Spojte se s námi

Bojové sporty

Novotný se vyjádřil k organizaci Clash of the stars. Volný by potřeboval dostat pořádně do řepy, řekl

V loňském roce oznámila svůj příchod na trh nová organizace Clash of the stars, která organizuje zápasy celebrit. Co o ní řekl promotér Oktagonu Ondřej Novotný?

Publikováno

dne

V loňském roce oznámila svůj příchod na trh nová organizace Clash of the stars, která organizuje zápasy celebrit. Co o ní řekl promotér Oktagonu Ondřej Novotný?

Clash of the stars vyvolala s oznámením zápasu politika Volného rozruch

Nedávno vzniklá organizace Clash of the stars (COTS), kterou založil MMA zápasník Tomáš Le Sy, má ve světě bojových umění poměrně kontroverzní pověst. Důvod je zřejmý, zatímco ostatní organizace se zaměřují na zápasy profesionálních bojovníků, COTS šla na to jiným způsobem.

Zápasy amatérů, jakými jsou internetové hvězdy či porno herečky, sice budí v odborných kruzích posměch, své fanoušky si ale určitě najdou. Naposledy vyvolala organizace rozruch oznámením opravdu bizarní zprávy.

Organizace totiž nedávno vypustila do éteru video, v němž majitel organizace Tomáš Le Sy právě domlouvá podmínky fightu s politikem Lubomírem Volným. O jeho soupeři se zatím spekuluje. Média ale hovoří o tom, že by se mohlo jednat o Pavla Novotného, s nímž se Volný často názorově pře.

Není to můj šálek kávy, říká promotér Oktagonu Novotný

Své si k pořádání takových zápasů řekl i promotér největší domácí MMA organizace Ondřej Novotný. „Mě vadí posmívání se lidem, není to můj šálek kávy,“ sdělil jasně ve svém podcastu MMA Letem Světem.

„Ale to nic neznamená, je to můj názor, nikomu neříkám, ať se na to nedívá,“ řekl. „Každý produkt má svého kupce,“ je si vědom o atraktivitě takových turnajů pro množství zejména mladších fanoušků.

Volný si zaslouží dostat do řepy, je to odpad!

„Třeba včera se ke mně doneslo, že oznámili toho Volnýho,“ vyjádřil se na poslední zprávu organizace. „To je takovej za**anec, pro mě si nezaslouží žádnou pozornost,“ řekl na adresu kontroverzního politika.

„Ano, zaslouží si dostat pořádně do řepy, ale dělat na něm peníze a promovat ho, by mně bylo absolutně proti srsti,“ přidal svůj názor na věc. „Pro mě je ten člověk odpad, největší hnus a nebyl bych si schopný s ním podat ruce, natožpak se s ním vidět,“ dodal zřetelně.

Zdroj: MMA Letem světem

Reklama

Oblíbené