Spojte se s námi


Bojové sporty

Obrovská pocta! Jiří Procházka se představí na jubilejním turnaji UFC 300, zná i jméno soupeře

Jiří Procházka se chtěl po prohře s Alexem Pereirou vrátit do akce, jakmile to jen bude možné. Nějakou chvíli navíc vyhlížel soupeře, ve hře bylo vícero jmen. Nyní už moravský bojovník ví nejen to, kdy bude mít další zápas, ale zná i jméno soupeře.

Publikováno

dne

Jiří Procházka se chtěl po prohře s Alexem Pereirou vrátit do akce, jakmile to jen bude možné. Nějakou chvíli navíc vyhlížel soupeře, ve hře bylo vícero jmen. Nyní už moravský bojovník ví nejen to, kdy bude mít další zápas, ale zná i jméno soupeře.

A je to venku. Moravský samuraj se dočká obrovské pocty. V posledním zápase sice prohrál s Alexem Pereirou, nicméně pro UFC je naštěstí evidentně dál velmi zajímavým zbožím. Představí se totiž na galavečeru UFC 300.

O účasti na tomto turnaji sní několik bojovníků. Ostatně takovou akci nechce vynechat snad žádný bojovník. Na všechny se ale dostat nemůže. Veřejně se o účast na UFC 300 hlásí velice často například Dustin Poirier, dlouhodobá hvězda organizace. Zatím bez úspěchu.

Jiří Procházka ovšem chybět nebude. Akce proběhne 14. dubna v T-Mobile Areně v Las Vegas. Neuvidíme jej tak v kleci úplně nejdříve, nicméně alespoň bude mít dostatek času na přípravu, odpočinek a celkově na to, aby se dal po všech stránkách dohromady.

Ostatně to bude nutné, protože ho nečeká nic jednoduchého. Spekulovalo se o různých jménech. Řešil se například Khamzat Chimaev, mluvilo se o odvetě s Pereirou či uskutečnění dlouho žádaného zápasu s Janem Blachowiczem. BJP však čeká jiná výzva.

Jiří Procházka se utká s dlouhodobým rivalem

V podstatě od doby, kdy se Jiří Procházka upsal UFC, se do něj různě naváží Aleksandar Rakic. Bojovník se základnou ve Vídni se dlouho nedokázal smířit ani s tím, že se BJP dostal rychle k titulové šanci, zatímco on sám o ni usiloval marně.

Jejich zápas už se párkrát probíral, nikdy k němu nedošlo. Na začátku roku se měl Rakic utkat s Blachowiczem, ten ale vypadl ze hry kvůli zranění a bojovník se srbskými kořeny vyzval Moravana. Dlouho se ovšem handrkovali kvůli termínu.

Procházka nemohl jít do akce hned. Prosil tak o jiný měsíc. Následovalo pár pošťouchnutí ze strany Rakice, několik dní už je ale mezi oběma ticho. A nyní víme proč. Objeví se proti sobě v kleci na UFC 300.

„Dobré ráno všem. Zápas je oznámen. Vzhůru do práce,“ vzkazuje přes sociální sítě Procházka. „Vše nakonec klaplo a na UFC 300 máme potvrzený další zápas,“ doplňuje jej trenér Martin Karaivanov.

Je však otázkou, v jaké fázi galavečera se Procházka a Rakic utkají. UFC 300 rozhodně bude pořádně našlapané a může se stát, že tento hvězdný duel nemusí být ani na hlavní kartě.

Zdroj: UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.