Spojte se s námi


Bojové sporty

Oktagon MMA dosáhl historického rekordu! Ve svých řadách má 15 bojovníků, kteří jsou v první stovce Fightmatrixu

Oktagon MMA se postupnými kroky dostává ke špičce světových MMA organizací. Momentálně v organizaci bojuje celkem 15 bojovníků, kteří jsou v první stovce uznávaného portálu Fightmatrix.

Publikováno

dne

Oktagon MMA se postupnými kroky dostává ke špičce světových MMA organizací. Momentálně v organizaci bojuje celkem 15 bojovníků, kteří jsou v první stovce uznávaného portálu Fightmatrix.

Oktagon MMA dosáhl zajímavého rekordu

Kroky směřující k expanzi do západních evropských zemích se Oktagonu vyplácí. Turnaj Tipsport Gamechanger navíc statusu organizace pomáhá a zahraniční média z oblasti bojových sportů pak představují největší československou MMA organizaci fanouškům do celého světa.

Úspěchy nerostou jen díky skvělým marketingových tahů týmu Oktagonu či úžasným fanouškům, kteří dokreslují atmosféru každého turnaje. Nicméně jsou to zejména bojovníci, kteří svými sportovními výkony zdvihají fanoušky ze sedadel.

Po podpisu jmen evropského formátu do pyramidy Tipsport Gamechangeru organizace dosáhla rekordu v zajímavé statistice. Momentálně totiž v organizaci bojuje celkem 15 bojovníků, kteří jsou v první stovce žebříčků dle Fightmatrixu.

V první stovce Fightmatrixu bojuje v rámci organizace již 15 bojovníků

Fightmatrix je nezávislý webový portál, který je celosvětově uznávaný v rámci sestavování žebříčků MMA bojovníků dle různých kategorií. Když vezmeme v potaz, kolik MMA organizací a bojovníků se v uvedených žebříčcích vyskytuje, znamená to obrovský úspěch.

Vůbec nejlepším bojovníkem v rámci Oktagonu napříč všemi váhovými kategoriemi je Losene Keita, který drží 44. místo v žebříčku lehké váhy.

O dvě příčky za ním je v rámci polotěžké váhy Aleksandar Ilić, který ale střídavě startuje i v jiných evropských organizacích. Na třetím místě v rámci organizace je pak Karlos Vémola, který je na 49. pozici v žebříčku polotěžké váhy.

Právě polotěžká váha Oktagonu má v první stovce Fightmatrixu nejvíce zástupců, konkrétně šest bojovníků. V těsném závěsu za ní je pak welterová váha, v které se odehrává právě pyramida Tipsport Gamechangeru. V ní má Oktagon čtyři zástupce.

Všech 15 bojovníků Oktagonu a jejich umístění v žebříčcích jsme pro vás zpracovali v níže uvedené tabulce. Bojovníky jsme seřadili dle nejlepšího umístění a váhové kategorie, v níž je zmíněná pozice uvedena.

Jméno bojovníkaUmístění dle FightmatrixuVáhová kategorie
Losene Keita44. příčka Lehká váha
Aleksandar Ilić46. příčkaPolotěžká váha
Karlos Vémola49. příčkaPolotěžká váha
Patrik Kincl59. příčkaStřední váha
Héctor Lombard62. příčkaStřední váha
Stephan Pütz75. příčkaPolotěžká váha
Hatef Moeil76. příčkaTěžká váha
Kaik Brito83. příčkaWelterová váha
Alex Lohoré88. příčkaWelterová váha
Alexander Poppeck88. příčkaPolotěžká váha
Louis Glismann90. příčkaWelterová váha
Bojan Veličković91. příčkaWelterová váha
Pavol Langer95. příčkaPolotěžká váha
Rafael Xavier97. příčkaPolotěžká váha
Gustavo Lopez98. příčkaBantamová váha

Zdroj: Oktagon MMA, Fightmatrix

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.