Spojte se s námi


Hokej

Pasto, nezapomeň přibalit Nečase! Fanoušci Bruins se zamilovali do českého útočníka a žádají jeho příchod do Bostonu

Češi mají nové hrdiny. Hokejový tým okolo Davida Pastrňáka s Martinem Nečasem vzývají nejen čeští fanoušci, ale i ti američtí. Konkrétně příznivci Bostonu Bruins, jenž vzkazují střelci vítězného gólu, ať s sebou do USA přibalí útočníka Caroliny.

Publikováno

dne

Češi mají nové hrdiny. Hokejový tým okolo Davida Pastrňáka s Martinem Nečasem vzývají nejen čeští fanoušci, ale i ti američtí. Konkrétně příznivci Bostonu Bruins, jenž vzkazují střelci vítězného gólu, ať s sebou do USA přibalí útočníka Caroliny.

Bonus 500 Kč ZDARMA během celého EURO 2024

Vsaď teď
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Na sportu je skvělé, jak se vše může rychle obrátit. Ještě před dvěma lety se o Martinu Nečasovi mluvilo jako o talentu, který však ale ještě úplně nenaplnil svůj potenciál a čeká na průlomovou sezónu. Dokonce se spekulovalo o tom, že Carolina zkusí štěstí s někým jiným a Nečase vytrejduje.

I proto ve 23 letech Nečas stále čekal na velkou smlouvu a podepsal kontrakt jen na dva roky. Jenže jej využil na maximum, na konci června mu vyprší a je v úplně jiné pozici než byl při jeho podpisu.

Nečase chce aktuálně polovina týmů NHL, čemuž přispěl hlavně skvělými výkony v play-off o Stanley Cup, ale také výborným představením na MS. I když je pravdou, že mistrovství světa nemá v zámoří takovou sledovanost, sestřihy a stěžejní momenty senzačního Nečase se ale k fanouškům dostaly.

Zatímco v rámci vedení klubu je největší zájem o Nečase ve Vancouveru, Nashvillu či Floridě, mezi fanoušky vede klub, kde s českými hráči mají skvělé zkušenosti. A chtějí je ještě rozšířit. Boston Bruins.

Nečas? Budoucí Bruin!

U příspěvku na síti X, kde Boston gratuloval ke zlatu Davidu Pastrňákovi a Pavlu Zachovi, si mnozí fanoušci žádali o další českou zásilku pro nový ročník. „Pasto, nezapomeň s sebou přibalit Nečase!“ hlásil fanoušek Bruins. „Zapomněli jste pogratulovat budoucímu hráči Bruins, Martinu Nečasovi,“ přidal se další.

„Už se nemůžu dočkat lajny Zacha – Nečas – Pastrňák od příští sezóny,“ těšil se příznivec Bruins. „Přiveďte do Bostonu Nečase, neuděláte chybu!“ naléhal jiný fanoušek.

Komentářů se žádostí fanoušků Bruins o Nečase najdete na sociálních sítích stovky. Není to náhoda, Nečasovi totiž končí smlouva a stane se chráněným volným hráčem. Carolina tedy na něj sice stále má práva, ostatní týmy mohou ale přicházet s nabídkami na trejd.

A sám Nečas měl údajně požádat GM Hurricanes o výměnu, jelikož není moc spokojený se svou rolí v týmu. A není se moc čemu divit, Nečas je elitním hráčem do prvních dvou lajn a do první přesilovkové formace, v Carolině ale nepochopitelně putuje sestavou a nejčastěji nastupuje až ve třetí formaci, tudíž nedostává na ledě čas, který by si zasloužil.

V Bostonu by se mu ho jistě dostalo, navíc by měl aklimatizaci ulehčenou díky Pastrňákovi se Zachou a Laukem. Po odchodu Davida Krejčího by tak Boston měl opět čtyři české forvardy v sestavě a nutno dodat, že by rodák ze Žďáru byl pro Bruins obrovskou posilou.

Zdroj: X, Boston Bruins

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.