Spojte se s námi


Ostatní

Loftus-Cheek a jeho světlá budoucnost

Publikováno

dne

Jméno Ruben Loftus-Cheek bylo známé všem větším fandům kopané, jako jméno slibného talentu anglické kopané. Po včerejším přátelském zápase mezi Anglií a Německem, se však jméno tohoto odchovance Chelsea začalo skloňovat ve všech pádech, resp. ze všech stran je slyšet na toto jméno chvála.

Loftus-Cheek si v již zmíněném přátelském zápase (skončil 0:0) odbyl svůj debut v reprezentačním A-týmu. A debut se mu opravdu povedl. Loftus-Cheek patřil k těm nejlepším hráčům zápasu (a že měl velkou konkurenci). Ve většině hodnocení jednotlivých hráčů, ze strany různých webů, dokonce získal titul muže zápasu.

Tento jednadvacetiletý ofenzivní záložník v minulých sezónách nastoupil v A-týmu Chelsea jen minimálně. Letos tak přišlo na řadu hostování v Crystal Palace, kde již nastoupil k sedmi zápasům (celkem 541 minut). Na gól ale zatím čeká.

Loftus-Cheek je velmi silný v oblasti vedení míče a často je jedním z nejvíce faulovaných hráčů na hřišti. Další jeho výraznou předností je skvělé zakončování, které by mu mohl závidět lecjaký útočník.

Mezi dosavadní největší úspěchy Rubena patří titul v UEFA Youth League 2014/2015, dva tituly s Chelsea v letech 2014/2015 a 2016/2017 a titul v League Cupu z 2014/2015.

Kariéra tohoto hráče je velmi slibně rozjetá a nepochybuji, že jeho čas v Chelsea a anglickém nároďáku ještě přijde. Jedná se o vcelku sympatického hráče, tak mu přejme, ať dokáže naplnit svůj velký potenciál.

Reklama

Oblíbené