Karlos Vémola: Další zápas s Attilou bude. Přes to nejede vlak!

Český MMA zápasník Karlos “Terminátor” Vémola byl nedávno hostem v rozhovoru Petra Show, kde mimo jiné hovořil o tom, co prožívá po prohře v Zápase století s Attilou Véghem či o tom, jaké má nyní ambice.

Zdroj: hc-olomouc.cz

Karlos Vémola se již jednou dokázal dostat do nejlepší světové organizace MMA, kterou je UFC. V této organizaci se však dlouho neudržel a musel ji po několika prohrách opustit. Před zápasem s Attilou Véghem měl do UFC opět velmi blízko, avšak prohra v Zápase století mu jeho velký sen zmařila.

Jaké má Vémola ambice po prohře s Attilou? “Ambice se během let a kariéry mění. Moje ambice byla jednoznačná, a to bylo UFC. Čtyři roky jsem neprohrál jediný zápas, měl jsem jedenáct vítězství v řadě. Teď mi to zkazil jediný člověk, kterým je Attila Végh.

Než si teď vůbec budu v hlavě schopen nastavit jiné cíle nebo ambice, tak moje jediná ambice je teď dohnat Attilu Végha k odvětě. Odvetu si zasloužím. Přes to nejede vlak, jakože se Terminátor jmenuji,” řekl nejlepší český zápasník MMA.

Karlos Vémola moc dobře ví, že bude těžké přesvědčit Attilu Végha, aby s odvetou souhlasil, protože vítězství v Zápase století pro Attilu Végha znamená to, že je nyní nejlepší zápasník jak na Slovensku, tak i v Česku.

Vémola však věří, že odveta bude. “Jak si nikdo nemyslel, že dokážu uskutečnit ten první zápas, tak si teď nikdo nemyslí, že ho dokážu dokopat k odvetě, ale já ho k ní natlačím. Před zápasem se mnou byl outsider, nikdo od něj výhru nečekal, všichni čekali, že vyhraju já, neměl co ztratit a získal úplně všechno, sebral mi úplně všechno, co jsem tady během těch let budoval.”

Karlos by si v odvetě na Attilu věřil. Podle něj je Attila Végh během posledních let z formy. Kromě zápasu s Vémolou během dvou let Végh žádného silného protivníka neporazil. Také o motivaci by měl v případné odvetě Karlos Vémola postaráno.

“Attila Végh teď má všechno a já mu to můžu sebrat. On mě porazil, má nyní slávu z Vémoly. Nechci snižovat jeho výkony, je to nejlepší slovenský zápasník MMA, šampion Bellatoru, udělal toho pro MMA strašně moc, ale už to je asi osm nebo deset let, kdy ten titul vyhrál, od té doby nasbíral asi osm porážek.”

Před zápasem se mnou asi rok nezápasil, poté prohrál a pak šel zápasit se mnou, takže během dvou let vlastně nic neudělal, ale jen porazil Vémolu, za což dokonce dostal sportovce roku,” řekl Vémola.

Zdroj: YouTube.com/PetraShow

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Slavia má v týmu hráče nakaženého koronavirem! Co bude dál?

Celý sešívaný soubor se všemi hráči i realizačním týmem odjel minulý týden na soustředění do Rakouska, kde stihl odehrát dvě přípravná utkání....

Jednání nedopadla a Schick v Lipsku končí! Mohl by se však stát spoluhráčem Vladimíra Daridy

Německý plátek Bild v úterý dopoledne informoval o tom, že jednání mezi Římem a Lipskem nedopadla dobře a Patrik Schick po skončení...

Best Player UEFA: Kdo byl nejlepším hráčem odvetných zápasů osmifinále Ligy mistrů? Kanonýr Lewandowski nikdy nezklame

Ani zákeřný nepřítel normálního života koronavirus nezamezil, aby se opět nerozběhla Liga mistrů. Portál ruik.cz, jenž zastupuje Českou republiku v anketě Best Player...