Reklama

Ondřej Novotný: Vémola mě nas**l, nechci od něj už nikdy slyšet, že jsme falšovali výsledek nějakého zápasu

Začíná to být skutečně ostré. Trashtalky mezi Pirátem a Terminátorem již překročily únosné meze, zejména ze strany Karlose Vémoly. Promotér Ondřej Novotný se k celé kauze poměrně nevybíravě vyjádřil v podcastu MMA Letem světem.

Tak tohle bude ještě zajímavé. Že se Samuel Krištofič a Karlos Vémola nemají nejradši, to není překvapení. Nějaký ten trashtalk se také čekal, i ostrý. Z jedné strany už ale překročil meze.

Terminátor neustále tvrdí, že je Pirát “fake champ” a že nemá být držitelem prozatímního titulu střední váhy. V posledním živém vysílání prohlásil, že jako pravého šampiona nyní bere Davida Hoška, který na rozdíl od Slováka dokázal Marcina Naruszczku ukončit.

„Některá pravidla jsou pro někoho a pro někoho ne. Jestli je někdo champ ve střední váze, je to Hošek, rozhodně ne Pirát. Všichni, co viděli ten zápas, tak vědí, že s Polákem prohrál. Ten zápas mu dali, nevím jak, prostě mu ho dali,“ vyjádřil se Vémola.

Takové vyjádření však již nenechalo klidným Ondřeje Novotného: „Jestli mě Karlos něčím absolutně nas**l, a to jsem na něj skoro řval, ať s tím jde do pr**le, tak že od něj v životě nechci slyšet, že jsme falšovali nebo zadali rozhodčím, aby falšovali výsledky zápasu Naruszczka vs. Pirát.“

„Chápu trashtalky, pocity, dojmy, ale doufám, že tohle je pod úroveň kohokoliv. S tímhle posílám všechny do pi** s rozběhem. A jestli má někdo takový pocit, tak ať jde do hajzlu a s Oktagonem nemá nikdy nic společného,“ dodal Novotný.

Promotér Oktagonu tvrdí, že s kolegou Palem Nerudou žijí ve světě, ve kterém něco takového ani není možné. Ostatně ani neví, kdo bude v jakém zápase rozhodčí, přičemž si všichni mohou vybrat rozhodčího, kterého chce vetovat.

Dle zápasníka Miloše Petráška to vše zapříčinila skutečnost, že Karlos Vémola nechce nastupovat do klece v zápase s Pirátem jako první a je naštvaný, kvůli čemuž si svůj vztek ventiluje a říká i takové věci, kterým sám nevěří.

Na závěr podcastu pak Novotný nicméně svá slova krotil, je si vědom, co pro Oktagon Vémola udělal a všeho si náležitě cení.

Zdroj: MMA Letem světem

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Vémola je fakt trapnej debil. Už jsou v Octagonu mnohem lepší a zajímavější bojovníci a to ho hrozně sere. Ve světě už by po něm ani pes neštěkl. Může být rád, že mu dá Octagon hlavní zápas a on místo toho řeší, jestli půjde první, nebo druhý. Fakt egoistickej blb.

  2. Na pana Vémolu se hněvat nelze. Nemůže svoje prohlášení nijak ovlivnit. Strůjcem všeho co řekne je jeho nesmrtelná hlava……………………………

    • Tak hlavně se z něho neposer.To co v MMA dokázal mu nikdo nebere. Ale není to žádný šampion UFC, aby si mohl takto diktovat a zesměšňovat soupeře a organizaci, která ho živí.

  3. No at je to jak chce.Myslim,ze Karel ma uz nejakou dobu po sezone a bere jen rychly prachy a slaby soupere.Do zadneho tezsiho zapasu se nehrne.Asi se chce zajistit na stari-)).A coz se tyce Pesty a Kyncla ma jen blby keci.A myslim ze by dostal naklepano.Bohuzel stari nezastavis a myslim ze Karel nestarne na urovni.Aspon podle me.

  4. Zbytečná debata. Nechce dodržovat pravidla organizátora tak nebude zápasit, vyřízeno. Pak může vyřvávat co chce, stejně je už skoro všem pro smích s těmi jeho kecy.

  5. At je to jak chce , má roky a kdo to sleduje ,tak si vybírá již soupeře které porazí ,o tom kdo vyhrává zápas rozhodují rozhodčí a tak to vždy bude ,každý si může myslet co chce. Myslím si ,že je u nás víc dobrých bojovníků než je Vémola , on už na sebe upozornuje jen těma blbýma kecama jen aby se o něm mluvilo a pravidla platí pro všechny , nechceš jít první nebudeš zápasit a hotovo a je jedno co pro oktagon udělal. Novotný by neměl ustupovat protože pak by si mohl každý dělat co chtěl.

    • Vémola je jen namachrovanej mistr svéta všemu rozumí a všude byl pokaždy když se řeší smlova nebo aréna a kotel v ní jen jeho otázka zní kolik mu kápné kolik za to bude atd jen prachy a furt dokola trapné keci koho zmlátí a za kolik tvl. Doufám ze dostane nakládčku proto že jeho box a postoj stojí za velký Ho.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené