Spojte se s námi


Hokej

Pastrňákův tanec s dcerou obletěl Ameriku. Vyhrajte pro něj NHL, je skvělé ho vidět slavit, hlásí fanoušci

Češi umí hrát skvěle hokej. A ještě lépe umí své úspěchy oslavovat. To nám ukázaly poslední dny, kdy národní tým vyhrál mistrovství světa a následně zlatou medaili velkolepě oslavil na Staroměstském náměstí. Jednou z hlavních postav oslav, stejně jako finálového zápasu, byl David Pastrňák.

Publikováno

dne

Češi umí hrát skvěle hokej. A ještě lépe umí své úspěchy oslavovat. To nám ukázaly poslední dny, kdy národní tým vyhrál mistrovství světa a následně zlatou medaili velkolepě oslavil na Staroměstském náměstí. Jednou z hlavních postav oslav, stejně jako finálového zápasu, byl David Pastrňák.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Přijet do Prahy, vystřílet medaili a pořádně si jí užít. To byl cíl Davida Pastrňáka po vypadnutí z play-off NHL. Střelecky se mu sice nedařilo, dokonce ve třech zápasech neudělal ani bod, ale vůbec ho to nezajímalo, jelikož Češi postoupili do finále.

A pokud celá republika někomu přála, aby dal rozhodující gól ve finále, tak to byl právě David Pastrňák. Superhvězda z NHL, která podřídila své ego úspěchu týmu a makala jako by byla na mistrovství poprvé. A osud se mu odvděčil.

Chvíli před koncem si Pastrňák odskočil na Kundrátkovu přihrávku a bombou ze svojí klasické pozice poslal O2 Arénu do ohromné euforie. Útočník Bostonu tak umlčel i těch pár kritických hlasů, kterým se nelíbily jeho dosavadní výkony na šampionátu.

V pondělí na Staroměstském náměstí čekali na český tým tisíce fanoušků, kteří toužili vidět Červenku a spol. zvednout titul nad hlavu. Po představení všech hráčů následovala velká party s hudbou, což si nejvíce užíval David Pastrňák s Martinem Nečasem. Hráči navíc měli na pódiu své rodiny, čehož si cenil hlavně čtvrtý nejlepší střelec základní části NHL.

Pastrňák musí oslavit Stanley Cup!

Jeho švédská přítelkyně Rebecca s sebou vzala dceru Freyu a Pastrňák si se svou roční dcerkou pořádně zatrsal. Roztomilé video na sociálních sítích ihned převzaly velké hokejové účty a v Americe se ihned stalo virálním.

„David Pastrňák slavící se svojí ženou a dcerkou na pódiu je ta nejlepší věc, kterou dnes uvidíte,“ napsal například účet B/R Open Ice se 120 tisíci sledujícími. „Jsem tak šťastný, když je vidím takhle oslavovat po tom, čím si prošli. Užívejte si každý moment,“ napsal fanoušek Bostonu.

„Královská rodina,“ sdílel video s trefným popiskem jiný fanoušek. „Bruins, prosím, pomozte tomuhle chlápkovi vyhrát Stanley Cup. Vypadá při tom tak stylově, to musím vidět v Bostonu,“ žádal příznivec Bruins. „Tenhle borec si zaslouží oslavu Stanley Cupu,“ přidal se další.

Zdroj: X, Český hokej, B/R Open Ice

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.