Reklama

OKTAGON 24: Kozma vs. Silva – Informace, program, stream, tipy na sázení

OKTAGON 24 nabídne další pořádnou várku skvělých zápasů. Celému turnaji bude vévodit bitva o titul welterové váhy mezi Davidem Kozmou a Leandrem Silvou, představí se také Viktor Pešta či Matěj Peňáz. Projděte si s námi informace o turnaji a tipy na sázení.

Zdroj: Oktagon MMA

OKTAGON 24 se nezadržitelně blíží, oznámena již bylo drtivá většina zápasů a je se rozhodně na co těšit! V akci uvidíme Davida Kozmu, Viktora Peštu, Filipa Macka či Matěje Peňáze.

OKTAGON 24 – kdy a kde

OKTAGON 24 se bude konat 29. května, opět v brněnské aréně Zoner BobyHall. Začátek galavečera je plánován na 18:00, hlavní karta odstartuje ve 20:00.

OKTAGON 24 – stream

OKTAGON 24 nebude vysílat žádná televizní stanice. Sledovat jej tedy bude možné přes streamy na TV Tipsport či díky zakoupení Pay Per View přímo u organizace.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

OKTAGON 24 – program, karta zápasů

Jak již bylo výše zmíněno, potvrzeno je na turnaj OKTAGON 24 hned několik skvělých zápasů. Tahákem bude zejména souboj o titul welterové váhy mezi Davidem Kozmou a Leandrem Silvou.

Představí se také hvězdný Viktor Pešta, atraktivní souboje zajisté nabídnou Matěj Peňáz a Filip Macek. Ze zápasu Erica Spicelyho s Marcinem Naruszczkou pak vzejde soupeř pro Karlose Vémolu.

Karta zápasů

David Kozma vs. Leandro Silva (welterová váha)
Viktor Pešta vs. Riccardo Nosiglia (polotěžká váha)
Filip Macek vs. Luca Iovinne (bantamová váha)
Janne Elonen-Kulmala vs. Arnold Quero (bantamová váha)
David Hošek vs. Tarhan Ibragimov (střední váha)
Matěj Peňáz vs. Branislav Zuzák (střední váha)
Miroslav Brož vs. Christian Jungwirth (welterová váha)
Magdaléna Šormová vs. TBA (muší váha ženy)
Marcin Naruszczka vs. Eric Spicely (domluvená váha 88 kg)
Robin Fošum vs. Abdoul Sow (polotěžká váha)
Jozef Jaloviar vs. Jorick Montagnac (polotěžká váha)

OKTAGON 24 – kurzy

Jako tradičně nabídne i na OKTAGON 24 širokou kurzovou nabídku Tipsport, který rovněž nabídne streamy zápasů, díky čemuž budete mít vše potřebné k tomu, abyste mohli využít i live sázky.

OKTAGON 24 – tipy na sázení

Nejočekávanější je samozřejmě titulový zápas Davida Kozmy s Leandrem Silvou, v němž je favoritem Brazilec. Kozma nemá příliš možností, jak uspět, “Apollo” je velmi komplexní a musel by mít opravdu špatný den. Dá se tedy čekat výhra Brazilce.

Jasným favoritem svého zápasu je Viktor Pešta, který se snaží ovládnout polotěžkou váhu. Riccarda Nosigliu by měl porazit před limitem. Poměrně velkým favoritem je také Filip Macek, který by měl Lucu Iovinneho porazit v prvních dvou kolech.

Poměrně velkou neznámou bude pro domácí fanoušky souboj Kulmaly s Querem. Favoritem je nicméně třiatřicetiletý Francouz. Ten nasbíral v kariéře již 9 KO. Submise se příliš čekat nedá, zápas tedy nejspíše skončí na body ve prospěch Quera či knokautem.

Velmi zajímavé to bude v souboji Davida Hoška s Tarhanem Ibragimovem. Na Hoška je vypsán vyšší kurz zejména kvůli jeho slabší zemi, kde by naopak Ibragimov měl dominovat. Český zápasník však má v ruce opravdové granáty a scénáře se nabízí dva. Submise či KO. Zápas ale rozhodně neskončí na body.

Matěj Peňáz bude mít další příležitost prokázat, jak moc zlepšil své zemařské dovednosti. Otestuje jej wrestler Branislav Zuzák. Peňáz je velkým favoritem a dá se čekat, že zápas ukončí v prvním kole.

Atraktivitou zápasů se v Oktagonu prozatím může chlubit Christian Jungwirth, který nyní vyzve Miroslava Brože. Německý tank je v duelu favoritem a bude zajímavé sledovat, jak si s ním silově i fyzicky Brož povede. Jungwirth prokázal zdatnost na zemi i v postoji a pravděpodobně si dojde pro výhru.

O post vyzyvatele Karlose Vémoly se porvou Marcin Naruszczka a Eric Spicely. Favoritem je veterán UFC, tedy druhý jmenovaný. Sedm zápasů mezi světovou špičkou se musí projevit a měl by si dojít pro výhru.

Svou sílu bude mít možnost opět předvést Robin Fošum. V zápase s Melvinem Maném předvedl neuvěřitelnou sílu a dynamiku a div Maného neprohodil pletivem v kleci. Nedá se čekat, že by Abdoul Sol vydržel celé první kolo.

Jozef Jaloviar v Oktagonu uvítá Joricka Montagnaca. Je favoritem a lze předpokládat, že zápas vyhraje před limitem.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené