pětku.

Hajduk si kvůli Evropě dokonce odkládá ligové zápasy, odehrál jen dva ze čtyř a oba vyhrál. Doma svého portugalského soupeře překvapivě porazil 3:1 a před odvetou má velkou šanci postoupit.

Domácí před sezónou opustily čtyři ofenzivní opory, odpovědnost letos bude hlavně na středním záložníkovi Nicolasu Janvierovi, jenž loni vstřelil čtyři góly a sedmkrát asistoval. Desítka Tiago Silva síť rozvlnil třikrát a přidal pět gólových přihrávek.

Největší hvězdou hostí je Marko Livaja, chorvatský reprezentační útočník loni pálil ostrými, v nové sezóně vstřelil tři góly a jednou asistoval. Ofenzivní záložník Filip Krovinovic se zatím jednou prosadil i asistoval.

Guimaraes se opírá o pevnou obranu, v posledních čtyřech zápasech udržel tři čistá konta.

Naopak Hajduk své síly směřuje především do útoku, v posledních třech zápasech skóroval sedmkrát.

S ohledem na zvýšené sebevědomí po víkendové výhře i výhodu domácího prostředí si myslím, že Guimaraes vyhraje.

Pokračovat ve čtení

Oblíbené