Spojte se s námi


Hokej

MS na sociálních sítích: Pastrňák jako bůh, před ním ještě veřejné bruslení

Světový hokejový šampionát je v plném proudu, den co den nabízí spoustu nových a zajímavých příběhů. Tradiční zábava panuje také mezi fanoušky na sociálních sítích. Hlavním tématem je samozřejmě český národní tým, včetně příjezdu spasitele Davida Pastrňáka.

Publikováno

dne

Světový hokejový šampionát je v plném proudu, den co den nabízí spoustu nových a zajímavých příběhů. Tradiční zábava panuje také mezi fanoušky na sociálních sítích. Hlavním tématem je samozřejmě český národní tým, včetně příjezdu spasitele Davida Pastrňáka.

Příjezd Pastrňáka

Jednoznačně nejdiskutovanější téma, které přesahuje i mantinely českého týmu. Po vypadnutí Bostonu z vyřazovací bojů NHL, mohl finský šampionát přivítat bezesporu největší hvězdu. 

Příjezd Davida Pastrňáka oslnil nejen hokejové fanoušky, experty, ale taky samotné české hokejisty. Tohle video ukazuje obrovský úžas a nadšení Matěje Blümela, který zažívá ve svých 21 letech premiéru na velkém světovém turnaji. Kdo ví, třeba bude za pár let po jeho příletu takhle koukat někdo i na něj.

Reakce vtipálků na sebe nenechaly dlouho čekat. Tomáš Hertl měl na MS v době příletu bostonské superstar stejný počet kanadských bodů.

Veřejné bruslení

Zápasy proti outsiderům bývají mnohdy utrpení nejen pro samotné aktéry na ledě, ale i pro fanoušky. Tahle zrychlené sekvence hry národního týmu v prodloužení proti Rakousku hovoří za vše.

Spící fanoušci

Nejen český fanoušek se občas při hokeji nudil. Někteří slovenští příznivci utkání s Kanadou trpěli natolik, že se dostávali pozvolna do říše snů. 

Do věčných lovišť se vydal rovněž jeden z fanoušků Švédska. Švédové sice předvádějí na MS o něco lepší podívanou, ale víkendy jsou bohužel nejspíš náročné i v Tampere.

Kämpfova taška

Příběh výstroje Davida Kämpfa je další velkou kuriozitou. Poté, co útočník Toronta dorazil do dějiště šampionátu, chybělo mu to hlavní – hokejové náčiní. Jeho taška se cestou do Tampere někde zatoulala.

Po několika hodinách se ale nakonec našla. Zatímco Kämpf trávil první okamžiky ve Finsku na suchu, jeho taška kroužila na nekonečném pásovém kolotoči na letišti v Helsinkách.

Příjezd národního týmu

Hlavní je mít styl! Je důležité vypadat dobře na ledě, ale i mimo něj. Tohle si vzal národní tým k srdci. Na zápasy MS přijíždí čeští hokejisté vždy se vší parádou.

Návštěva české střídačky

Utkání mezi českou reprezentací a Lotyšskem si bude náš soupeř dlouho pamatovat. Nejen že dostali Lotyši v první třetině pět fíků, obránce Kristians Rubins poznal zblízka atmosféru české střídačky. Podle reakcí našich hráčů se tam však nejspíš příliš komfortně necítil.

Antoš po zápase s Rakouskem

Tohle nepotřebuje vůbec žádný komentář. Loňskou “aférku” s hokejovým hnusem už všichni dobře známe.

Zdroj: Instagram

Reklama

Oblíbené