Spojte se s námi


Hokej

Odpálí Pardubice obří přestupovou bombu? Dynamo jedná o příchodu slovenského forvarda z NHL, na radaru mělo i kapitána reprezentace

Hokejové Pardubice by v příštích týdnech mohly odpálit velkou přestupovou bombu. Dynamo si podle posledních zpráv nejdříve dělalo zálusk na kapitána slovenské reprezentace. Nyní to však vypadá, že management Pardubic preferuje jinou možnost.

Publikováno

dne

Hokejové Pardubice by v příštích týdnech mohly odpálit velkou přestupovou bombu. Dynamo si podle posledních zpráv nejdříve dělalo zálusk na kapitána slovenské reprezentace. Nyní to však vypadá, že management Pardubic preferuje jinou možnost.

Vsaďte si s bonusem a získejte 500 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Že mají Pardubice bohatého majitele, který je do klubu, potažmo do posil, ochoten investovat vskutku obrovské peníze, to není žádné tajemství. Dynamo už k sobě v minulosti zlákalo několik velkých jmen a nyní se pokouší o další.

Jak už informoval server Hokej.cz, Pardubice mají v hledáčku kapitána slovenské reprezentace Tomáše Tatara. Tomu velmi brzy skončí jednoletý kontrakt, který podepsal loni s Coloradem, přičemž práva na něj v současné době drží Seattle.

Zkušený slovenský forvard hraje v zámoří už od roku 2009, načež svou dlouhou kariéru v nejlepší hokejové soutěži světa nechce jen tak ukončit.

Jeho prioritou stále je setrvání v NHL, v následujících týdnech tak bude hledat nové angažmá. Až v létě by byl údajně ochoten jednat s týmy z Evropy, přičemž právě Pardubice by zřejmě byly schopny splnit jeho finanční požadavky.

Nejen v důsledku toho se tedy Dynamo zaměřilo na jiného slovenského útočníka, a sice Pavola Regendu. Ten v minulé sezóně zapsal v dresu Anaheimu Ducks pouze pět startů, většinu ročníku strávil na farmě v organizaci San Diego Gulls.

Regenda by však na extraligové poměry byl velmi kvalitním a platným útočníkem. Navíc pravidelně reprezentuje a má tak zkušenosti z velkých turnajů.

Stejně jako Tatarovi mu navíc na konci června letošního roku končí smlouva. O záměru přivést dalšího forvarda už před několika dny promluvil sám majitel pardubického klubu Petr Dědek.

Zdroj: Hokej.cz, Elite Prospects

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.