Spojte se s námi


Bojové sporty

Ondřej Novotný: Vémola mě nas**l, nechci od něj už nikdy slyšet, že jsme falšovali výsledek nějakého zápasu

Publikováno

dne

Začíná to být skutečně ostré. Trashtalky mezi Pirátem a Terminátorem již překročily únosné meze, zejména ze strany Karlose Vémoly. Promotér Ondřej Novotný se k celé kauze poměrně nevybíravě vyjádřil v podcastu MMA Letem světem.

Tak tohle bude ještě zajímavé. Že se Samuel Krištofič a Karlos Vémola nemají nejradši, to není překvapení. Nějaký ten trashtalk se také čekal, i ostrý. Z jedné strany už ale překročil meze.

Terminátor neustále tvrdí, že je Pirát „fake champ“ a že nemá být držitelem prozatímního titulu střední váhy. V posledním živém vysílání prohlásil, že jako pravého šampiona nyní bere Davida Hoška, který na rozdíl od Slováka dokázal Marcina Naruszczku ukončit.

„Některá pravidla jsou pro někoho a pro někoho ne. Jestli je někdo champ ve střední váze, je to Hošek, rozhodně ne Pirát. Všichni, co viděli ten zápas, tak vědí, že s Polákem prohrál. Ten zápas mu dali, nevím jak, prostě mu ho dali,“ vyjádřil se Vémola.

Takové vyjádření však již nenechalo klidným Ondřeje Novotného: „Jestli mě Karlos něčím absolutně nas**l, a to jsem na něj skoro řval, ať s tím jde do pr**le, tak že od něj v životě nechci slyšet, že jsme falšovali nebo zadali rozhodčím, aby falšovali výsledky zápasu Naruszczka vs. Pirát.“

„Chápu trashtalky, pocity, dojmy, ale doufám, že tohle je pod úroveň kohokoliv. S tímhle posílám všechny do pi** s rozběhem. A jestli má někdo takový pocit, tak ať jde do hajzlu a s Oktagonem nemá nikdy nic společného,“ dodal Novotný.

Promotér Oktagonu tvrdí, že s kolegou Palem Nerudou žijí ve světě, ve kterém něco takového ani není možné. Ostatně ani neví, kdo bude v jakém zápase rozhodčí, přičemž si všichni mohou vybrat rozhodčího, kterého chce vetovat.

Dle zápasníka Miloše Petráška to vše zapříčinila skutečnost, že Karlos Vémola nechce nastupovat do klece v zápase s Pirátem jako první a je naštvaný, kvůli čemuž si svůj vztek ventiluje a říká i takové věci, kterým sám nevěří.

Na závěr podcastu pak Novotný nicméně svá slova krotil, je si vědom, co pro Oktagon Vémola udělal a všeho si náležitě cení.

Zdroj: MMA Letem světem

Reklama

Bojové sporty

Proč nebude odveta Hoška s Naruszckou? Důvodem jsou peníze, které Oktagon nechce vynaložit

Marcin Naruszczka má za sebou čtvrtý zápas v Oktagonu, po výhře nad Spicelym a prohře s Pirátem ale přišla další porážka, a to s Davidem Hoškem. Ta byla velmi kontroverzní a Polák stále čeká na odvetu, což potvrdil po výhře nad Bělem. Co na výzvu řekl Hošek a proč zatím odveta nebude?

Publikováno

dne

Marcin Naruszczka má za sebou čtvrtý zápas v Oktagonu, po výhře nad Spicelym a prohře s Pirátem ale přišla další porážka, a to s Davidem Hoškem. Ta byla velmi kontroverzní a Polák stále čeká na odvetu, což potvrdil po výhře nad Bělem. Co na výzvu řekl Hošek a proč zatím odveta nebude?

Zápas Davida Hoška s Marcinem Naruszczkou je jedním z nejkontroverznějších v organizaci Oktagon. Proč? Důvod je prostý.

Polák se v zápase složil k zemi, stále ale byl při vědomí. Rozhodčí Michal Popelák to ale v daný moment viděl jinak a snažil se ochránit zdraví Naruszczky, takže zápas ukončil.

Bylo to ovšem předčasné rozhodnutí a polský tým okamžitě podal protest. Hošek poté na tiskové konferenci Naruszczkovi odvety přislíbil. K té se ale nyní nemá. Jaký je důvod?

“Marcine, já jsem řekl, kolik chci peněz za odvetu s tebou a Oktagon mi ty peníze nedal. A za tak malou částku jako jsem zápasil naposled nastoupit nehodlám. Do toho řeším s organizací smluvní podmínky. Pokud se na podmínkách nedomluvíme, odveta nebude možná,” řekl Hošek pro MMA Shorties.

Polák tak přišel s odpovědí. „Nikdy jsem neprohrál na KO a nestalo se to ani tehdy. Rozhodčí dokonce ani nijak neodpověděli na protest mého týmu. Chování Hoškova týmu ukazuje nejen na srabáctví, ale i na nedostatek respektu. 

