Live sázky – rady, tipy, výhody a nevýhody oproti klasickým sázkám

Live sázky nabízejí zcela jiné možnosti oproti klasickým předzápasovým sázkám. Pro mnoho lidí s citem reagovat na vývoj zápasů se stávají skvělým nástrojem pro velké zisky. Nejsou však pro každého a i zde je potřeba dodržovat zásady ne jenom Money managementu.

Live sázky jsou v online sázení velmi populární, podle dostupných informací tvoří více než polovinu všech sázek. Aby také ne, určitě se vám již stalo to, že se díváte na zápas a říkáte si, že ti hrají tak dobře, že musí jasně vyhrát.

S nadsázkou by se dalo říci, že přesně o tom live sázky jsou. Jednoduše reagujete na vývoj utkání, je to tedy především o citu a schopnostech dotyčného.

Pro live sázení mají sázkové kanceláře samostatnou sekci, ke které v drtivé většině sportovních událostí najdete i live streamy. Přímo na stránkách sázkové kanceláře tak sledujete utkání a velmi pohodlně můžete hned vedle přenosu sledovat i kurzy.

V tomto ohledu je jednoznačně nejlepší sázkovou kanceláří v České republice Tipsport, který nabízí nejen širokou škálu sportovních přenosů, ale také kurzů.

Jak začít s online sázením? Klikněte ZDE a projděte si rady a tipy krok za krokem

Výhody live sázek

Největší výhodou live sázek je reakce na průběh utkání. Při klasickém sázení si uděláte analýzu a proberete vše do největších detailů, ovšem nikdy nemůžete vědět to, jak se hráči vyspí, jakou taktiku trenér zvolí, atd.

Najednou začne utkání a jasný favorit najednou brání a zvolená taktika na soupeře vůbec nefunguje. V tu chvíli si začnete kousat nehty a modlit se v úspěch vašeho tipu.

Pokud však s vaší sázkou počkáte a nejprve se podíváte na začátek utkání, které vám výrazně napoví o osudu. Můžete si pak vsadit na tu lépe vypadající stranu.

Mnohdy vám průběh utkání navíc nabídne i lepší kurz, než který byl nabízen před zápasem. Ten se samozřejmě hodně mění i po zveřejnění základních sestav.

Nevýhody live sázek

Ne každý dokáže v dané sportovní události rozeznat tým, který má navrch. Některé týmy zvolí ze začátku opatrnou taktiku a zkraje utkání to tak vypadá, že v ten den jim to zkrátka nejde. Zdání však klame! Velkým expertem na to je například Real Madrid, který často své zápasy otáčí, zejména tedy v Lize mistrů.

Velkým problémem pro různé sázkaře také může být podlehnutí emocím. Během zápasu se děje mnoho věcí a jelikož v live sázení jde především o subjektivní pocit, je potřeba zůstat naprosto soustředěný po celý zápas a nepodléhat zbytečným emocím.

Právě tento faktor je snad v live sázkách ten nejdůležitější a úspěšní budou na konci pouze ti sázkaři, kteří dokáží správně odhadnout vývoj hry a udrží své emoce na uzdě.

Klikněte ZDE pro online registraci bez návštěvy pobočky a získejte bonus 150 Kč zdarma u Tipsportu!

Jak začít s live sázkami?

Pro začátek je potřeba si určitě udělat analýzu, stejně tak, jako u běžného sázení. Z té následně získáte mnoho indícií, které vám v průběhu zápasu budou zapadat do vývoje.

Dá se říct, že to bude platit v 80 % všech zápasů. Velký faktor hraje také náhoda, kterou mnozí experti třeba ve fotbale vypočítali až na 40 %.

Důležité je se držet i svého nastaveného Money managementu. I live sázky mají svá pravidla a je potřeba si detailně měřit výsledky.

Pomoci si můžete i různými weby, které v reálném čase hodnotí výkon hráčů. V průběhu zápasu budete mít nějaký názor a právě ten vám tato hodnocení vyvrátí, anebo potvrdí. Proto vřele doporučuji například stránku Whoscored a nebo Sofascore.

Na co si dávat pozor?

Nyní, v době umělé inteligence, kdy už i live sázky řídí algoritmy, se již nestává, že by sázková kancelář vypsala špatně kurzy či jiné informace v dané události. Stát se to však stále může a osobně doporučuji tyto sázky neuzavírat. Většinou se vám totiž stane, že vám sázková kancelář tyto tipy následně zruší a vrátí vám vklad.

Pokud sázka navíc nevyjde, tak ji vyhodnotí za prohranou. Při vyhrané sázce tedy nezískáte nic a když sázka nevyjde, tak svůj vklad ztratíte. Vše samozřejmě v souladu s pravidly sázkové kanceláře, která se tím chrání oproti svým vlastním chybám.

Live sázky jsou pro lidi, kteří mají cit pro hru a nepodléhají emocím. Tyto dva faktory jsou nejdůležitější. Samozřejmě je musíte doplnit analýzou, Money managementem a znalostí kurzů. Dá se na nich opravdu hodně získat, ale také ztratit.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Martin Hašek má nabídky od začátku. Kluby však vyčkávají, jak se bude situace vyvíjet ohledně žaloby, říká Markéta Haindlová

Markéta Vochoska Haindlová je předsedkyně České asociace fotbalových hráčů. Zastupuje také Martina Haška v právním sporu se Spartou. Co si myslí například o situaci okolo Romana Berbra a rozběhne se v tomto roce ještě Fortuna liga?

Best Player UEFA: Kdo byl nejlepším hráčem 2. kola Ligy mistrů? Rashford stihl za dvacet minut tři góly

Volné termíny nejsou, povolené soutěže – často bez diváků – pádí v rychlém sledu. A Liga mistrů obzvláště. Ruik.cz, jenž zastupuje Českou republiku v anketě Best Player UEFA německého časopisu Kicker, tradičně hledal nejlepšího hráče 2. kola.

Špatný výsledek a ještě horší výkon. Sparta na San Siru takřka nic nepředvedla

Pražská Sparta podlehla milánskému AC 0:3. Výsledek je více než zasloužený. Družina kouče Kotala téměř nic nepředvedla a po dvou zápasech nemá na kontě ani bod. Na utkání se podíváme ve Sparťanském blogu.