McGregor už má soupeře? Hvězdný Ir přijal výzvu, zápasu je nakloněn i šéf UFC
Conor McGregor se tento rok vrátí znovu do akce a vyhlíží možné soupeře. Výzev má pochopitelně několik, každý si chce vydělat a každý si chce poměřit síly s irskou hvězdou, díky které je MMA tam, kde je. Nyní jednu z výzev přijal, nakloněn zápasu je i šéf UFC Dana White.
UFC 274 nabídlo několik famózních zápasů. Největší ozdobou byly zejména duely v mužské lehké váze, když Michael Chandler neuvěřitelně ukončil Tonyho Fergusona a Charles Oliveira utáhl na submisi Justina Gaethjeho.
Oba vítězové již v minulosti projevili zájem se utkat s Conorem McGregorem a nejinak tomu bylo i nyní po jejich úspěšně zvládnutých zápasech. Větší šanci má ovšem Chandler, který irské hvězdě nabídl zápas ve welterové váze.
Chandler mimo jiné dodal, že je mu jedno, jestli k zápasu dojde v létě, na podzim, nebo v zimě. Naproti mu chce jít tak či tak. Sám sebe navíc označil jako nejzábavnějšího bojovníka v lehké váze.
Co na to McGregor? „Rozhodně jsem pro, abych s tímhle chlapem v určité fázi své kariéry bojoval. Po dnešní noci to vidím jasně. Gratuluju k solidní výhře,“ vyjádřil se na Twitteru.
Ir mimo jiné přiznal, že by se rád utkal i s Oliveirou, jelikož nikdy s Brazilcem nezápasil. Nechce se mu ale shazovat do lehké váhy, díky čemuž, jak již bylo zmíněno, má větší šanci na zápas právě Chandler.
Zápasu pak je nakloněn i sám šéf UFC Dana White. Ostatně jeho slova hovoří za vše: „Kdo by sakra nechtěl tenhle zápas vidět?“
Zdroj: UFC, MMA Junkie, Conor McGregor
Diskuse
Mohlo by vás zajímat
Z obrovské rány vytvořil Oktagon senzaci. Škvor se zranil, Fleury bude čelit pomstě za Vémolu
„Nemrkejte, Batfalského ukončím!“ vzkazuje Khol před Štvanicí. Pak může být na řadě Roušal
Oktagon konečně rozdal tresty. Engizek i jeho bratr dostali stopku i tučnou pokutu
