Spojte se s námi


Bojové sporty

Kdo je další na řadě? Dana White řekl, že do uzdravení Procházky plánuje ještě jeden titulový zápas

Nejen čeští fanoušci dlouho očekávali titulovou obhajobu Jiřího Procházky. Ten se ovšem zranil a místo něj se budeme moci dívat na to, jak pás zvedne jeden z dvojice Jan Blachowicz – Magomed Ankalaev. Do uzdravení Procházky ale ještě jeden zápas o titul uvidíme.

Publikováno

dne

Nejen čeští fanoušci dlouho očekávali titulovou obhajobu Jiřího Procházky. Ten se ovšem zranil a místo něj se budeme moci dívat na to, jak pás zvedne jeden z dvojice Jan Blachowicz – Magomed Ankalaev. Do uzdravení Procházky ale ještě jeden zápas o titul uvidíme. A již dnes je takřka jisté, kdo o něj půjde.

Po zranění Jiřího Procházky bylo brzy jasné, jak se bude divize vyvíjet. Hlavním zápasem bude duel Jana Blachowicze s Magomedem Ankalaevem, jenž bude rázem i titulový.

Mnozí fanoušci si stěžovali, že nedostal šanci Glover Teixeira, ten nicméně odmítl soupeřit s Ankalaevem a tím pádem se organizace rozhodla nic dále nekomplikovat.

Ihned po návratu půjde Procházka opět o titul, ovšem s kým? Dost možná to nebude vítěz již zmíněného duelu, jelikož uvidíme ještě jeden zápas.

“Blachowicz vs Anklaaev je skvělý zápas. K celé téhle věci je třeba říct, že na Jiřího budeme stále pohlížet jako na šampiona, protože o titul nepřišel, ale uvolnil ho. V sobotu nás čeká titulový zápas a uvidíme, jak se to vyvine.

Podle mě před Jiřího návratem ještě jeden titulový zápas stihneme. Musíme to však vzít postupně. Těším se na ten titulový duel a celou kartu, která je neuvěřitelně narvaná. Je však na 100 % jasné, že dalším vyzyvatelem pak bude Glover Teixeira.

Původně jsme mu i zápas nabízeli, ale nevzal ho. Vidíme to tak, že než se Jiří vrátí, tak stihneme ještě jeden zápas, ve kterém by mohl bojovat právě Glover,” řekl Dana White.

Pokud tedy Glover svou šanci zvládne, můžeme se těšit na jeho odvetu s Procházkou. Bylo by tomu tak podruhé, co by šel Brazilec do zápasu v roli šampiona, ačkoliv by asi všichni věděli, jak to vlastně ve skutečnosti je.

Zdroj: MMA Shorties

Reklama

Bojové sporty

Oktagon podepsal dlouhodobou smlouvu s Louisem Glismannem, který je po odchodu Brita horkým kandidátem na titulový zápas

Louis Glismann má za sebou dva zápasy v Oktagonu v rámci Tipsport Gamechangeru. Již nyní je ovšem jisté, že jej uvidíme v organizaci i nadále, podepsal v ní totiž novou dlouhodobou smlouvu.

Publikováno

dne

Louis Glismann má za sebou dva zápasy v Oktagonu v rámci Tipsport Gamechangeru. Již nyní je ovšem jisté, že jej uvidíme v organizaci i nadále, podepsal v ní totiž novou dlouhodobou smlouvu.

Projekt Tipsport Gamechanger se pomalu přechyluje do své druhé poloviny. Již v polovině června se v Oberhausenu se dočkáme dalších dvou semifinalistů.

Těmi prvními jsou David Kozma, jenž porazil Alexe Lohorého, a také Louis Glismann, který krásně udolal Melvina van Suijdama. A právě zkušený Dán bude v organizaci pokračovat.

Promotér Ondřej Novotný prozradil, že s Oktagonem podepsal dlouhodobou smlouvu a dost možná tak bude hlavním adeptem na titulový zápas poté, co odešel šampion Kaik Brito.

