Spojte se s námi


Hokej

Pastrňák ve filmu! Hokejoví fanoušci se dočkají nového seriálu z prostředí NHL. Co všechno nová dokumentární série ukáže?

David Pastrňák a další hvězdy NHL se již brzy objeví na vašich obrazovkách. Ale ne během přenosu z některého zápasu NHL. Společnost Prime Video, která nabízí stejnojmennou streamovací platformu, přinese tento podzim fanouškům NHL a hokeje obecně dokumentární seriál o největších hvězdách nejslavnější ligy světa.

Publikováno

dne

David Pastrňák a další hvězdy NHL se již brzy objeví na vašich obrazovkách. Ale ne během přenosu z některého zápasu NHL. Společnost Prime Video, která nabízí stejnojmennou streamovací platformu, přinese tento podzim fanouškům NHL a hokeje obecně dokumentární seriál o největších hvězdách nejslavnější ligy světa.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Chystaný seriál se zatím ještě dotáčí a nutno podotknout, zatím ani nemá ještě svůj konkrétní název. Co ale víme je, že představí hráče, kteří jsou každý v jiné fázi kariéry v průběhu sezony jak na ledě, tak mimo něj. Sérii chystá Prime Video spolu se společnostmi Box To Box Films a NHL Productions.

Seriál také odhalí, jaký je skutečný život nejlepších hráčů ligy na ledě i mimo něj. Od klidných okamžiků zamyšlení až po rychlost a intenzitu působení na největší hokejové scéně – odhalí talent, odvahu a obětavost, které jsou potřeba k tomu, abyste se prosadili v NHL.

Pastrňák ve filmu!

A které hvězdy NHL se v novém seriálu objeví? Pro české fanoušky je nejzajímavějším jménem David Pastrňák, který po individuální stránce prožil další skvělý ročník. V základní části zapsal 110 bodů (47+63), v play off pak přidal dalších 8.

Stal se tak jednoznačně nejproduktivnějším českým hokejistou v NHL, v základní části byl pátým nejlepším hráčem. Předním se co do bodování umístili lépe už jen Nikita Kucherov, Nathan MacKinnon, Connor McDavid a Artěmi Panarin.

Právě Kanaďana McDavida v chystaném seriálu uvidíme také, stejně jako jeho spoluhráče z Edmontonu Leona Draisaitla. V novém projektu se mimo jiné představí také útočník Floridy Panthers Matthew Tkachuk, kapitáni Jacob Trouba (Rangers), Quinn Hughes (Vancouver), Gabriel Landeskog (Colorado) nebo forvardi Jack Eichel (Vegas), William Nylander (Toronto), Filip Forsberg (Nashville).

“Tento sport je krásný a zároveň plný dovedností, stejně tak brutální, plný síly a my se snažíme vyvážit energickou a rychlou akci vedoucí až do finále Stanley Cupu s klidným a syrovým dramatem odehrávajícím se mimo led,” říká Paul Martin, spoluzakladatel společnosti Box To Box Films a výkonný producent.

“Tento dokument je pro NHL obrovsky významný. S plnou podporou ligy, hráčů, trenérů a majitelů vítáme možnost představit naše hvězdy a to nejlepší období sezony – vyřazovací boje Stanley Cupu celosvětovému publiku,” dodává ředitel obsahu a výkonný viceprezident NHL Steve Mayer.

Zdroj: NHL, Prime Video

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.