Spojte se s námi


Bojové sporty

Nový král UFC Strickland perlil po dosažení vrcholu na tiskovce: Adesanya jako amatér, titul jako kravina, která ho nečiní šťastným

Nečekané se stalo realitou. Sean Strickland porazil Israela Adesanyu a je novým šampionem UFC ve střední váze. Vzhledem k jeho charakteru a názorům se fanoušci těšili na tiskovou konferenci po zápase. Zklamaní rozhodně nebyli, jelikož americký ranař skutečně perlil.

Publikováno

dne

Nečekané se stalo realitou. Sean Strickland porazil Israela Adesanyu a je novým šampionem UFC ve střední váze. Vzhledem k jeho charakteru a názorům se fanoušci těšili na tiskovou konferenci po zápase. Zklamaní rozhodně nebyli, jelikož americký ranař skutečně perlil.

UFC má nového krále. Jediný titulový zápas galavečera UFC 293 ovládl překvapivě Sean Strickland, který porazil Israela Adesanyu. Výsledek je vnímán jako jedno z největších překvapení v titulových zápasech napříč celou historií organizace.

Američan byl považován za velkého outsidera, ani UFC nemělo chtít, aby bojoval o titul. Ne však jen kvůli zpochybňování jeho kvalit, spíše kvůli jeho životnímu příběhu, který má vliv na jeho ne zrovna korektní a pozitivní názory.

Pro nové hráče 200 Kč zdarma

K tomu vstupní bonus až 2 000 Kč

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Strickland celý život bojuje se svými démony, MMA mu v tom ohromně pomáhá. Přesto na něm drsné dětství zanechalo šrámy, které se na něm podepsaly natrvalo. Proto je jedinečnou osobností, kterou je zajímavé sledovat.

Nebere si servítky. Přímějšího člověka byste hledali jen stěží. Podle toho vypadala i jeho vyjádření na tiskové konferenci po turnaji, když vtipkoval na adresu šéfa organizace Dany Whitea.

„Pravděpodobně si říká, jak mohl tomu retardovi dovolit, aby dostal opasek,“ nechal se slyšet Strickland. Že by ale měl z titulu radost? Ne tak docela.

„Bylo to dobré, ale už to mám za sebou. Chci říct, co budu dělat na konci dne? Už je to minulost, je čas jít dál. Co teď? Vrátím se k tréninku, všichni mi budou gratulovat a já jim budu děkovat? Tahle hovadina (ukázal na titul) mě nedělá šťastným. Vlastně ani nevím, co mě občas dělá šťastným,“ dodal.

Strickland mimo to dostal otázku, jestli si myslí, že jej Adesanya podcenil. Dle jeho názoru ano: „Cítím se, jako kdyby se ten chlap ani o nic nepokusil. Byly chvíle, kdy mě jen míjel svými údery a já si říkal, jestli bojuju s nějakým ubohým amatérem.“

Faktem je, že ani White nebyl z výkonu Adesanyi nadšený. I proto chce vidět odvetu. Myslí si, že Adesanya neměl svůj den, třebaže chválil výkon nového šampiona.

Zdroj: UFC

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.