Spojte se s námi

Různé

Placené tipy od profesionálních tipérů

Publikováno

dne

Pokud najdete toho správného, tak vám mohu zaručit, že vám dokáže znásobit vaší investici několikanásobně více, než jakýkoliv investiční bankéř, který nikdy nemůže předpovědět krach burzy či nějaké komodity. Za to kvalitní profesionální tipér většinou rok od roku nabývá zkušenostmi a dokáže své statistiky vylepšovat. Při správném Money managementu jste tak i chráněni před ztrátou kapitálu.

Ovšem i takto zkušený tipér může svůj servis takzvaně poslat do kytek, nejčastějším důvodem bývají těžké životní situace a pro vás bude velmi těžké rozeznat to, zda má tipér špatnou formu a nebo zda už na to kašle z nějakého určitého důvodu, jakým mohou být například rodinné důvody.

Sečteno podtrženo sázet s profesionálním tipérem či servisem vám může vydělat daleko více a za mnohem kratší čas, než když svěříte své peníze nějakému obchodníkovi, který se v oboru sice vyzná, ale jelikož to není Nostradamus, tak může přijít nějaká krize, která vám váš vložený kapitál rychle znehodnotí. Jak ovšem poznat takového profesionálního tipéra?

Pokud ho začnete hledat, tak počítejte s tím, že se budete brodit skrz tisíce podvodníků, kteří vydělávají na tom, že jejich příběh vypadá jako šťastná pohádka a pokud vy budete ten, který na tuto pohádku skočí, tak jen a pouze podpoříte člověka, který vydělává na lidský vizi po rychlém a lehkém zbohatnutí, pravda je ovšem naprosto opačná. Na druhou stranu není špatné se takto nechat nachytat, jelikož si příště alespoň budete více vážit vašich peněz a zároveň uvidíte, jak rychle vám dokáže krásná myšlenka rozfoukat peníze. Proto doporučuju začít s málem a po 2-3 letech začít vážně investovat.

Vy musíte hledat někoho ověřeného, nejlépe někoho, kdo může svojí historii doložit na verifikovaných serverech, na kterých se prezentuje alespoň po dobu 5 let. Bez verifikace třetí (důvěryhodné a 100% ověřitelné) strany si daný tipér může na svých stránkách prezentovat, co se mu zlíbí, upravovat historii k obrazu svému a proto jsou takový tipéři pouze zárukou ztráty kapitálu, alespoň v 99% procentech tomu tak je. Nevěřte ani příliš velkému množství tipů, jelikož někteří jsou schopni nabídnout i 1 000 tipů měsíčně.

Dále se musíte zamyslet nad tím, že máte nějaký kapitál, který budete investovat a i na to je potřeba čas. Pokud si tedy najdete tipéra, který vám bude posílat 10-20 tipů denně, myslete na to kolik času vás bude stát tyto tipy vsadit a to nemluvím o přepisování a evidenci statistik výher a proher, která je k dlouhodobému profitu naprosto nezbytná. Nakonec budete sedět několik hodin po práci každý den nad tím, abyste to vše ukočírovali.

Proto doporučuju hledat tipéry, kteří nabízejí okolo 5-20 tipy měsíčně. Čím méně tipů, tím větší procento z vašeho kapitálu můžete investovat a tím větší bude i váš výdělek. Navíc platí pravidlo, že čím méně tipů, tím pečlivější a o to více kvalitnější výběr. Znám jeden servis, který nabízí jeden tip měsíčně někdy dokonce i čtvrtletně, ovšem jelikož můžete sázet za mnohem větší procento z vašeho kapitálu, tak vyděláte nakonec mnohem víc, než při každodenních tipech. Jejich % úspěšnost je vynikající a to je přesně ten servis, který vám zhodnotí vaší investici.

Jak začít s online sázením? Klikněte ZDE a projděte si rady a tipy krok za krokem

Na druhou stranu nikdy nevkládejte více jak 5% z vašeho kapitálu na jednu sázku. Real Madrid potřeboval v posledním kole získat tři body a měl by jistý titul. Na bránu soupeře vyslal 30 střel, nastřelil dvě tyčky, kopal penaltu, ovšem zápas skončil bezbrankovou remízou.

