Spojte se s námi


Hokej

Kometa Brno je po třech zápasech bez trenéra! Martinec končí na vlastní žádost

Tři odehrané zápasy, tři porážky a skóre 2:11. To rozhodně není start Tipsport extraligy, jaký by si představenstvo i fanoušci Komety Brno představovali. Začátek sezony se nevyvíjel ani podle představ hlavního trenéra Patrika Martince.

Publikováno

dne

Tři odehrané zápasy, tři porážky a skóre 2:11. To rozhodně není start Tipsport extraligy, jaký by si představenstvo i fanoušci Komety Brno představovali. Začátek sezony se nevyvíjel ani podle představ hlavního trenéra Patrika Martince, který po špatných výkonech na svém postu rezignoval.

Kometa se nachází na spodku tabulky, Martinec jí už nepomůže

Velmi špatný start sezony zažila Kometa Brno v letošní sezoně a po pouhých třech odehraných zápasech na pozici hlavního trenéra skončil Patrik Martinec. Vedení s ním však kontrakt nerozvázalo.

Teď již bývalý kouč brněnské Komety sám rezignoval, když uznal, že jeho působení zde již nepomůže.

„I když se naše cesty rozchází, chtěl bych celé organizaci poděkovat a hlavně do budoucna popřát, ať se Kometě daří,“ rozloučil se Martinec.

„Když se za svým brněnským angažmá ohlédnu, mrzí mě především výsledek loňského čtvrtfinále a pak samozřejmě nepovedený vstup do letošního ročníku, na základě kterého jsem se rozhodl rezignovat,“ odůvodnil svůj konec.

Kometa Brno se zatím nacházím na posledním místě tabulky Tipsport extraligy. Po třech zápasech vstřelila pouhé dva góly, zatímco 11 jich obdržela. Postupně prohrála proti Hradci Králové, Karlovým Varům a Litvínovi.

Náhradním trenérem bude zatím asistent Modrý

Patrik Martinec s oznámením, že končí, přišel v sobotu 23. září dopoledne. Vedení Komety Brno tedy bude o jeho nástupci na pozici hlavního trenéra teprve jednat. Žádná konkrétní jména zatím nepadla.

Na střídačce v pozici hlavního trenéra se tedy na chvíli objeví dosavadní asistent Jaroslav Modrý.

Brněnský celek odehraje další utkání už v neděli 24. září v Mladé Boleslavi. O novém složení realizačního týmu by se mělo začít jednat až po tomto utkání.

Zdroj: HC Kometa Brno

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.