Reklama

Naděje pro fanoušky na MS v hokeji! Existuje šance, že se podívají již na skupinové zápasy

Hokejoví fanoušci, kteří se chtěli vydat na mistrovství světa v Rize, mohou být opět o něco šťastnější. Nyní totiž existuje reálná šance na to, že se podívají již na některé zápasy skupinové fáze.

Zdroj: Pixabay

Fanoušci v současné době nemají šanci dostat se do hlediště kteréhokoliv zápasu skupinové fáze Mistrovství světa v hokeji 2021.

Důvodem je pořadatelská země Lotyšsko, která je opatrná a nechce výrazně zhoršit svou epidemiologickou situaci v zemi.

Nyní však může být vše jinak. Je jisté, že o víkendu fanoušci své týmy nepodpoří, další týden by tomu však mohlo být jinak.

Lotyšský parlament totiž po delší debatě nařídil vládě přehodnotit svůj postoj a pustit fanoušky na zápasy. Pouze však ty, kteří již nemoc prodělali, nebo jsou očkováni.

Jedná se o domácí fanoušky, existuje ale i varianta zahraničních. Není však jasné, za jakých podmínek by se mohli na tribuny dostat.

Musí se tak čekat na vyjádření lotyšské vlády. Dá se však očekávat, že k tomuto kroku postupem času svolí.

Zdroj: Robert Záruba

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Oblíbené

Skupina smrti: Portugalsku může k postupu stačit i prohra s Francií. Co je k tomu zapotřebí?

Úřadující mistři Evropy stojí před posledním utkáním ve skupině nad propastí. V duelu s Francií hrají o všechno, porážka by je mohla vyřadit z turnaje. A nebo také ne, k tomu by se však muselo sejít pár okolností.

Liverpool zintenzivňuje zájem o Adama Hložka, přestupová částka by byla rekordní

Adam Hložek je jedním z nejzajímavějších hráčů, které česká nejvyšší soutěž nabízí. Ve svých osmnácti letech je tahounem Sparty a není tak divu, že se o něj zajímají světové kluby.

Mladá Boleslav posiluje, získala obránce ze Sparty i Slavie

Letošní horrorový ročník, kdy Mladá Boleslav hrála o záchranu, nechce ve středočeském klubu nikdo opakovat. Proto se musí kádr vhodně doplnit, vyztužit obranu tak přichází hráči Sparty i Slavie.
Reklama