Davide, pokud tohle uděláš, tak budeš vnímaný jen jako oportunista, který poskočil jen díky štěstí a ne férové bitvě. Ty i tvůj tým jste banda srabů, kteří nechtějí získat výhru férově. Pomstím se sám a nebo to za mě udělá život. Dej se dohromady a dokaž, že jsi chlap. Bojuj se mnou! Pokud nebude, tak navždy přijdeš o respekt,” řekl Naruszczka na svém Instagramu.

Dá se očekávat, že Oktagon bude takový zápas v případě dalších přestřelek chtít, protože to je právě to, co poté láká lidi k nákupu vstupenek či PPV. V brzké době to ale nebude.

Zdroj: MMA Shorties

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Jake Paul si nebral servítky! Fury utekl hrobníkovi z lopaty, navíc přišel o největší výplatu svého života, řekl

Jake Paul měl mít 18. prosince zápas s Tommym Furym, Angličan se ale zranil, a to nenechalo Paula klidného. Sice už si našel nového soupeře, na Furym ale nenechal nit suchou. Co o něm řekl?

Publikováno

dne

Jake Paul měl mít 18. prosince zápas s Tommym Furym, Angličan se ale zranil, a to nenechalo Paula klidného. Sice už si našel nového soupeře, na Furym ale nenechal nit suchou. Co o něm řekl?

Necelé dva týdny před soubojem Paul vs. Fury je jasné, že k němu nedojde. Důvodem je zranění Tommyho Furyho, které jej nepustí do zápasu.

Fury si zlomil žebro a následně chytil infekci, a tak mu doktor zápas zakázal. Paul ale i tak vyřkl slova, na kterých anglického boxera rozhodně nechválí.

„Kdo ví, co se jim sakra děje v tom kempu a kde vůbec vězí pravda. Vůbec tomu nemůžu uvěřit. Tommy Fury utekl hrobníkovi z lopaty, a navíc přišel o největší výplatu svého života,“ řekl Paul na svém Instagramu.

„Já jsem pravý boxer, protože jsem bojoval se zlomeným nosem i s nemocí. Uměl jsem se přes to přenést. Vůbec nepochybuju o tom, že by se mě Tommy nebál. Myslím si, že se ze mě totálně ze**al!“ dodal.

Paul ale nemusí být zklamaný, v dříve oznámeném termínu zápas mít bude, půjde o odvetu s Tyronem Woodleym, který zřejmě na šanci čekal a nepřestával trénovat.

Paul zároveň dodal, že pokud jej Woodley dokáže knockoutovat, dostane odměnu v podobě 500 tisíc dolarů jako bonus.

Zdroj: Kaocko, Top-fight

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Nedivím se tomu. Novotný někdy bere nějaké věci jako samozřejmost, říká Vémola o sporu Pešty s Oktagonem

Turnaj Oktagon 31 nabídne vskutku nabušenou startovku, ve které uvidíme i dva titulové zápasy. Jedním z nich je odveta Viktora Pešty se Stephanem Pützem. Problémem ale je, že Peštovi se nelíbí, že organizace zápas oznámila dříve, než byla hotová smlouva.

Publikováno

dne

Turnaj Oktagon 31 nabídne vskutku nabušenou startovku, ve které uvidíme i dva titulové zápasy. Jedním z nich je odveta Viktora Pešty se Stephanem Pützem. Problémem ale je, že Peštovi se nelíbí, že organizace zápas oznámila dříve, než byla hotová smlouva. Co si o tom myslí Karlos Vémola?

Viktor Pešta po zveřejnění, že jej v únoru čeká odveta se Stephanem Pützem, napsal na svůj Instagram, že o ničem neví. V následném živém vysílání ale situaci popsal lépe.

Dle něj sice s organizací o odvetě jednal, problémem ale bylo to, že dosud nemá smlouvu a tudíž nic nebral jako hotovou věc.

Narozdíl od Oktagonu a Ondřeje Novotného, který byl vyjádřením Pešty zklamán a dle svých slov udělal vše tak, jak měl. Co si o tom myslí Karlos Vémola?

“Nevím, nedivím se tomu. Ondra někdy bere nějaké věci jako samozřejmost. Jako že třeba já nastoupím v modrém rohu, což nenastoupím,” řekl na svém živém vysílání na Instagramu s úsměvem Vémola.

„Myslím si, že pro Peštu to nebude těžký zápas, protože už ho porazil v prvním zápase. Osahal si ho a ví, co od něj čekat. Myslím si, že ho porazí i ve druhém. To, že mu to neřekli, je jedna věc. Nechce se mi však úplně věřit, že by Oktagon s ním o tom vůbec nemluvil, že by mu to vůbec nedali vědět,“ dodal Vémola.

Nyní se čeká na to, jak se celá situace vyvine. Nejpravděpodobnější variantou ale bude to, že Oktagon dá Peštovi novou smlouvu a k zápasu v únoru dojde.

Zdroj: MMA Shorties

Pokračovat ve čtení

Oblíbené