Spojte se s námi


Bojové sporty

Mohl bojovat o titul Oktagonu, teď naštval UFC a jeho kariéra narazila do zdi? Novotný se vyjádřil na adresu Bryczeka

Polsko se mohlo dočkat dalšího šampiona v Oktagonu, jenže Robert Bryczek místo titulového zápasu s Patrikem Kinclem zamířil do UFC a letos si měl připsat první start. Jenže narazil. K jeho situaci se vyjádřil šéf Oktagonu Ondřej Novotný.

Publikováno

dne

Polsko se mohlo dočkat dalšího šampiona v Oktagonu, jenže Robert Bryczek místo titulového zápasu s Patrikem Kinclem zamířil do UFC a letos si měl připsat první start. Jenže narazil. K jeho situaci se vyjádřil šéf Oktagonu Ondřej Novotný.

Udělal velkou radost úřadujícímu šampionovi, Patrik Kincl byl nadšený, že se dočká nové zajímavé výzvy. Robert Bryczek byl soupeřem, který ho měl pořádně prověřit. Jenže jakou radost Polák Čechovi udělal výhrou nad Pirátem, tak jej posléze pořádně zklamal.

Polský ranař totiž před titulovým zápasem v Oktagonu upřednostnil odchod do UFC, kde se měl utkat s Jacobem Malkounem. Jenže duel nedopadl a to kvůli Bryczekovi. Ten totiž nezískal víza a je otázkou, kdy se dočká dalšího zápasu.

„Netěší mě to, jak dopadl, ale obávám se, že jeho kariéra hrozivě narazila do zdi,“ vyjádřil se na jeho adresu šéf Oktagonu Ondřej Novotný v podcastu MMA Letem světem. Sám polskému bojovníkovi přál, aby uspěl.

„Neměl víza, zkusili to zahrát, nevyšlo to. Dostat pracovní vízum do USA během chvíle je fakt těžké, zvlášť, když máš někde nějaký škraloup. Pak jsi v haj*lu a nemusíš je dostat nikdy,“ přibližuje situaci Bryczeka Novotný.

Není tajemstvím, že Američané si to hodně hlídají. Je tedy otázkou, jak se celá situace vyvine. Je dost pravděpodobné, že letos už se v kleci neobjeví.

„UFC je pak navíc strašně nas**né, když jim řekneš něco, co není pravda, takže čekání na evropskou kartu pro Bryczeka znamená zápas v UFC nejdřív v březnu. Navíc pro ně není v Evropě na seznamu, je pro ně nikdo, kdo je naštval, že jim udělal problém,“ dodal promotér Oktagonu.

V polských médiích se ovšem píše o tom, že Bryczek je za vzniklé komplikace ve výsledku rád, jelikož si může odpočinout po dvou těžkých zápasech a do UFC vstoupí, až bude plně připraven a dočká se i plnohodnotné přípravy.

Zdroj: MMA Letem světem, Oktagon MMA, Silesion

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.