Mladý český brankář Lukáš Horníček bude v nové sezóně působit v portugalském klubu Braga!

Teprve sedmnáctiletý český brankář Lukáš Horníček odchází na hostování z Pardubic do Bragy. Portugalský klub má na hráče opci a po sezóně si jej může nechat natrvalo.

Zdroj: scbraga.pt

Sedmnáctiletý brankář Lukáš Horníček, který od zahájení přípravy trénoval s pardubickým A-týmem, je v těchto dnech za Pyrenejemi. Seznamuje se s tréninkovým centrem předního portugalského klubu SC Braga. 

Nedávno se Lukáš Horníček ukázal na Mistrovství Evropy do 17 let, kde odehrál tři ze čtyř zápasů České republiky, která došla až do čtvrtfinále, v němž nestačila na Francii. 

Tento mladík měřící pozoruhodných 194 cm si už jednou vyzkoušel, jaký je fotbal mimo Českou republiku. V době, kdy Horníček působil jako brankář pardubického žákovského týmu, se chvíli připravoval s hráči kategorie U-15 v bundesligovém Bayeru Leverkusen.

Během sbírání zkušeností v Německu absolvoval 7 tréninkových jednotek v plném nasazení a také speciální brankářský trénink.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Vitrína dneška: Berbr už nevládne, předseda FAČRu vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal

Překotné události se děly ve fotbalovém hnutí. Pro podezření z korupce a dalších trestních činů byl vzat do vazby intrikán Roman Berbr, předseda FAČR Martin Malík vyzval k očistě fotbalu. U sebe ovšem nezačal.

Bravo Teplice! Ostatní týmy se ale musí přidat, jinak zanikne jejich výstup do ztracena

Kauza Romana Berbra zahýbala celým českým fotbalem. K celé situaci se vyjadřují jak fanoušci, tak experti či bývalí hráči. Teď se ale ke všemu vyjádřil i předseda představenstva FK Teplice Pavel Šedlbauer a vyzval členy Výkonného výboru FAČR k rezignaci.

Baroš: Tohle byly praktiky mafie, některé týmy jste prostě nemohli porazit

Celým fotbalovým prostředím v České republice v posledních dnech hýbe kauza Romana Berbra v souvislosti s manipulováním zápasů. V pondělní show Tiki-Taka se k celé situaci vyjádřily i fotbalové legendy Milan Baroš s Vladimírem Šmicerem. A ostravský patriot nešel pro kritická slova dvakrát daleko.