„Byli jsme spolu na after-party, kde za mnou přišel i s trenérem. Na ten první zápas se jim ne že nechtělo, ale říkali, že nevědí, jestli je to pro ně to nejlepší a podobně. Byli takoví, že nás znají, ale že si myslí, že by to pro ně mohlo být i lepší.

Po prvním zápase však byl Glismann vystřelený z cviček a teď přišel a říkal, že už nikdy jinam nechce. To, co s námi zažil za dva měsíce, prý ani zdaleka nezažil za celý život. Už to, jak se k němu chováme, jak ho přijímají lidi, jak se s ním fotí a kolik lásky mu dávají.

Byl úplně dojatý, samozřejmě i pod vlivem vítězství, postupu a všeho, ale podepsali jsme dlouhodobou smlouvu,“ prozradil Novotný v MMA Letem světem.

Glismann je tak blízko velkého úspěchu a krásného finančního zisku. Stačí mu ještě dvakrát zvítězit v Tipsport Gamechangeru, aktuálně ale čeká na svého semifinálového soupeře. Tím bude vítěz z dvojice Marcel Grabinski – Andreas Michailidis.

Zdroj: MMA Letem světem

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Vrátí se zpět do klece? Chci Datla a titul, hlásí Kryštof Novák!

Jak se fitness trenérovi během půl roku změnil život? Po úspěchu v reality show Love Island si charismatický Kryštof Novák užívá nejen nového vztahu s krásnou Denisou, daří se mu po profesní i sportovní stránce.

Publikováno

dne

Jak se fitness trenérovi během půl roku změnil život? Po úspěchu v reality show Love Island si charismatický Kryštof Novák užívá nejen nového vztahu s krásnou Denisou, daří se mu po profesní i sportovní stránce. Před pár měsíci absolvoval svůj první zápas v MMA a rád by se v kleci objevil co nejdříve znovu. Kdy se tak stane a co Kryštof chystá na léto? 

Jak se ti daří, co je u tebe teď nového?

Daří si mi dobře! Moc se těším na léto! Momentálně se nejvíc času věnuju přítelkyni, svým kocourkům, práci a taky Instagramu. Upřímně řečeno se mi teď daří a jsem za to rád. Občas ten balanc ještě hledám, ale jinak myslím, že je to dobré! 

Nedávno jsi absolvoval svůj první zápas v MMA. Na Clash of the Stars jsi v hlavním zápase porazil Tomáše Chlupa. Jak svoji premiéru zpětně hodnotíš? 

Ten zápas hodnotím relativně pozitivně. Pár věcí bych udělal rozhodně jinak, ale důležitý je na konci dne vždycky výsledek a ten byl jasný, tedy vítězství pro mě. Pocit jsem z toho měl od té doby skvělý. Už abych se mohl vrátit zpět do klece! 

Je tedy v plánu další zápas? 

Určitě ano, je to v plánu, zatím ale nevím, s kým by to mělo být. Stál jsem o zápas s Datlem (Marek Valášek pozn.red.), ten ale teď bude zápasit o titul, takže tam si musím počkat, až jak to dopadne.

Viděl bych to tak, že si dám ještě jeden zápas s někým, a pak bych chtěl vyzvat aktuálního šampiona střední váhy, tedy do 84 kilogramů s tím, že je mi jedno, kdo ho v tu chvíli bude držet. 

Jak často se teď MMA věnuješ? 

Teď jsem popravdě přesedlal zase na chvíli na fitko a silové tréninky, abych se vrátil váhově tam, kde jsem byl a měl z čeho shazovat do zápasu. Navíc nás s přítelkyní čeká ještě dovolená, tak teď do toho musím trochu šlapat ať se za mě na pláži nestydí. Každopádně k MMA se zase brzo vrátím a stejně tak i doufám, že už brzy budu mít dohodnutého dalšího soupeře. 

Pracuješ pořád jako osobní trenér v posilovně, je to tak? Jak tě to i po úspěších v Love Islandu a MMA pořád naplňuje? 

