Bojové sporty
Ondřej Novotný: Vémola mě nas**l, nechci od něj už nikdy slyšet, že jsme falšovali výsledek nějakého zápasu

Zdroj: Oktagon MMA
Začíná to být skutečně ostré. Trashtalky mezi Pirátem a Terminátorem již překročily únosné meze, zejména ze strany Karlose Vémoly. Promotér Ondřej Novotný se k celé kauze poměrně nevybíravě vyjádřil v podcastu MMA Letem světem.
Tak tohle bude ještě zajímavé. Že se Samuel Krištofič a Karlos Vémola nemají nejradši, to není překvapení. Nějaký ten trashtalk se také čekal, i ostrý. Z jedné strany už ale překročil meze.
Terminátor neustále tvrdí, že je Pirát „fake champ“ a že nemá být držitelem prozatímního titulu střední váhy. V posledním živém vysílání prohlásil, že jako pravého šampiona nyní bere Davida Hoška, který na rozdíl od Slováka dokázal Marcina Naruszczku ukončit.
„Některá pravidla jsou pro někoho a pro někoho ne. Jestli je někdo champ ve střední váze, je to Hošek, rozhodně ne Pirát. Všichni, co viděli ten zápas, tak vědí, že s Polákem prohrál. Ten zápas mu dali, nevím jak, prostě mu ho dali,“ vyjádřil se Vémola.
Takové vyjádření však již nenechalo klidným Ondřeje Novotného: „Jestli mě Karlos něčím absolutně nas**l, a to jsem na něj skoro řval, ať s tím jde do pr**le, tak že od něj v životě nechci slyšet, že jsme falšovali nebo zadali rozhodčím, aby falšovali výsledky zápasu Naruszczka vs. Pirát.“
„Chápu trashtalky, pocity, dojmy, ale doufám, že tohle je pod úroveň kohokoliv. S tímhle posílám všechny do pi** s rozběhem. A jestli má někdo takový pocit, tak ať jde do hajzlu a s Oktagonem nemá nikdy nic společného,“ dodal Novotný.
Promotér Oktagonu tvrdí, že s kolegou Palem Nerudou žijí ve světě, ve kterém něco takového ani není možné. Ostatně ani neví, kdo bude v jakém zápase rozhodčí, přičemž si všichni mohou vybrat rozhodčího, kterého chce vetovat.
Dle zápasníka Miloše Petráška to vše zapříčinila skutečnost, že Karlos Vémola nechce nastupovat do klece v zápase s Pirátem jako první a je naštvaný, kvůli čemuž si svůj vztek ventiluje a říká i takové věci, kterým sám nevěří.
Na závěr podcastu pak Novotný nicméně svá slova krotil, je si vědom, co pro Oktagon Vémola udělal a všeho si náležitě cení.
Zdroj: MMA Letem světem

-
Hokejpřed 3 dny
Liberec hlasí velké odchody, Oscar Flynn končí. Zvučné posily z Finska, Varů nebo i Kladna
-
Hokejpřed 4 dny
NHL volí 25 nejlepších hráčů čtvrtstoletí. Promluvili i zámořští experti – Slováky vybrali dva, Čecha žádného
-
Chance Ligapřed 4 dny
Superstar Sparty v zajetí lavičky. Odchod Birmančeviče je téměř jistý, fanoušci Slavie dříve volali po jeho příchodu
-
Chance Ligapřed 3 dny
Slavia se může stát mistrem ještě před nadstavbou, má lehký los. Situaci má ve svých rukou, Spartu nemusí řešit