I takovéto věci se stávají a když po zápase budete číst titulek této události, na který jste vsadili půlku dlouhodobě budovaného kapitálu, který je během 90 minut pryč, tak se vžijte do toho, jak se budete potom cítit. Dobrá zpráva je, že jsou to pouze peníze a ty se dají vždy vydělat. Proto pamatujte, že i sebejistější sázka není nikdy 100%, aby jste jednou nedostali infarkt.

Další věc nad kterou se musíte zamyslet je ta, že spousta tipérů vybírá tipy z nižších soutěží, jako je například druhá brazilská liga a nebo 4 anglická liga, je to především kvůli value, které tyto ligy nabízejí. Jeho statistiky pak vypadají skvěle, ovšem pro váš kapitál to nic skvělého není, jelikož si za větší obnos peněz u žádné sázkové kanceláře nevsadíte. Kdežto u úspěšného tipéra, který se zaměřuje na Premier League nebo Ligu mistrů a dokáže i přes pečlivě vyladěné kurzy vydělávat, máte možnost investovat velké částky. Problematiku sázkových kanceláří probereme v dalších článcích.

Důležité je stále mít na paměti, že je to pořád jenom investice. Profitu kterého dosáhnete musíte plýtvat minimálně a s rozumem, jelikož váš kapitál je potřeba mít vždy 100% při ruce, jinak se vám může stát, že kvůli jednomu špatnému období tak ukončíte dlouhodobé budování vaší investice.

Chytrý člověk sleduje tipéra alespoň rok a vstoupí do hry v době, kdy má špatnou formu, jelikož pokud je vážně dobrý, tak se brzy vrátí zpět na vítěznou vlnu, na které se svezete, kdežto hloupý člověk najde tipéra, který se mu zalíbí a zalíbí se mu proto, protože má zrovna skvělou bilanci výher, ještě ten den zakoupí jeho předplatné a začne sázet, ovšem pokud již dosáhl vrcholu, tak jediná cesta vede jen a pouze dolů.

Tento odstavec si vryjte do paměti, ušetří vám mnoho vašich těžce vydělaných peněz. Je mnoho lidí, kteří sledují desítky tipérů a vyberou si toho, kdo je zrovna po sérii proher.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Osobně mám z našeho servisu mnoho zkušeností s lidmi, kteří přijdou v době, kdy dokážeme vybrat 13 vítězných tipů v řadě, poté s námi začne sázet a za měsíc nám píše, že mu náš servis nevyhovuje a nebo dokonce, že jsme podvodníci.

Ovšem nikdo, ani ten nejlepší tipér na světě nedokáže být v profitu každý měsíc, jednou se zkrátka nedaří a v mínusu se ocitnete, ale to důležité je zůstat v klidu a dále pokračovat ve stejném systému, který vás vynese zpět do zelených čísel.

Toto je také velmi důležité, musíte se zaměřit na špatné období daného tipéra, jelikož pokud vidíte, že v době, kdy se mu nedařilo začal měnit svůj systém, tak je to jen a pouze důkaz jeho nezkušenosti a toho, že neví co pořádně dělat v takových to situací.

V krizi mnoho lidí ztrácí hlavu. Kdežto pokud vidíte, že měl tipér špatné období, nic nezměnil a za 2-3 či 4 měsíce se vrátil zpět do profitu pomocí stejného systému, který používá celou dobu, tak je to známka velké profesionality. Neříkám, že někdy není třeba něco změnit, samozřejmě se musíte neustále přizpůsobovat trhu, ovšem rozlišujte mezi panikou a změnou!

Tento článek je takový menší souhrn toho, co vás v případě, že se pro sázení rozhodnete čeká. V následujících článcích budeme vše detailněji probírat a uvedeme i pár příkladů různých stránek, které vám v začátcích pomohou.

Abych vše ukončil, tak bych rád použil jednu větu, kterou jsem před nedávnem četl, pamatuju si ji, jelikož jsem ji četl před několika lety a nyní jsem na ni narazil opět.

Vypadá to moc pěkně na to, aby to byla pravda!

Věřte, že v sázení to platí dvojnásob, proto na otázku: Jde vydělávat sázením? Mohu odpovědět ano jde a to královsky, ovšem lehké věci vás zkrátka nečekají, alespoň tedy 99% sázejících.

Reklama

Oblíbené