Spojte se s námi


Různé

Live sázky – rady, tipy, výhody a nevýhody oproti klasickým sázkám

Live sázky nabízejí zcela jiné možnosti oproti klasickým předzápasovým sázkám. Pro mnoho lidí s citem reagovat na vývoj zápasů se stávají skvělým nástrojem pro velké zisky. Nejsou však pro každého a i zde je potřeba dodržovat zásady ne jenom Money managementu.

Publikováno

dne

Live sázky nabízejí zcela jiné možnosti oproti klasickým předzápasovým sázkám. Pro mnoho lidí s citem reagovat na vývoj zápasů se stávají skvělým nástrojem pro velké zisky. Nejsou však pro každého a i zde je potřeba dodržovat zásady ne jenom Money managementu.

Live sázky jsou v online sázení velmi populární, podle dostupných informací tvoří více než polovinu všech sázek. Aby také ne, určitě se vám již stalo to, že se díváte na zápas a říkáte si, že ti hrají tak dobře, že musí jasně vyhrát.

Vsaďte si s bonusem a získejte 300 Kč zdarma

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

S nadsázkou by se dalo říci, že přesně o tom live sázky jsou. Jednoduše reagujete na vývoj utkání, je to tedy především o citu a schopnostech dotyčného.

Pro live sázení mají sázkové kanceláře samostatnou sekci, ke které v drtivé většině sportovních událostí najdete i live streamy. Přímo na stránkách sázkové kanceláře tak sledujete utkání a velmi pohodlně můžete hned vedle přenosu sledovat i kurzy.

V tomto ohledu je jednoznačně nejlepší sázkovou kanceláří v České republice Tipsport, který nabízí nejen širokou škálu sportovních přenosů, ale také kurzů.

Jak začít s online sázením? Klikněte ZDE a projděte si rady a tipy krok za krokem

Výhody live sázek

Největší výhodou live sázek je reakce na průběh utkání. Při klasickém sázení si uděláte analýzu a proberete vše do největších detailů, ovšem nikdy nemůžete vědět to, jak se hráči vyspí, jakou taktiku trenér zvolí, atd.

Najednou začne utkání a jasný favorit najednou brání a zvolená taktika na soupeře vůbec nefunguje. V tu chvíli si začnete kousat nehty a modlit se v úspěch vašeho tipu.

Pokud však s vaší sázkou počkáte a nejprve se podíváte na začátek utkání, které vám výrazně napoví o osudu. Můžete si pak vsadit na tu lépe vypadající stranu.

Mnohdy vám průběh utkání navíc nabídne i lepší kurz, než který byl nabízen před zápasem. Ten se samozřejmě hodně mění i po zveřejnění základních sestav.

Nevýhody live sázek

Ne každý dokáže v dané sportovní události rozeznat tým, který má navrch. Některé týmy zvolí ze začátku opatrnou taktiku a zkraje utkání to tak vypadá, že v ten den jim to zkrátka nejde. Zdání však klame! Velkým expertem na to je například Real Madrid, který často své zápasy otáčí, zejména tedy v Lize mistrů.

Velkým problémem pro různé sázkaře také může být podlehnutí emocím. Během zápasu se děje mnoho věcí a jelikož v live sázení jde především o subjektivní pocit, je potřeba zůstat naprosto soustředěný po celý zápas a nepodléhat zbytečným emocím.

Právě tento faktor je snad v live sázkách ten nejdůležitější a úspěšní budou na konci pouze ti sázkaři, kteří dokáží správně odhadnout vývoj hry a udrží své emoce na uzdě.

Bonus
Bonus ke vkladu až
Bonus za registraci350 Kč
Bonus za vklad až3000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až50000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až10000 Kč
Bonus za registraci900 Kč
Bonus za vklad až6000 Kč
Bonus za registraci200 Kč
Bonus za vklad až2000 Kč
Bonus za registraci300 Kč
Bonus za vklad až25000 Kč
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Jak začít s live sázkami?

Pro začátek je potřeba si určitě udělat analýzu, stejně tak, jako u běžného sázení. Z té následně získáte mnoho indícií, které vám v průběhu zápasu budou zapadat do vývoje.

Dá se říct, že to bude platit v 80 % všech zápasů. Velký faktor hraje také náhoda, kterou mnozí experti třeba ve fotbale vypočítali až na 40 %.

Důležité je se držet i svého nastaveného Money managementu. I live sázky mají svá pravidla a je potřeba si detailně měřit výsledky.

Pomoci si můžete i různými weby, které v reálném čase hodnotí výkon hráčů. V průběhu zápasu budete mít nějaký názor a právě ten vám tato hodnocení vyvrátí, anebo potvrdí. Proto vřele doporučuji například stránku Whoscored a nebo Sofascore.

500 Kč od Fortuny

Za kolik si zahraješ tolik dostaneš

Vsadit si
18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Na co si dávat pozor?

Nyní, v době umělé inteligence, kdy už i live sázky řídí algoritmy, se již nestává, že by sázková kancelář vypsala špatně kurzy či jiné informace v dané události. Stát se to však stále může a osobně doporučuji tyto sázky neuzavírat. Většinou se vám totiž stane, že vám sázková kancelář tyto tipy následně zruší a vrátí vám vklad.

Pokud sázka navíc nevyjde, tak ji vyhodnotí za prohranou. Při vyhrané sázce tedy nezískáte nic a když sázka nevyjde, tak svůj vklad ztratíte. Vše samozřejmě v souladu s pravidly sázkové kanceláře, která se tím chrání oproti svým vlastním chybám.

Live sázky jsou pro lidi, kteří mají cit pro hru a nepodléhají emocím. Tyto dva faktory jsou nejdůležitější. Samozřejmě je musíte doplnit analýzou, Money managementem a znalostí kurzů. Dá se na nich opravdu hodně získat, ale také ztratit.

Reklama

Oblíbené