Spojte se s námi


Bojové sporty

Karlos Vémola: Další zápas s Attilou bude. Přes to nejede vlak!

Publikováno

dne

Český MMA zápasník Karlos “Terminátor” Vémola byl nedávno hostem v rozhovoru Petra Show, kde mimo jiné hovořil o tom, co prožívá po prohře v Zápase století s Attilou Véghem či o tom, jaké má nyní ambice.

Zdroj: hc-olomouc.cz

Karlos Vémola se již jednou dokázal dostat do nejlepší světové organizace MMA, kterou je UFC. V této organizaci se však dlouho neudržel a musel ji po několika prohrách opustit. Před zápasem s Attilou Véghem měl do UFC opět velmi blízko, avšak prohra v Zápase století mu jeho velký sen zmařila.

Jaké má Vémola ambice po prohře s Attilou? „Ambice se během let a kariéry mění. Moje ambice byla jednoznačná, a to bylo UFC. Čtyři roky jsem neprohrál jediný zápas, měl jsem jedenáct vítězství v řadě. Teď mi to zkazil jediný člověk, kterým je Attila Végh.

Než si teď vůbec budu v hlavě schopen nastavit jiné cíle nebo ambice, tak moje jediná ambice je teď dohnat Attilu Végha k odvětě. Odvetu si zasloužím. Přes to nejede vlak, jakože se Terminátor jmenuji,“ řekl nejlepší český zápasník MMA.

Karlos Vémola moc dobře ví, že bude těžké přesvědčit Attilu Végha, aby s odvetou souhlasil, protože vítězství v Zápase století pro Attilu Végha znamená to, že je nyní nejlepší zápasník jak na Slovensku, tak i v Česku.

Vémola však věří, že odveta bude. „Jak si nikdo nemyslel, že dokážu uskutečnit ten první zápas, tak si teď nikdo nemyslí, že ho dokážu dokopat k odvetě, ale já ho k ní natlačím. Před zápasem se mnou byl outsider, nikdo od něj výhru nečekal, všichni čekali, že vyhraju já, neměl co ztratit a získal úplně všechno, sebral mi úplně všechno, co jsem tady během těch let budoval.“

Karlos by si v odvetě na Attilu věřil. Podle něj je Attila Végh během posledních let z formy. Kromě zápasu s Vémolou během dvou let Végh žádného silného protivníka neporazil. Také o motivaci by měl v případné odvetě Karlos Vémola postaráno.

„Attila Végh teď má všechno a já mu to můžu sebrat. On mě porazil, má nyní slávu z Vémoly. Nechci snižovat jeho výkony, je to nejlepší slovenský zápasník MMA, šampion Bellatoru, udělal toho pro MMA strašně moc, ale už to je asi osm nebo deset let, kdy ten titul vyhrál, od té doby nasbíral asi osm porážek.“

Před zápasem se mnou asi rok nezápasil, poté prohrál a pak šel zápasit se mnou, takže během dvou let vlastně nic neudělal, ale jen porazil Vémolu, za což dokonce dostal sportovce roku,“ řekl Vémola.

Zdroj: YouTube.com/PetraShow

Reklama

Oblíbené

Copyright © 2017-2024 RUIK Digital s. r. o. | Sportovní zprávy, výsledky, preview a tipy na sázení zdarma - Fotbal, Hokej, Tenis, Oktagon, UFC, Esport a F1. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! Zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.