Spojte se s námi


Bojové sporty

Kníže v boxu zničil Rytmuse, po zápase Monster vzdal soupeři hold: Nechtěl bych dostat to, co dostal on. Velká čest, reaguje rapper

V sobotu se uskutečnil čtvrtý turnaj organizace Fight Night Challenge, kde jsme mohli sledovat několik boxerských zápasů. Hlavním tahákem večera byl duel, v němž se utkali Petr Kníže a Patrik Vrbovský alias Rytmus. Po zápase si oba borci vzdali hold.

Publikováno

dne

V sobotu se uskutečnil čtvrtý turnaj organizace Fight Night Challenge, kde jsme mohli sledovat několik boxerských zápasů. Hlavním tahákem večera byl duel, v němž se utkali Petr Kníže a Patrik Vrbovský alias Rytmus. Po zápase si oba borci vzdali hold.

Veterán, legenda a jedinečná osobnost. To vše je Petr Kníže, muž, který patří k největším ikonám zdejší scény bojových sportů. A stále je aktivní, i přesto, že má již 45 let.

Proti němu stál v boxerském ringu v sobotu Rytmus, jeden z nejuznávanějších a nejposlouchanějších rapperů československé hudební scény a muž, který se dal v posledních letech na box a síly již změřil například s Gáborem Borárosem.

Teď ovšem slovenského rappera čekala největší výzva v kariéře. Proti někomu, jako je Monster, nikdy před tím nestál. A šlo to znát. Kníže sice často zkoušel zápas dostat do klinče, rozhodčí mu to ale příliš nedovoloval.

Čech ovšem neustále vyvíjel drtivý tlak, rozdával jeden úder za druhým a doslova šikanoval svého soupeře, který něco podobného zažil poprvé. Rytmus ale ukázal velké srdce, všechny tvrdé údery ustál a vydržel až do konce. Na body nicméně prohrál.

Kníže vysekl Rytmusovi poklonu

Petr Kníže původně nechtěl zápas vzít, Attila Végh, který se na akci představil také, jej ale přesvědčil. A tak Rytmus poznal, co to je vyloženě jednostranný zápas. Přesně to ale Monster plánoval.

„Všechny zápasy mám takové, že potřebuji tlačit. Sám jsem nerad pod tlakem, něco se pak může zvrtnout v něco, co, nikdo nechce. Chci mít zápas pod kontrolou. Byl jsem spíš hodně překvapený, že jsem se několikrát trefil čistě, on jen tak koukl a nic, šlo se dál,“ řekl v kleci Monster.

„Mě to samozřejmě baví, ale byl jsem opravdu překvapený tím, že prošly čisté údery a přesto se jelo dál. Klobouk dolů. Rozhodně bych nechtěl dostat to, co dostal on,“ dodal Kníže.

Rytmus nic podobného nikdy nezažil

K průběhu zápasu se ovšem vyjádřil také populární rapper. Ten na úvod svého vyjádření přiznal, že s podobným stylem se ještě nikdy nesetkal. Je prý zvyklý na boxerský tlak, na který je vycvičen. V rámci tréninků se na něm střídalo několik lidí, ale Kníže jel nonstop.

„Samozřejmě hrálo roli i to, že mám na kontě 4 zápasy a najednou před vámi stojí Monster, který hned vyběhne a jede nonstop. Nebylo to, že by vysypal kombinaci a ustoupil. On to sypal ze všech stran bez přestání. Jen jsem si říkal, že mám dobře natrénováno, pevný kryt a že snesu,“ nechal se slyšet Vrbovský.

Kníže šel dle Rytmuse do zápasu naprosto bez respektu s tím, že si určitě řekl, že ho přeci žádný zpěvák se čtyřmi zápasy neohrozí. „Cítil jsem jeho sebevědomí a zkušenost. Je pro mě velká čest, že jsem se mohl s takovým člověkem utkat,“ uzavřel své vyjádření.

Zdroj: Fight Night Challenge

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.