Spojte se s námi


Hokej

Lákadlo pro fanoušky! Na mistrovství do Česka by mohly přiletět dvě kanadské superhvězdy

Hokejové mistrovství světa se nezadržitelně blíží a letos bude mít v našich končinách ještě větší sledovanost než obvykle. Odehraje se totiž v Praze a Ostravě a co víc, Kanada by mohla přivést dvě superhvězdy.

Publikováno

dne

Hokejové mistrovství světa se nezadržitelně blíží a letos bude mít v našich končinách ještě větší sledovanost než obvykle. Odehraje se totiž v Praze a Ostravě a co víc, Kanada by mohla přivést dvě superhvězdy.

Když se mistrovství světa konalo v České Republice naposledy, byl z toho velký boom. V roce 2015 se překonal rekord návštěvnosti MS, Kanada přivezla nezvykle nabitý tým a zápasy českého týmu sledovala snad celá republika.

Šampionát v Česku, zejména v Praze, totiž láká nejen fanoušky, ale i samotné hráče. Hlavní město naší země je zrkátka velice příjemné prostředí pro ty největší hvězdy. A to ať už kvůli poznávání či nočnímu životu, čemuž zejména Kanaďané před devíti lety dost holdovali. Velkou roli hraje také skvělá atmosféra při všech zápasech.

Z těchto důvodů tehdy do O2 Arény dorazili například Sidney Crosby, Tyler Seguin, Nathan MacKinnon, Claude Giroux, Aaron Ekblad či Brent Burns.

Kanada byla tentokrát nalosována do skupiny v Ostravě, což se hráčům, ani vedení reprezentace moc nezamlouvalo. Českému svazu tak přislíbila, že pokud bude prohozena do „pražské“ skupiny, přiveze to nejsilnější, co má k dispozici.

A to se skutečně děje. Podle nejnovějších zpráv by Kanada mohla s sebou vzít přítomnost i budoucnost kanadského hokeje. Podle Chrise Johnsona z Insider Trading je možností, že se v reprezentaci javorového listu objeví jak Sidney Crosby, tak Connor Bedard.

Chicago už je úplně bez šance na play-off NHL, naděje Pittsburghu jsou mizivé, spíše nulové. Všichni fanoušci budou také napjatě sledovat, jak si ve vyřazovací části povede Edmonton, protože případné vypadnutí a tím pádem přílet nejlepšího hokejisty světa Connora McDavida by sledovanost turnaje pozvedl na ještě vyšší úroveň.

Český národní tým se utká s Kanadou v posledním zápase skupiny 21. května. Lístky na všechny zápasy českého týmu byly beznadějně vyprodány ihned po spuštění prodeje.

Zdroj: NHL, X, Insider Training

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.