Ano, pořád pracuju jako fitness trenér. Baví mě to, mám rád tu rozmanitost. Ale abych byl upřímný, s létem klienti často ruší tréninky, takže to mám dost rozházené, což mi samozřejmě leze na nervy (smích

Zmínil jsi dovolenou s přítelkyní Denisou. Co tě ještě čeká v příštích týdnech? 

Ještě před létem se chystám na focení nové kolekce sportovního oblečení Gymio. To je značka mé kamarádky Martiny Markové, pro kterou jsem jednou z tváří. Letíme jako velká parta na pár dní do Chorvatska.

Vedle Martiny tam bude i moje přítelkyně Denča, ale i Jakub Vítek a Radek Gabriel z Love Islandu, takže se tak trošku vrátíme v čase a budeme zase s touhle naší partičkou u vody a o zábavu bude určitě postaráno, i když tam vlastně všichni jedeme pracovat.

Do toho mám pak i hromadu dalších akcí a plány s přítelkyní, tak se na léto opravdu těším a věřím, že to všechno vyjde jak má.. 

Pokračovat ve čtení

Bojové sporty

Novotný: Brito je jako malé dítě! Říkal jsem mu, že u mě bude mít jako šampion daleko větší prachy, než když půjde do UFC

Oktagon opustil úřadující šampion welteru Kaik Brito, který se rozhodl vyslyšet vábení UFC a zamířil do Contenderu. Promotér Ondřej Novotný se nyní k situaci vyjádřil a přiznal, že příliš Brazilce nechápe, jelikož by mu dal lepší podmínky.

Publikováno

dne

Oktagon opustil úřadující šampion welteru Kaik Brito, který se rozhodl vyslyšet vábení UFC a zamířil do Contenderu. Promotér Ondřej Novotný se nyní k situaci vyjádřil a přiznal, že příliš Brazilce nechápe, jelikož by mu dal lepší podmínky.

Když na začátku prosince udolal Davida Kozmu, byl z toho pořádný poprask. Přeci jej byl na dlouhou dobu jediným bojovníkem, komu se povedlo Růžového pantera porazit.

Fanoušci se těšili, co nám Brito ukáže v obhajobách a v Tipsport Gamechangeru, do kterého byl díky výhře přidán. Brazilec se ale na začátku rozhodl jinak a z projektu odstoupil.

Důvodem měla být zraněná ruka, ovšem spekulovalo se i o tom, že je to spíše kvůli tomu, aby nebyl povinen zůstávat v Oktagonu v případě nabídky od UFC.

Brito měl během roku titul obhajovat, k tomu ale již nedojde. UFC mu nabídlo účast v Contenderu a vzhledem k tomu, že to měl zahrnuté ve smlouvě, mohl Oktagon opustit.

„Brito je v tomhle výjimka, kterou jsem tam nechal. Přesvědčovali ho i jeho manažeři, ale on je jako malé dítě. Vždycky když jsme podepisovali smlouvu, tvrdil mi, že na všechno ostatní se*re, ale že UFC a Contender tam chce prostě nechat.

Odpovídal jsem, že mu to tam nechám do chvíle, než bude šampion, on si však jel pořád svoje. Říkal jsem mu, že u mě bude mít jako šampion daleko větší prachy, než když půjde do UFC, notabene přes Contender, kde dostane pět tisíc dolarů. On mě ale přemlouval takovým svým sympatickým stylem, že o tom snil už odmalička.

Tak jsme tedy nakonec řekli, že jo. Pokud je tohle všechno, na čem stojí jeho svět, tak to tak uděláme. Dostane svůj výstřel a já mu přeji, aby mu to vyšlo. Je dobře, když si člověk plní klukovské sny. Doufám, že se mu splní,“ řekl Ondřej Novotný v MMA Letem světem.

Po konci projektu Tipsport Gamechanger se tak organizace pravděpodobně plynule přesune do hledání nového šampiona, přičemž šanci bezpochyby dostane právě Kozma.

Zdroj: MMA Letem světem

Pokračovat ve čtení

Oblíbené