Spojte se s námi


Hokej

Pastrňák vyhrál cenu největšího šviháka NHL, až za ním hvězdy jako P.K. Subban či Laine

Nejen hokej, v USA jde u sportů také o show a zábavu. A proto se prestižní deníky jako The Athletic zaměřují kromě hokejových vlastností i třeba na to, který z hráčů má největší styl. A na prvním místě se umístil David Pastrňák.

Publikováno

dne

Nejen hokej, v USA jde u sportů také o show a zábavu. A proto se prestižní deníky jako The Athletic zaměřují kromě hokejových vlastností i třeba na to, který z hráčů má největší styl. A na prvním místě se umístil David Pastrňák.

Kdo je nejlepším hokejistou NHL? Bezpochyby asi Connor McDavid. Kdo je však tím nejlépe oblékaným? Tím je podle prestižního deníku The Athletic český hokejista David Pastrňák.

Web po celou sezónu hodnotil nejlépe oblékané hráče, bodoval deset nejlepších a na konci mu vyšlo následovné pořadí.

10. Anthony Duclair

Útočník Floridy si řekl o pozornost několika stylovými outfity. Dařilo se mu poměrně i na ledě, za 82 zápasů nasbíral 61 bodů za 32 gólů a 29 asistencí.

9. Yanni Gourde

Gourde reprezentoval Kraken jak na ledě, tak ve svých oblecích, kdy často ladil do námořní barvy. 30letý útočník posbíral v inaugurační sezóně v Seattlu 48 bodů.

8. K’Andre Miller

Jakoby to šlo k sobě. Stylový mladý hokejista a New York City. Obránce Rangers si potrpí na tmavou barvu, která mu skvěle sedí. 22letý bek posbíral ve 102 zápasech 27 bodů.

7. Mathieu Joseph

Joseph je „mistr cool“. Jeho styl oblékání je nápadný, stylový, ale nikdy nejde za hranu. V sezóně byl vyměněn z Tampy, kde strávil čtyři roky, do Ottawy.

6. Elvis Merzlikins

Už podle jména poznáte, že Elvis musí dostát svému jménu, které dostal po králi rock n´rollu. Často noší kšandy a klobouky, svým oblečením dokáže brankář Blue Jackets i pobavit.

5. Adam Lowry

Lowry je unikát. Velká osobnost, která se nebojí nosit to, co se mu zrovna zalíbí. Občas připomíná stylového univerzitního profesora, který si jde ve volném čase zahrát za Winnipeg Jets.

4. Patrick Laine

Mistr extravagantnosti. Laine často a rád doplňuje své outfity barvitými doplňky, jako třeba velkými brýlemi a kulichy, které musí ladit k jeho autu.

3. Ryan Reaves

V New Yorku prostě musíte vypadat dobře. A proto se v žebříčku objevuje již druhý hráč Rangers. Reaves narozdíl od Laineho neexperimentuje, sází na jednoduché a jednobarevné obleky, které mu perfektně padnou.

2. P.K. Subban

Nikoho nepřekvapí, že P.K. Subban patří v hokejovém světě k těm, kteří se vůbec nebojí riskovat co se týče módy. A vychází mu to. Momentálně stále zůstává na trhu volných hráčů, ve kterém městě tak budou jeho outfity od října obdivovat?

1. David Pastrňák

Vítězem fešáků NHL se stal český hokejista David Pastrňák. V hodnocení vyhrál na plné čáře, nebojí se riskovat, fenoménem jsou třeba i jeho vánoční obleky. Sedne mu téměř všechno, má velkou šíři outfitů a stylů, které vždy ještě ozdobí svým úsměvem.

Zdroj: The Athletic

Reklama

Oblíbené