Spojte se s námi


Hokej

Nejlepším hráčem All-Star Game se stal útočník Auston Matthews

Nejužitečnějším hráčem exhibiční All-Stars Game se stal americký hokejový útočník Auston Matthews. Ve finále exhibice se utkal právě Matthewsův tým s týmem Connora McDavida a na vítězství svého celku se podílel dvěma brankami. Také byl vyhlášen nejlepším hráčem této exhibice.

Publikováno

dne

Nejužitečnějším hráčem exhibiční All-Stars Game se stal americký hokejový útočník Auston Matthews. Ve finále exhibice se utkal právě Matthewsův tým s týmem Connora McDavida a na vítězství svého celku se podílel dvěma brankami. Také byl vyhlášen nejlepším hráčem této exhibice.

Skončil All-Star Víkend

Je za námi pauza v základní části. Ta byla provázena tradiční show pod názvem All-Star Game, které předcházely dovednostní soutěže a draft do 4 týmů pod hlavičkou kapitánů McDavida, Matthewse, MacKinnona a Hughese.

Již dávno se nehraje formát utkání Východní konference proti Západní konferenci. Ten později nahradil Výběr Severní Ameriky proti zbytku světa. Kvůli větší atraktivitě se spolu utkávají 4 týmy při hře 3 na 3 a vítězové klání se proti sobě utkají ve finálovém zápase.

Finále Tým Matthews vs Tým McDavid

Ve finále závěrečného turnaje na sebe narazily týmy Austina Matthewse a Connora McDavida. Tým McDavida vyřadil v semifinále tým Nathana MacKinnona až po samostatných nájezdech v poměru 4:3, kde se výraznou měrou na vítězství podílel David Pastrňák.

Ten zaznamenal branku a nahrávku a proměnil právě rozhodující nájezd. Druhý český zástupce v tomto exhibičním utkání zaznamenal nahrávku u úvodní branky. Samotný McDavid si připsal branku a nahrávku.

V druhém semifinále tým Matthews porazil tým Hughes rovněž až po samostatných nájezdech 6:5. Ústřední postavou tohoto duelu byl Alex DeBrincat, který zaznamenal dvě branky a nahrávku včetně proměněného rozhodujícího nájezdu.

Ve finále se tedy střetl Matthewsův tým proti týmu McDavida s dvojnásobným českým zastoupením v podobě Hertla a Pastrňáka. Ovšem tým Matthewse vyhrál celkovým skóre 7:4. Ve finále byli právě na straně poražených vidět i čeští hráči. Pastrňák vstřelil branku navíc si připsal i jednu nahrávku a do střelecké listiny se zapsal i Hertl.

Ovšem na vítězné střaně se na třech brankách podílel právě Matthews. Vstřelil dvě branky, jednou nahrával a byl zvolen MVP utkání, tedy nejužitečnějším hráčem této exhibice. Přibyla mu tak do sbírky trofej, kterou ještě nezískal.

Hartovu trofej má již v kapse, ta je určena nejlepšímu hráči sezony. Trofej pro nejlepšího střelce má rovněž, dokonce dvakrát. Cenu Teda Lindsaye, určenou pro nejlepšího hráče sezony dle samotných hráčů, vyhrál rovněž. Ještě mu tedy chybí Conn SmytheTrophy. To je trofej pro nejlepšího hráče play off. Ovšem to by musel s týmem Toronta pozvednout alespoň nad hlavu Stanley Cup, na který tento tým čeká od roku 1967.

Zdroj: NHL

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.