Spojte se s námi


Bojové sporty

Attila Végh v boxerském zápase porazil veterána UFC! Snad se Vémola díval, až spolu budeme v kleci, půjdu ho zlikvidovat, říká slovenská legenda

Příprava na zápas s Karlosem Vémolou. Přesně tak vnímal Attila Végh svůj sobotní boxerský zápas s veteránem UFC Ericem Spicelym na turnaji Fight Night Challenge 4. Jak si slovenská legenda vedla?

Publikováno

dne

Příprava na zápas s Karlosem Vémolou. Přesně tak vnímal Attila Végh svůj sobotní boxerský zápas s veteránem UFC Ericem Spicelym na turnaji Fight Night Challenge 4. Jak si slovenská legenda vedla?

Odveta Zápasu století již byla oznámena a byť neznáme termín, kdy se uskuteční, máme se už na co těšit. Leckdo může zpochybňovat motivaci a formu slovenské legendy, nicméně Attila Végh jasně avizoval, že do přípravy dá všechno.

Právě v rámci přípravy na souboj s Karlosem Vémolou se představil na turnaji Fight Night Challenge 4, kde se utkal s veteránem UFC Ericem Spicelym.

Americký bojovník se v minulosti představil také na půdě Oktagonu, když se v zápase o Vémolu utkal s Marcinem Naruszczkou, který ovšem prohrál na TKO ve druhém kole. O půl roku později jej porazil na TKO v prvním kole Zdeněk Polívka.

Spicely pak ukončil kariéru, nicméně v únoru se odhodlal ke comebacku a představil se na turnaji Fabriq a v MMA porazil Nikolatu Zlateva na submisi po necelé minutě. Teď jej čekal box s Véghem.

Utkali se v domluvené váze do 98 kilogramů. Végh si tak opět dokázal, že se shazováním do polotěžké váhy nemusí mít příliš velké problémy. A co se týká jeho kvalit, tak ty prověřil už před rokem Patrik Kincl pod stejnou organizací.

Nyní si Véghovy kvality mohl na vlastní kůži zažít právě Spicely, který ve tříkolovém boxerském duelu tahal ve všech kolech za kratší konec provazu. Attila byl trpělivý, zápas si pěkně bodoval, ukázal, že je stále rychlý a že rozhodně není úplně z formy.

Attila si tedy připsal zaslouženou výhru na body a po zápase toho měl mnoho, co chtěl říct. V první řadě ale vzdal hold svému soupeři: „Eric je zkušený zápasník. Všichni mi říkali, ať ho ukončím a zabiju, ale takhle to nejde. Stačí maličká chyba a člověk za ni může zaplatit.“

Végh věděl, že má zápas pod kontrolou a právě žádné chyby se nechtěl dopustit. Svého soupeře navíc nehodlal nijak podcenit.

Vzkaz měl také pro Vémolu. „Doufám, že se díval. Miluju ho nejvíc na světě. Teď čeká důležitý zápas jeho. Jsem jeho největší fanoušek, ale až budeme v kleci, tak bude můj největší nepřítel. Bude mi chtít vše vzít, tam půjdou naše vztahy bokem. Půjdu ho zlikvidovat,“ uzavřel Végh.

Zdroj: Fight Night Challenge

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.