Největší naděje českého fotbalu? To je teprve devatenáctiletá Andrea Stašková, kterou si vybral Juventus Turín!

Ramsey, Pellegrini, Rabiot a nyní Stašková! Prestižní italský klub Juventus Turín si do svého ženského celku vyhlédl velice nadějnou a mladou českou fotbalistku ze Sparty.

http://gty.im/1159805232

Český fotbal se momentálně nenachází v úplně zářivé éře. Dny, kdy běžně putovali do věhlasných celků po celé Evropě čeští hráči, už jsou dávno pryč. Výjimkou se nyní stala fotbalistka Andrea Stašková.

Ženský fotbal se nyní díky Mistrovství světa teší neuvěřitelné popularitě, a tak není divu, že Juventus Turín se svou novou ženskou akvizicí pochlubil se vší parádou. Fotky Staškové naplnily ve středu web, Facebook i Twitter jednoho z nejvěhlasnějších klubů v Itálii.

Tento přestup je o to zajímavější, že české fotbalistce je teprve devatenáct let. Nejlepší střelkyně české ženské ligy, která oblékala dres Sparty, byla hned dvakrát zvolena největším talentem ženského fotbalu a svoje umění bude moct předvést i v zahraničí.

„Jsem strašně šťastná a pyšná, že k tomu došlo. Je to pro mě nová výzva, doufám, že se mi bude dařit. Všechno záleží na mně,“ řekla sama hráčka po svém přestupu. Ženský tým Juventusu minulou sezonu ovládl Serii A, podobně jako muži, a očekávání na nadcházející sezonu nebudou o moc nižší.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..