Reklama

Mezinárodní Kladno? Jágrovi Rytíři nejspíš vsadí na hráče ze zámoří

Kladenští Rytíři mají aktuálně poměrně prázdnou soupisku. V kádru mají pouze 17 hráčů, mezi nimiž není žádný brankář, nicméně nechybí 4 obránci a 13 útočníků. To by se ale mělo brzy změnit, středočeský celek se však chce spoléhat na zámořské hráče.

Rytíři Kladno nejenže mají vcelku prázdnou soupisku, ale ani jejich bilance 2 příchodů a 13 odchodů není vůbec lichotivá.

To se však má již brzy změnit. Ve čtvrtek klub pořádá tiskovou konferenci, na které by měl mimo informace o budoucnosti kladenské mládeže či náhradním stadionu zveřejnit také 7 nových posil.

Mezi sedmičkou posil by mělo figurovat hned 5 hráčů ze zámoří.

Do brankoviště by Rytíři mohli přivést Londona Bowa z Texasu, obranu by mohli vyztužit Jake Dotchin, Kyle Wood (Frankfurt) a Cody Donaghey (Aalborg), útok by měl posílit Daniel Ciampini (Innsbruck).

A proč se chce Kladno spolehnout na hráče ze zámoří? V první řadě je zdejší trh už dost vybraný. Mimo to ale klub nechce opět rychle spadnout.

Výše zmínění tiskové konference se ve čtvrtek zúčastní majitel klubu Jaromír Jágr, generální manažer mládeže Jan Kregl, primátor Statutárního ěmsta Kladna Milan Volf a jednatel společnosti Kaufland Martin Piterák.

Aktuální soupiska Rytířů:

Brankáři:

Obránci: Marek Baránek, Martin Kehar, Jakub Suchánek, Jiří Ticháček

Útočníci: Matěj Beran, Vítězslav Bílek, Matyáš Filip, Jakub Hajný, Nicolas Hlava, Jaromír Jágr, Adam Kubík, Ondřej Machala, Antonín Melka, Tomáš Pitule, Tomáš Plekanec, Marek Račuk, Matyáš Šapovaliv

Změny v týmu Kladna:

Příchody: Matěj Beran (Litoměřice), Marek Baránek (Košice)

Odchody: Andrej Košarišťan (Košice), Ondřej Mikliš (Sparta Praha), Rostislav Marosz (Vítkovice), Matyáš Zelingr (Slavia Praha), Patrik Machač (Slavia Praha), Štěpán Bláha (Ústí nad Labem/Kobra Praha), Adam Brízgala (Poruba), Luc Snuggerud (Bratislava Capitals), Vsevolod Sorokin (Chanty-Mansijsk), Tomáš Guman (Poruba), Josef Zajíc (Prostějov), Šimon Jelínek (Prostějov), Stěpan Zacharčuk (Almetěvsk)

Zdroj: Kladenský deník, Hokej.cz

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Kladno nemá v Extralize co dělat, mohlo sáhnout po lepších českých hráčích například z WSM ligy, je jich tam dost.Brát cizince, kteří po sezoně zas půjdou o dům dál, koncepce 0!!
    Hráli WSM ligu, to si nedělali skauting soupeřů?

    • víš co Michale? jdi do ……. , ti tady píšou že nechtěj spadnout a ty tady práskneš takovou chujovinu s WSM ( navíc už to je Chance liga ty skaute:-) )

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené